حاشیه: میت رامنی پیش بینی او می خواهم در صورت سوء استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او — و او راست

شما فکر نانسی پلوسی پاره کرده بود واشنگتن از هم جدا همراه با کپی از دولت از آدرس اتحادیه. و سپس میت رامنی شد اولین سناتور در تاریخ ایالات متحده برای رای دادن به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود در روز چهارشنبه به عنوان تنها حزب جمهوری خواه به سمت دموکرات ها در رای گیری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از گناه مقاله اول از استیضاح: سوء استفاده از قدرت.

او بازگشت و به حزب او را به سمت تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از مقاله دوم انسداد کنگره است.

ادامه مطلب: تهمت تبرئه توسط سنا پایان تاریخی استیضاح محاکمه

“من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و حامیان او” رامنی گفت: در سخنرانی احساسی و عاطفی در سنا طبقه یکشنبه توضیح داد که ایمان و وجدان خود راند او را به بازیگران مخالف رای دادن.

شما می توانید می گویند که دوباره سناتور. قصاص از حزب جمهوری خواه از جمله تهمت خانواده و رامنی خود را خواهر زاده که ریاست کمیته ملی حزب جمهوری خواه اما متوقف شد و با استفاده از نام ازدواج در اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن عصر — سریع بود.

در صبح روز پنج شنبه در ملی نماز و صبحانه رئیس جمهور تهمت نمی ذکر میت رامنی با نام اما گفت: “من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است.” بعد از آن او افزود: “ما متحدان ما دشمنان گاهی اوقات متحدان دشمنان هستند اما ما فقط آن را نمی دانم.”

ادامه مطلب: تهمت ریپ ‘بسیار ناعادلانه’ استیضاح تلاش او به عنوان جشن تبرئه در کاخ سفید

او همچنین در توییتی یک ویدیو که به نام رامنی “نرم و صاف و لغزنده یواشکی.”

در توییتر TWTR, +16.63% تهمت به نام رامنی یک “شکست خورده نامزد ریاست جمهوری” و تمسخر از دست دادن خود را به “متزلزل باراک اوباما” در سال 2012:

“شکست” طعنه زدن بود و توسط دیگر جمهوری خواهان از جمله مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام. “تنها رئیس جمهور مخالفان سیاسی — همه دموکرات و یک شکست خورده جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری — رای برای تولید استیضاح مقالات,” او گفت: در بیانیه منتشر شده پس از رئیس جمهور بود تبرئه شد:

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) نوشت: incongruously, “میت مسطح اشتباه در این, و او نمی نشان دهنده دیدگاه ها از هر جمهوری خواه در کنگره”:

“این اولین بار است که من در مخالفت با میت و من تصور آن را نمی خواهد آخرین” chimed در ایران رئیس Ronna McDaniel:

خانه اش در ایالت یوتا حزب جمهوری خواه نیز در مخالفت با او به tweeting که آن را “خوشحال” برای دیدن رئیس جمهور تبرئه شد و “به عنوان یک حزب ما به شدت مخالف با آرای امروز توسط سناتور رامنی.”

در همین حال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور به نام رامنی “رسما عضو” مقاومت و گفت که او باید “اخراج” از حزب جمهوری خواه:

دیگر تهمت و حامیان او را به نام “بندیکت رامنی” و حتی خائن, jeering که فرماندار سابق ماساچوست و مدیر اجرایی کمیته سازماندهی برای بازی های المپیک زمستانی سال 2002 در سالت لیک سیتی تا به حال فقط خود را نابود حرفه ای:

اما پوسته پوسته شدن جف سابق سناتور جمهوری خواه از آریزونا ابراز تحسین برای رامنی رای:

رامنی به ذکر است که این تا به حال نشده است آسان برای رای دادن او را. “من می دانستم که از همان ابتدا که وظیفه قضاوت, رئیس جمهور, رهبر حزب خود من خواهد بود که سخت ترین تصمیم من تا کنون با آن مواجه است. من اشتباه نیست” رامنی گفت: در سخنرانی خود روز شنبه.

اما “من به چشم پوشی از شواهد که ارائه شده و بی اعتنایی به اعتقاد من من سوگند و قانون اساسی خواسته های من به خاطر یک حزبی پایان آن را من از ترس افشای شخصیت من به تاریخ را ملامت و سرزنش از خود من وجدان است.”

در سراسر راهرو دموکرات و دیگر منتقدان دولت میگفتند رامنی به عنوان یک “قهرمان آمریکایی” برای قرار دادن کشور خود را بالاتر از حزب و استدلال او را بر “حق” سمت از تاریخ است.

Stephen Colbert تشکر رامنی در “اواخر نمایش” مونولوگ “برای خدمت اساسی به جای [تهمت]”:

سالت لیک تریبون هیئت تحریریه نیز ستایش رامنی برای “انجام کار درست” و اشاره کرد که او “می تواند ducked این یکی.” آمریکایی ها با توجه به سرمقاله “صرف نظر از سیاست و ایدئولوژی و یا دین باید بموقع تحت تاثیر قرار با رامنی تصمیم به دنبال قلب خود و وجدان خود و خدای خود — در انجام درست زمانی که کار درست انجام می دهند دشوار بود.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن سناتور ماساچوست به نام رامنی رای “قانون میهن پرستی” در حالی که همکار نامزد حزب دموکرات اندرو یانگ سی ان ان گفت که “من فقط می خواهم برای تبریک سناتور. میت رامنی برای رای دادن وجدان و شخصیت.”

ریاست جمهوری محقق لری Sabato از دانشگاه ویرجینیا مورد ستایش قرار داد از سناتور به عنوان امن جای خود را در تاریخچه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>