حاشیه: برگر کینگ ممکن است به شما رایگان اندازه بزرگتر اگر شما می تواند به حل این مشکل ریاضی

بحث در مورد غذا برای فکر.

این هفته برگر کینگ که Whoppers به دانشجویان آمریکایی که می تواند به درستی پاسخ به سوالات آنلاین و رایگان با هر خرید در BK, برنامه, با این حال. (آن را هرگز بیش از حد به زودی برای آموزش محققان به خواندن چاپ خوب!)

در حالی که ایالات متحده مدارس تعطیل هستند برای ترویج اجتماعی فاصله میان COVID-19 گیر رستوران مارک های بین المللی متعلق به QSR, -4.07% برگر, زنجیره ای است dishing ارتقاء و پاداش دادن به دانش آموزانی که هنوز هم با وجود شیوع.

در اینجا چگونه کار می کند: از آوریل 13-20 (یا پس از 150,000 کوپن اعطا شده است — هر کدام که اتفاق می افتد اول) دانش آموزان سنین 18 به بالا (یا 13 تا 18 با اجازه والدین) باید دانلود BK برنامه. سپس به بررسی برگر کینگ توییتر TWTR, -2.01% و Facebook FB -0.22% صفحات که در آن زنجیره ای خواهد کوره پیروان با یک سئوال جدید هر روز. کسانی که می آیند تا با راه حل سپس می توانید با استفاده از آن به عنوان یک کد تبلیغی برای از گرو در اوردن رایگان اندازه بزرگتر.

اما دیگر چنین چیزی به عنوان ناهار رایگان به عنوان قدیمی گفت می رود. و چند وجود دارد جلب با این زمان محدود ارائه می دهند البته — بزرگترین بودن که شما فقط دریافت رایگان اندازه بزرگتر با خریداین معنی که شما هنوز هم مجبور به خرید چیزی در برنامه است. بیشتر چه تبلیغی صدق نمی کند به مردم در آلاسکا و هاوایی و یا هر یک از مناطق ایالات متحده. محدود است از یک رایگان اندازه بزرگتر هر فرد و شما مجبور به استفاده از خود را رایگان اندازه بزرگتر کوپن در برنامه در عرض 24 ساعت.

برای اولین بار در روز دوشنبه بود و جبری ریاضی سوال:

اگر ریاضی شما نیست قوی ترین موضوع این سوال در آینده را پوشش شیمی و ادبیات بیش از حد.

برخی از 21 کشور باید دستور یا توصیه می شود تعطیلی مدارس برای بقیه سال تحصیلی برای مبارزه با گسترش COVID-19 تأثیر 124,000 عمومی آمریکا و مدارس خصوصی و تاثیر حداقل 55.1 میلیون دانش آموز. و حداقل 3,278 کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور نیز نهفته با بسیاری از بسته شدن دانشگاه و تعویض به کلاس های آنلاین تحت تاثیر قرار بیش از 22 میلیون دانش آموز. بنابراین در حال حاضر بسیاری از والدین و مراقبان باید به طور ناگهانی در بر داشت خود را تبدیل شدن به homeschool معلمان با نتایج متنوع.

ادامه مطلب:با تشکر از coronavirus دختر من در حال حاضر در امریکا بدترین معلم

مشترک حس رسانه ها به تازگی نظرسنجی 849 نوجوانان و دریافتند که چهار در 10 انجام نداده اند هر آموزش آنلاین از مدارس بسته نه تنها به صورت آنلاین و یا کلاس مجازی. چه چیزی بیشتر از هر چهار نوجوان گفت: آنها تا به حال در ارتباط با معلمان خود را کمتر از یک بار در هفته. این می تواند به دلیل برخی از مناطق ممکن است در بهار و یا تا به حال شروع کلاس های آنلاین هنگامی که بررسی های انجام شده بین ماه های مارس 24 آوریل 1. یا آن می تواند کمبود منابع; قبل از COVID-19 گیر برآورد پیشنهاد حدود 12 میلیون دانش آموز تا به حال هیچ دسترسی به اینترنت پهن باند در خانه.

اما رایگان اندازه بزرگتر آنچه را که دکتر دستور داد — به ویژه هنگامی که در حال حاضر وجود دارد نگرانی در مورد استرس-خوردن غذاهای راحتی پیشرو به مردم به دست آوردن وزن در حالی که تحت قرنطینه?

در حالی که برخی از برگر عاشقان در رسانه های اجتماعی سونگ تبلیغاتی ستایش دیگران نام آن را برای یک کمپین بازاریابی.

“برگر کینگ نیست دوستان این یک f–ing فست فود زنجیره ای ایم” Daily Beast کارمند سارا راجرز.

دیگران شکایت کرده است که بعد 1 سوال بود … خوب گنده

“من فکر نمی کنم من کلاس 5 پایه یک فرصت در این معادله” نوشت: یک کاربر در Facebook نظرات به برگر کینگ صفحه رسمی.

“BK نیاز به برخی از معاینات روانپزشکی انجام شده در هر راه اندازی این تبلیغی” اظهار نظر دیگری. “هرگز تو را دیدم هر معادله ریاضی به دنبال مانند که حتی از طریق کالج.”

اما برگر کینگ از نام تجاری و ارتباطات برای شمال امریکا گفت Adweek که ارتقاء قرار است به “اهل تفریح و بازی نور دل رویکرد به زندگی واقعی مشکل چیزی است که همه ما می تواند استفاده از یک کمی از سمت راست در حال حاضر.”

همچنین برخی از مثبت مطبوعات پس از یک ویدئو به ویروسی به تازگی نمایش, تنسی, Burger King چرخش به دور یک راننده کامیون که نیمه بود بیش از حد بلند را از طریق درایو-از طریق. راننده کریس سنجش سعی و راه رفتن به درایو از طریق پنجره به محل سفارش خود را و یک کارمند در Donelson محل گفت که او “یک مسئولیت.” Carrols رستوران گروه شرکت است که در عمل برگر کینگ در سوال است عذرخواهی برای این حادثه ذکر است که این شرکت سیاست ممنوعیت پیاده روی-یو پی اس در drive-thru تا به حال در واقع تغییر یافته در ابتدای COVID-19 همه گیر و “متاسفانه مدیر درگیر دریافت نکرده ارتباطات است.”

بیشتر بخوانید از MarketWatch را coronavirus پوشش در اینجا.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>