حاشیه: madadi ناوگروه سی ان ان پس از همین لیمو آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی دراز وشدیداللحن

همین لیمو است نه یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن. او بسیار باعث می شود که روشن خود را نشان می دهد فقط در مورد هر weeknight. شنبه هم هیچ تفاوتی با سی ان ان میزبان تخلیه از رئیس جمهور برای tangling با رسانه ها بیش از یک, گزارش, پیدا کردن بیمارستان ها هنوز هم در مواجهه با مشکلات جدی است.

“آیا شما تا کنون فکر می کنم شما می خواهم به شنیدن رئیس جمهور ایالات متحده واکنش نشان می دهند که در راه است ؟ همیشه؟” لیمو و گفت: پس از نشان دادن یک کلیپ. “من می دانم که برخی از شما فکر می کنم آن را زیبا. آن را نمی. این غم انگیز است. این غم انگیز است.”

او فقط گرفتن گرم. در اینجا کامل خود را:

لیمو پایان بخش روز دوشنبه شب با اشاره به فیلم “شبکه” و درخواست خود بینندگان “آمریکایی آیا شما دیوانه به عنوان جهنم ؟ چقدر بیشتر شما می رویم به را؟”

سابق فاکس نیوز لنگر madadi نوعی در پاسخ به این سوال با پیچ و تاب خود را در یک صدای جیر جیر که نام او مستقیم به توییتر TWTR, +4.29% لیست موضوعات روند:

البته کلی بود را ملاقات کرد و انتظار می رود دوز حزبی مجادله.

جزئیات: John Oliver می گوید: یکی از تهمت های مورد علاقه منابع ‘می تواند تا پایان گرفتن مردم کشته شدند’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>