حاشیه: Gal Gadot منجر cringeworthy ستاره نکردم تصور ‘ singalong از قرنطینه

تصور کنید…متن و یا ایمیل های زنجیره ای ساخته شده است که این اتفاق می افتد.

“Wonder Woman” ستاره Gal Gadot شده است احساس “فلسفی” در حالی که در شش روز از خود او را قرنطینه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس او نشان داد در یک Instagram تصویری. و پس از تماشای یک کلیپ از یک مرد در ایتالیا بازی “تصور” در شیپور خود را از بالکن, او الهام گرفته شده بود به خود تصویری آواز آهنگ نوشته شده توسط جان لنون و یوکو اونو.

“ما در این با هم, ما را از طریق آن دریافت کنید با هم. بیایید تصور کنید که با هم,” او نوشت: در پست خود. “بخوان با ما. تمام عشق به تو از من و دوستان عزیزم.”

و او داوطلب خدمت سربازی برخی از دوستان مشهور به صدای سنج ایجاد کردن. این schmaltzy سه دقیقه به دقیقه پوشش است که به سرعت ویروسی رفت صبح روز پنجشنبه شامل selfie ویدئوها از افراد مشهور مانند کریستن Wiig, سارا سیلورمن, Jimmy Fallon, Zoe Kravitz, خواهد فارل, نورا جونز و مایا رودلف هر آواز خواندن یک خط از آهنگ.

سازمان دیده بان آن را در اینجا:

آن را یادآور 1985 خیریه تک “ما در جهان” نوشته شده توسط مایکل جکسون و لیونل ریچی. این هنرمندان برجسته از جمله Stevie Wonder, Cyndi Lauper بروس اسپرینگستین و دایانا راس و آن را به فروش بیش از 20 میلیون نسخه و افزایش بیش از 63 میلیون دلار برای کمک های بشردوستانه در آفریقا است.

Gadot ویدئو کشیده شده بیش از 4 میلیون بازدید در Instagram FB +6.85% …اما آن را نمی گرفتن پاسخ است که ستارههای ممکن است تصور در توییتر TWTR, +9.32%.

بسیاری از متهم ستاره بودن شاید خیلی راحت در قرنطینه به عنوان بسیاری از شهرها و کشورها تعطیل در طول بیماری همه گیر از فرد به طور متوسط.

ادامه مطلب: چه مدت طول خواهد coronavirus گذشته است ؟ آن بستگی دارد — اما ‘آماده سازی خود را برای یک سواری طولانی’

دیگران استدلال می کنند که اگر این آمار و ارقام واقعا می خواستم برای کمک به مردم آنها خواهد اهدای پول یا منابع به جای ثبت یک متلاطم موزیک ویدیو.

“هر کس در این ویدیو می توانید استطاعت به نشستن این بحران [sic] در حالی که بقیه از ما هستند در معرض خطر از دست دادن خانه های ما شغل دسترسی به مراقبت های بهداشتی و….” یک نفر اظهار نظر در Gadot را ارسال ویدئو. “اما حداقل آنها با هم به خواندن این لحن به ‘آسایش’ ما. چه یک سهم! من احساس بهتر در حال حاضر.”

تعدادی از آمریکایی ها که کاربردی برای مزایای بیکاری رسید با 70000 در اواسط ماه مارس به یک 2-1/2 سال اخیر به عنوان coronavirus تعطیل کردن بخش های زیادی از اقتصاد با اخراج انتظار می رود به عنوان یک نتیجه از بحران بهداشت و درمان.

هنوز هم دیگران فقط نوشت: همکاری به عنوان قشنگ.

هنوز هم مقدار زیادی از افراد دیگر اظهار نظر با قلب شکلک در پست اصلی و تشکر خود را برای “قدرتمند” و “زیبا” تصویری. چه شما از آن فکر می کنم?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>