حاشیه: انجام این آرامش عادت هر روز می تواند کمک به قلب خود را — حتی در حالی که شما پناهگاه در محل

بهترین درمان برای گیر بودن در خانه و گرفتن حمام در سرمایه گذاری خود را در حال حاضر ممکن است در واقع در نظر گرفتن یک حمام.

یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله قلب این هفته می یابد که غوطه ور شدن در وان هر روز مرتبط با کاهش خطر مرگ ناشی از سکته مغزی و بیماری قلبی است.

محققان تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 61,000 بزرگسالان میانسال (سنین 40 تا 59) در ژاپن با هیچ سابقه ای از سرطان یا بیماری های قلبی عروقی که شامل جزئیات پرسشنامه در مورد عادات زندگی مانند که چگونه اغلب آنها در زمان حمام. و آنها دریافتند که مردان و زنانی که لذت بردم روزانه داغ خیس شد همراه با 28 درصد کاهش عوامل خطر ابتلا به بیماری های قلبی و 26 درصد کاهش عوامل خطر ابتلا به سکته مغزی در مقایسه با کسانی که در زمان حمام یک بار یا دو بار در هفته یا کسانی که در زمان حمام در همه.

هنگامی که آن را به حرارت حمام گرم و حمام آب داغ کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی 26 درصد و 35 درصد نشان می دهد که آب داغ بهتر است برای سلامت قلب. (اما معناداری ارتباط بین درجه حرارت آب و خطر سکته مغزی.)

لازم به ذکر است که نمونه ای ژاپنی, حمام کردن, روش شامل فرو بردن تا به شانه های خود را در آب است که 40 تا 42 درجه سانتیگراد (یا 104 تا 107 درجه فارنهایت) با برخی از افراد رفتن به عنوان بالا به عنوان 43 درجه سانتیگراد (تقریبا 110 درجه فارنهایت) که محققان اشاره کردند ممکن است عوامل مهم در مزایای بهداشت و درمان.

برای یک فشار و مقاومت در برابر آب هنگامی که شما در حال غوطه ور به گردن خود می تواند به بهبود قدرت و ظرفیت ریه های خود را با وادار کردن شما را طولانی تر و عمیق تر نفس. و این که همراه با گرمای آب باعث می شود که ضربان قلب شما سریع تر است که به نوبه خود به گردش بیشتر اکسیژن در سراسر بدن خود را (حتی به عنوان بخار تخلیه سینوس های خود را و قفسه سینه خود را.)

برخی مطالعات نشان داده اند که قرار گرفتن در معرض حرارت (به عنوان در یک وان حمام یا سونا) را افزایش می دهد هسته درجه حرارت بدن و ضربان قلب و جریان خون در یک ورید مشابه به عنوان ورزش است. و البته حمام آب داغ دردهای عضلانی و درد پس از کار در تمام طول روز و یا کار کردن و این تسکین دهنده کمپرس آب نیز شناخته شده برطرف کننده استرس است. یک حمام گرم قبل از خواب نیز نشان داده شده است برای کمک به مردم بهتر خواب. و کسی که نمی تواند با استفاده از 20 یا 30 دقیقه به جدا و استراحت در یک حمام داغ این روزها با بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید کننده زندگی و معیشت?

Coronavirus به روز رسانی: 438,749 موارد 19,675 مرگ و میر نیویورک نرخ عفونت شتاب

این مطالعه نمی تواند اثبات علیت با این حال از آنجا که دانشمندان نمی صحبت با هر یک از افراد و عادات حمام کردن تنها ثبت در شروع مطالعه; ممکن است که روال تغییر به عنوان سال پیشرفت.

اما تحقیقات قبلی نیز مرتبط مکرر وان حمام با بهبود دیابت و کاهش فشار خون است که به نوبه خود به کاهش خطر سکته مغزی و بیماری های قلبی و آنها می گویند.

“ما دریافتیم که مکرر وان حمام به طور معنیداری در ارتباط با کاهش خطر فشار خون بالا نشان می دهد که یک اثر سودمند از وان حمام در خطر [بیماری های قلبی عروقی] ممکن است در بخشی با توجه به کاهش خطر ابتلا به فشار خون بالا” محققان نوشت: در گزارش جدید.

حمام آب داغ نیز می تواند حمل خطرات ، افراد در این مطالعه میانسال و سالم است. اما سرمقاله که همراه با مطالعه اشاره می کند که حمام آب داغ نیز در ارتباط با مرگ ناگهانی در ژاپن به خصوص در افراد مسن به علت غرق شدن تصادفی یا حمله قلبی باعث گرمازدگي. و زنان باردار به طور کلی سازی دور از وان گرم و سونا از داشتن افزایش درجه حرارت بدن از 101 درجه فارنهایت یا بیشتر می تواند خطرناک برای نوزادان در حال توسعه.

خط پایین: ممکن است برخی از سود از انهدام با آب گرم خیس کنید و در پایان روز. فقط پاک کردن آن را با دکتر خود را اگر شما حامله هستید و یا زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند بیماری قلبی.

برخی نکات را برای خیساندن با خیال راحت: چوب پا خود را به آب نمی توانید به وان اگر آن را خونتان ، اجازه می دهد آب برای خنک کردن یک بیت و یا اضافه کردن در برخی از کولر آب. کلینیک کلیولند توصیه می کند که شما خود را محدود خیس به 10 دقیقه, اگر آب خیلی داغ. و نوشیدن آب سرد در حالی که شما در آنجا به عمل هیدراته باقی بماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>