حاشیه: John Oliver می گوید: یکی از رئيس جمهور تهمت های مورد علاقه منابع اطلاعاتی ‘می تواند تا پایان گرفتن مردم کشته’

HBO جان الیور در آخرین “هفته گذشته امشب” قسمت بیش از آخر هفته لعنتی بی دست و پا ارتباط بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و امریکا اخبار به عنوان کمک به خطرناک dumbing-پایین آمریکا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این نوع از اطلاعات غلط OAN را خارج می گردند در حال حاضر می تواند در نهایت مردم کشته شدند و متاسفانه خود پیام است که به طور فعال گسترش کاخ سفید,” او گفت:. “پس از آن مهم تر از همیشه به در مواظب برای OAN را کارشناسی و مطمئن شوید که هیچ یک از شما می دانید سقوط برای آن است یا نه.”

رئیس جمهور که توییتر خوراک آشغال با OAN اشاره مورد ستایش قرار داد شده جناح راست خروجی رسانه ها به عنوان “درخشان” و “کاملا باور نکردنی است.” OAN خبرنگاران مانند شانل Rion بازگشته اند به نفع آید تپه ستایش مبدل به عنوان سافتبال سوالات در جلسات مطبوعاتی.

Rion به تازگی پرسید: “آیا به نظر شما اصطلاح “مواد غذایی چینی’ به ترکیه به دلیل آن است که مواد غذایی که نشات گرفته از چین؟” که البته به رئیس جمهور یک فرصت به بیهوده گویی در برابر #fakenews رسانه ها و توضیح دهد که چرا آن را خوب به تماس coronavirus چینی ویروس.

و فقط در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن — عجیب به این دلیل که صدای جیر جیر بود از تابستان گذشته به برخی تبلیغات رایگان به یکی دیگر از شبکه های شخصیت های بالا:

OAN ایجاد شده توسط رابرت شاه ماهی, یک محافظه کار میلیونر از کالیفرنیا که به عنوان الیور اشاره به ایجاد یک خانه برای “افراطی محافظه کاری.” به عنوان اگر برای نشان دادن میزبان گراهام لجر علائم کردن هر یک از نشان می دهد خود را با عبارت “حتی زمانی که من اشتباه می کنم من حق هستم.”

الیور در توصیف این شبکه به عنوان “فاکس نیوز با حتی کمتر شرم و حتی کمتر scruples,” گفت که ممکن است آن را آسان به نوشتن آن را یک “احمق کوچولو-تماشا مرزی خود تقلید مسخره امیز” اما ما نباید. “سمی چیزهایی است که شروع به کوچک می توانید سریع بزرگ,” او گفت:, “و این خطرناک آنها را نادیده گرفت.”

همچنین ببینید:زمانی که رادیو فردا میزبان خود را تغییر coronavirus لحن در بزرگ راه

سازمان دیده بان کامل بخش است که در حال حاضر متصلب تا بیش از 2.3 میلیون views:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>