حاشیه: 9 از مهمترین buzzworthy اسکار سال 2020 لحظات

از دست رفته اسکار در یکشنبه ؟ ترس: از “انگل” برنده شب و جف بزوس گرفتن بو داده (نه به ذکر است Joaquin Phoenix احتمالا خود را به قتل طعم شیر گاو برای همیشه) اینها برخی از مهمترین ویروسی لحظات از 92 مراسم اهدای جوایز اسکار.

Janelle Monae جشن snubs. این #OscarsSoWhite و #OscarsSoMale هشتگهای شد شناور در اطراف دوباره برای جوایز امسال به عنوان تنها نامزد رنگ در بازیگری دسته بندی (سینتیا Erivio برای “هریت”) و زنان به طور کامل بسته از بهترین مدیران زمینه است. بنابراین خواننده Monae باز پخش اسکار با jazzy شماره های رقصنده لباس به عنوان شخصیت های سیاه و سفید بازیگر–led فیلم که توبیخ توسط آکادمی از جمله “ملکه & باریک” “ما” و “Dolemite نام من است.” او خواند “از آن زمان به صورت زنده به این دلیل که اسکار خیلی سفید است.”

مرتبط با: Ricky Gervais نیست میزبانی مراسم اسکار, اما آن را متوقف نمی شود او را از کوبیدن ‘نفرت انگیز خودشیفتگی طاعون به هر حال

او همچنین به یک فریاد به “تمام زنانی که به کارگردانی فوق العاده فیلم” گفت “من خیلی افتخار می کنم به ایستادگی در اینجا به عنوان یک, سیاه, عجیب و غریب, هنرمند, داستان. مبارک ماه تاریخ سیاه!”

استیو مارتین و کریس راک بو جف بزوس. در حالی که اسکار رفت hostless این سال سابق آکادمی جوایز emcees تبدیل مجریان مارتین و سنگ به آنچه مطمئن شوید که صدا مانند یک باز مونولوگ کامل با poking سرگرم کننده در آمازون AMZN, +2.57% موسس و مدیر عامل شرکت بزوس.

“او نقد” سنگ گفت: از مدیر عامل شرکت به ارزش $129.2 میلیارد دلار با توجه به فوربس. “زمانی که او می نویسد نقدی بانک پرش.” و او را متوقف نمی وجود دارد: “جف بسیار غنی او طلاق گرفته و او هنوز هم ثروتمندترین مرد جهان است. او را دیدم ‘ازدواج داستان’ و فکر آن را یک کمدی.”

اما مارتین نبود گاز گرفتن. هنگامی که سنگ پرسید: “استیو آیا شما هر چیزی که شما می خواهید برای اضافه کردن در مورد آقای بزوس?” مارتین گفت: “من مانند گرفتن من بسته در زمان.”

براد پیت رو سیاسی است. در حالی که چیدن تا اولین اسکار بازیگری برای “Once Upon a Time in Hollywood,” پیت به نام جمهوری خواهان مجلس سنا که تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح هفته گذشته است. “آنها به من گفت من فقط 45 ثانیه به این سخنرانی است که در 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون در این هفته,” او گفت:, و اضافه کرد که “من فکر شاید کوئنتین [تارانتینو] آیا یک فیلم در مورد آن, و در پایان, بزرگسالان انجام کار درست است.”

Billie Eilish شد یک الگوی رفتاری است. به عنوان کمدین کریستن Wiig و مایا رودلف انجام یک کمدی آواز کمی در حالی که ارائه تولید و طراحی صحنه و لباس دسته بندی دوربین panned به 18 سال خواننده برنده جایزه گرمی که اشتباه بیان شد بی بها.

“در سوگ” بخش سمت چپ Luke Perry. در حالی که Eilish انجام بیتلز “دیروز” جایزه اسکار به دنبال آن سنت دیرین از پرداخت خراج به شوهای آیکون های از دست دادیم که در طول سال گذشته و ترک برخی از. آن چراغ در این بخش با ادای احترام به کوبه برایانت و برجسته افسانه مانند Doris Day و کرک داگلاس. اما بینندگان متوجه شده است که “بورلی هیلز 90210” ستاره Luke Perry نادیده گرفته شد حتی اگر او تا به حال یک cameo در “روزی روزگاری در هالیوود” که برنده دو اسکار. کانال دیزنی ستاره Cameron Boyce نیز نادیده گرفته شده است.

Eminem به تعجب عملکرد “خود را از دست بدهند.” بسیاری از بینندگان تقریبا بلافاصله تبدیل به اطراف و استفاده می شود که “اشتباه Billie Eilish” الگوی رفتاری خود را برای ابراز تعجب در امینم رپر (نام Marshall Mathers) رپ خود برنده جایزه اسکار تنها از سال 2002 است “8 مایل است.” در حالی که او ایستاده در پایان مخاطبان مانند مارتین اسکورسیزی بودند گرفتار در دوربین به دنبال گیج های عملکرد.

Eminem قلم اسکار در سال 2003 زمانی که آهنگ خود را به دست آورد و او توضیح داد که در توییتر TWTR, -3.40% که “نگاه کنید اگر شما تا به حال یکی دیگر از شات یکی دیگر از فرصت… با تشکر برای داشتن من” و اضافه میکند: “با عرض پوزش از آن زمان من 18 سال به از اینجا دریافت کنید.”

خواکین فونیکس و رنه Zelleweger به برخی از دیوانه سخنرانی. برندگان بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن در آغوش خود لحظه ای روی صحنه است. ققنوس که برنده برای “Joker” موفق به پرداخت ادای احترام به او در اواخر برادر River Phoenix, فراخوان برای برابری … و مردم احساس واقعا عجیب و غریب در مورد نوشیدن شیر است.

در فراخوانی از مردم برای آن “غارت” از دنیا رفت و در مماس در مورد شیر گاو است. “ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و هنگامی که او به هنگام تولد ما سرقت نوزاد,” او گفت:. “و سپس ما او را شیر که در نظر گرفته شده برای او گوساله و قرار دادن آن در قهوه ما و ما حبوبات.”

بیشتر بخوانید: “ما احساس حق به تلقیح مصنوعی گاو و سرقت نوزاد خود.’ است Joaquin Phoenix ضربه زدن به یک جنبش بزرگتر?

هنگامی که آن را Zelleweger را به نوبه خود به قبول این افتخار برای او قانون “جودی” او به طولانی به لطف نظامی ایالات متحده جودی گارلند پدر و مادر او و قهرمانان مانند معلمان اولین پاسخ دهندگان و آتش نشان. “آنها متحد ما,” او گفت:. “هنگامی که ما نگاه به قهرمانان ما, ما به توافق برسند و این مهم است.”

اولیویا کلمن نشان داد که برنده جایزه اسکار است که یک داروی مقوی غرایز جنسی. سال گذشته بهترین بازیگر نقش مکمل زن برنده برای “مورد علاقه” رو خسروانه risque در حالی که ارائه بهترین بازیگر مرد جایزه این سال است. “در سال گذشته بود بهترین شب شوهرم زندگی است. او در واقع می گوید که. و من با توجه به تولد سه بار” او به شوخی در مورد او پس از اسکار برنده شدن در زندگی جنسی, در حالی که مخاطبان roared. “بنابراین من امیدوارم که شما همه داشتن به عنوان خوب به عنوان او انجام داد و من انجام داد.”

“انگل” به کارگردانی بونگ جون هو برنده شب. او در زمان خانه چهار اسکار در روز یکشنبه برای بهترین فیلمنامه اصلی, بهترین, بین المللی فیلم, بهترین کارگردان و بهترین تصویر که همسان والت دیزنی قطع +0.65% رکورد بیشترین اسکار برنده توسط یک فرد در یک شب که قرار بود در سال 1954. علاوه بر تاریخ ساخت بود و با فیلم خود را به تبدیل شدن به اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین تصویر Joon Ho برنده قلب خود متواضع و بسیار خوشحال سخنرانی و همچنین به عنوان وعده اش را به “نوشیدن تا صبح روز بعد” در جشن. [در ضمن پخش هو کردم برای قطع کردن چراغ بر روی صحنه در حالی که “انگل” بازیگران و خدمه بودند پذیرش شب بزرگترین جایزه است.]

او همچنین ادای احترام به همکار خود را “بهترین کارگردان” نامزد از جمله اسکورسیزی و کوئنتین Taratino. “زمانی که جوان بودم و شروع در سینما وجود دارد و گفت که من حک عمیق به قلب من است, ‘ترین و شخصی ترین و خلاق است.’ که نقل قول بود از ما بزرگ مارتین اسکورسیزی … زمانی که مردم در ایالات متحده مردم آشنا بودند با فیلم های کوئنتین همیشه قرار دادن فیلم در لیست خود را. و تاد [Phillips] و سام [مندس] بزرگ مدیران که من تحسین,” او گفت:. “اگر آکادمی اجازه می دهد من می خواهم برای دریافت یک اره برقی و تقسیم [بهترین مدیر] جایزه به پنج و به اشتراک گذاری آن را با همه شما.”

مرتبط با: محافظه کار BlazeTV میزبان: ‘انگل’ تیم ‘نابودی امریکا’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>