حاشیه: چگونه اپرا باشگاه کتاب انتخاب کنید ‘خاک آمریکا رفت و از صنعت عزیزم به چاپ pariah

در اینجا خاک بر بحث برانگیز ترین کتاب سال تا کنون — و ما در حال صحبت کردن در مورد جان بولتون آینده تومه که دارای لرزاند استیضاح محاکمه.

آن را “خاک آمریکا” یک رمان نوشته شده توسط جانین کامینز که ضربه قفسه های هفته گذشته است. داستان زیر یک مکزیکی به نام مادر لیدیا و پسر او را که فرار به آمریکا پس از یک کارتل مواد مخدر می آید پس از خانواده خود را. ناشر Flatiron کتاب مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان “یک” خوشههاى خشم “برای زمان ما” و “جدید و کلاسیک آمریکایی.” کامینز داده شد هفت رقم پیشبرد پس از نه ناشران پیشنهاد در کتاب خود به گزارش نیویورک تایمز و ضروری سرگرمی که تولید کلینت ایستوود آمار “قاطر” در حال حاضر به دست آورد و فیلم حقوق.

آن را به سرعت تبدیل به یک کتاب پرفروش در سایت آمازون AMZN, +7.38% Barnes & Noble BKS, +0.00% نیویورک تایمز و ناشر در هفته. اپرا وینفری شنود گذاشته از آن برای تبدیل شدن به یکی از آرزو باشگاه کتاب میدارد. ناظران وزن WW -2.63% سخنگوی گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر TWTR, -2.23% و Instagram FB -3.64% که “بیدار شدم و احساس می کنم که هر کسی که می خواند این کتاب است که در واقع رفتن به غوطه ور در تجربه آنچه در آن به معنی یک مهاجر در اجرا برای آزادی است.”

در عین حال نویسنده است و نه مکزیکی و نه مهاجر. او متولد اسپانیا است Buzzfeed اشاره می کند که او به عنوان سفید در 2015 نیویورک تایمز مقاله قبل از آن شناسایی به عنوان Latinx در یک 2019 مصاحبه در مورد کتاب جدید خود. و بسیاری از مردم گرفته اند موضوع را با نویسنده هویت از جمله لاتینی, خوانندگان و نویسندگان که متهم کامینز فرهنگی تخصیص تداوم لاتین کلیشه و احتمالا کپی برداری از آثار نویسندگان آمریکای لاتین مانند مکزیک و آمریکا, شاعر و رمان نویس لوئیس آلبرتو Urrea.

بیشتر چه, Flatiron کتاب نمایش داده می شود خاردار-سیم محور به عنوان دکوراسیون در “خاک آمریکا” کتاب حزب در ماه مه که منتقدان به نام “نفرت انگیز” و تن-ناشنوا است.

کامینز بلافاصله پاسخ به MarketWatch درخواست برای نظر. او اذعان کرد سوال از نمایندگی در بعد از “خاک آمریکا” با این حال نوشتن: “من نگران بود که به عنوان یک غیر مهاجر و غیر مکزیکی, من تا به حال هیچ کسب و کار نوشتن یک کتاب مجموعه ای تقریبا به طور کامل در مکزیک مجموعه به طور کامل در میان مهاجران. کاش کسی کمی براونر از من خواهد آن را بنویسید.”

2019 تنوع پایه نظرسنجی انجام شده توسط Lee & Low کتاب که به بررسی نزدیک به 8000 نفر است که از این کتاب صنعت است که هنوز اغلب سفید است. در سطح اجرایی 78 درصد از افراد شاغل در انتشارات سفید 60% cisgender زنان و 82% مستقیم هستند در حالی که در سرمقاله سطح 85 درصد از تحریریه در سراسر صنعت چاپ و نشر سفید هستند. این آمار را عملا بدون تغییر باقی ماند پس از 2015.

بیش از 80 نویسندگان نوشت وینفری در چهار شنبه درخواست خود را برای حذف کتاب از کتاب خود باشگاه است. “بسیاری از ما نیز نویسندگان داستان و اعتقاد ما در حق نوشتن در خارج از تجربیات خود ما را: نوشتن داستان است که اساسا غیر ممکن است برای انجام این کار بدون تصور افرادی که خودمان آن را بار خوانده شده.

اما در مورد “خاک آمریکا” آنها ادعا می کنند که “این کتاب به طور گسترده و به شدت معتقد بود استثماری, ساده, و بد آگاه اغلب گمراهان در کنار تروما fetishization و sensationalization از مهاجرت از مکزیک زندگی و فرهنگ. در حال حاضر اتهامات سنگین و استفاده از دیگر Latinx نویسندگان کار می کنند.”

داد و بیداد در برابر رمان چراغ Flatiron کتاب به لغو نویسنده تور در روز پنج شنبه با رئیس جمهور و ناشر باب میلر با استناد به “تهدید خاص به کتابفروشان و نویسنده” در یک مصاحبه مطبوعاتی که رهبری آنها را به این باور وجود دارد “وجود دارد و واقعی خطر برای ایمنی خود را.”

او همچنین اذعان کرد که Flatiron کتاب’ تعجب به واکنش در معرض “عمیق بیآنکه” به چه ناشر آدرس نمایندگی و او نیز عذرخواهی برای چه این شرکت ترویج کتاب در وهله اول. “ما هرگز ادعا کرده اند که این یک رمان است که تعریف مهاجر تجربه; ما نمی باید گفت که جانین شوهر بود یک مهاجر مستند نشده در حالی که نه مشخص است که او از ایرلند; ما باید تا به حال یک محور در کتاب شام گذشته ممکن است که تکرار این کتاب ژاکت بنابراین tastelessly,” او گفت:.

اپرا خطاب به بحث در پیگیری تصویری ارسال شده به Instagram اوایل این هفته. “من صرف چند روز گذشته گوش دادن به اعضای Latinx جامعه به درک بیشتری از نگرانی های خود را. و من آنها را بشنود. من,” او گفت:.

او خواهد بود پرداختن به بحث در جزئیات بیشتری را در یک راهپیمایی قسمت از “اپرا باشگاه کتاب” در اپل AAPL -4.43% جریان خدمات تلویزیون اپل+ است که گرد هم آوردن مردم از همه طرف به بحث در مورد مسائل اطراف این کتاب است. “من فکر می کنم این قراره ما اجازه می دهد برای باز کردن گفتگو در غیر منتظره و من واقعا امیدوارم که راه معنی دار,” او گفت:.

میلر همچنین گفت که Flatiron کتاب خواهد سازماندهی یک سری از سالن های شهر با کامینز و افرادی که مطرح کردند درباره این کتاب به “گرد هم می آیند و از زیرخاک در اوردن مشکل حقایق برای کمک به ما در حرکت رو به جلو به عنوان یک جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>