حاشیه: مدونا به دعوت هری و مگان به اجاره او در نیویورک آپارتمان چون کانادا است خسته کننده ‘ — و کانادایی clap پشت

کانادایی ها راضی نیست در مورد چگونه مدونا با بیان خودش در اینجا.

ملکه پاپ دعوت سلطنتی شرح هری و Meghan شده اند که زندگی در جزیره ونکوور پس از به پله از وظایف سلطنتی خود را به اجاره او $7.3 میلیون آپارتمان نیویورک.

او Madgesty ساخته شده این پیشنهاد را به #Megxit زن و شوهر در یک ویدیو ارسال شده به Instagram FB -0.19% و توییتر TWTR, -1.68% حساب در روز سه شنبه که در آن او bragged در مورد او دو خوابه فوقانی سمت غرب co-op در پارک مرکزی غرب است. “این بهترین نمایش منهتن” و “باور نکردنی, بالکن,” او گفت:, و اضافه کرد که “کاخ باکینگهام کردم چیزی در CPW.”

در حالی که به نظر می رسد که او شوخی — به عنوان او را از دست داده و تقریبا سه سال نبرد قانونی در سال 2018 برای داشتن فرزندان کارکنان و زندگی در محل اقامت بدون او — her شیک پد است که احتمالا در حال حاضر در دسترس در حالی که او را در جهانی مادام X تور از طریق مارس. اما نیویورک پست اشاره می کند که او co-op نیاز به قبل از تایید کتبی از هیئت مدیره قبل از اجازه دادن به subletters در میان سایر مقررات بنابراین آن را مانند هری مگان و نوزاد مورچه فقط می تواند حرکت حتی اگر آنها می خواستند.

او را ترک هنوز هم جرم بسیاری از کانادایی ها با این حال اعلام کرده که این دختر نیاز به برخی از مواد جدید است.

“مدونا شده است خسته کننده پس از ‘Papa don’t Preach آمد در سال 1986 ایم” یک کاربر تحت نام حافظ Shariff. “کانادا یک کشور فوق العاده است.”

برخی از مردم را تهدید به تحریم های آینده خود را نشان می دهد. “هی کانادا بیایید نشان دادن مدونا چقدر خسته کننده ما ایم” یک کاربر تحت نام Mikey مایک و اضافه میکند: “دفعه بعد او تور کشور زیبای ما … هیچ کس اقدام به خرید بلیط.”

“لازم است به توهین کانادایی? ما مقدار زیادی از پول را در جیب خود” اضافه شده یکی دیگر از مفسر به او Instagram post.

دیگران افتخار در مورد کانادا مراقبت های بهداشتی جهانی در مقایسه با بسیاری از آمریکایی مبارزه به پرداخت هزینه مراقبت های پزشکی و یا این واقعیت است که بزرگ سفید شمالی همواره نام یکی از شادترین کشورهای جهان در مقایسه با ایالات متحده

کانادا نیز به نام یکی از بالا 10 معتبر ترین کشورها در جهان در پاییز گذشته در حالی که آمریکا نمی کرک بالا 30. کانادا نیز در میان پنج بهترین مکان در جهان برای بالا بردن بچه ها در حالی که امریکا قرار گرفت 18.

کارشناسان می گویند که هری و مگان تصمیم به حرکت به کانادا در حالی که پله به عقب به عنوان ارشد خانواده سلطنتی (و از دست دادن خود والاحضرت عناوین و بودجه عمومی برای وظایف سلطنتی) باعث می شود بسیاری از احساس های مالی. وجود دارد مزایای مالیاتی به زندگی در کانادا و از آنجا که این کشور عضو کشورهای مشترک المنافع بریتانیا (و ملکه است که رئیس دولت) زن و شوهر می تواند احتمالا قرعه کشی در کانادا دولت برای کمک به پرداخت برای امنیت.

ادامه مطلب: چرا مگان و هری به لحاظ مالی زرنگ و دانا برای انتخاب کانادا بیش از ایالات متحده آمریکا برای ایجاد ثروت خود را

به علاوه Markle در حال حاضر آماده را به چند ظاهر در آینده Netflix NFLX, +0.19% واقعیت نشان می دهد “من ازنو” با بهترین دوست او و تورنتو عروسی به سبک جسیکا Mulroney.

بیشتر بخوانید: شما در استخدام! Meghan Markle اولین پست-خانواده سلطنتی کار نشان داد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>