حاشیه: هیلاری کلینتون مسخره جمهور تهمت برای به اشتراک گذاری خود را ‘توصیه های پزشکی’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث شده است که بیش از چند ابرو مطرح شده در روزهای اخیر به عنوان او ادامه داد: به tout ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان با وجود این واقعیت است که شواهد مربوط به اثربخشی دارو محدود باقی مانده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 رقیب برای ریاست جمهوری نمی تواند مقاومت در برابر ستون در:

کلینتون البته اشاره به این الگوی رفتاری-تولید لحظه ای از 2017:

FDA در روز سه شنبه گفت: این امر به احتمال زیاد نیاز به نتایج حاصل از یک مطالعه کارآزمايی بالينی قبل از اجازه استفاده از آن. آژانس اصلی معاون کمیسر امی Abernathy نمی حدس و گمان در چه مدت آن را برای FDA اجازه آن را به صورت اورژانس.

این دارو نشان داده است نشانه های اولیه از بهبود علائم در تعداد کمی از بیماران با توجه به گزارش از پزشکان در کره جنوبی و فرانسه و چین ذکر شده توسط وال استریت ژورنال.

وزیر سابق امور خارجه مانند بسیاری از رئیس جمهور منتقدان انباشت اشیاء بدست آمده است در بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 52,000 نفر در ایالات متحده با توجه به آخرین شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز.

کلینتون همچنین افکار خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد اقتصاد ایالات متحده و در حال اجرا به عنوان coronavirus همه گیر نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند. “ما در حال رفتن به اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>