آخرین coronavirus holdout در نیویورک: یک روستایی شمال ایالت کانتی پام

در روستایی در شمال ایالت نیویورک در آن طول می کشد تا دو هفته برای پیدا کردن نتایج تست برای رمان coronavirus. تجهیزات حفاظت شخصی است پراکنده. و هیچ امکانات پزشکی با یک واحد مراقبت های ویژه.

این چیزی است که مقامات در سنکا شهرستان در حال تلاش برای درمان خود را به عنوان اولین COVID-19 مورد تشخیص داده شد در روز دوشنبه.

دولت و مقامات بهداشتی در سراسر ایالت نیویورک کار کرده اند برای به دست آوردن هزاران نفر از هواکش و میلیون ها نفر از PPE و repurposing کنوانسیون به اندازه امکانات به موقت بیمارستان پس از اولین نیویورکر تشخیص داده شد با کروناویروس در تاریخ 1 مارس. در همین حال ساکنان در منطقه دریاچه انگشت, 250 مایلی شمال منهتن را با احتیاط به عنوان ایالت نیویورک را تایید موارد افزایش به بیش از 92,000 و دولت تلقی شد آمریکا کانون این ویروس.

“بسیاری از مشتریان ما با پوشیدن ماسک پوشیدن دستکش در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به طور جدی رعایت اجتماعی فاصله — و کارکنان انجام می دهند همان” گفت: شکایت Cirencione, صاحب, Ovid, Big M یک بازار در Seneca County است. “مشتریان در حال تماشای اخبار احساس خوب که [محلی] تعداد بسیار کم است.”

پس از سنکا شهرستان در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد این منطقه را به حالت اول در روز دوشنبه چهار بیشتر ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در عرض 72 ساعت.

انگشت دریاچه منطقه که از روز شنبه تا به حال بیش از 420 تایید coronavirus بیماران, بهداشت عمومی, مدیر Vickie Swinehart گفت: ABC News.

“ما پیش بینی و برنامه ریزی شده برای ما مثبت مورد COVID-19. این غیر منتظره نیست که هر شهرستان در سراسر کشور گزارش شده موارد مثبت به تاریخ” گفت: Swinehart در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده در روز دوشنبه در مورد مورد اول در Seneca County است که پس از تمام ایالت راهنمایی در مورد مدرسه و تعطیلی کسب و کار.

به جای انتشار هر گونه شناسایی اطلاعات مورد مثبت موارد Swinehart گفت: آژانس قادر به اطلاع کسانی که ممکن است در معرض و دستور داد آنها را به قرنطینه و نظارت برای علائم. Seneca County جمعیت حدود 35,000.

“ساکنان در حال دست زدن به آن را به خوبی به آنها محتاط بودن گفت:” کارل مارتین مدیر گلنوود مواد غذایی در سنکا فالز. “وجود دارد بسیاری از صحبت مردم نگران هستند از گرفتن آن در دست نیست وحشت.”

مارتین, 47, گفت: هنگامی که COVID-19 موارد شروع به ظاهر شدن در منطقه و پرسنل از شهرستان در بخش بهداشت و درمان آویزان کردن پوستر خود را در فروشگاه و در سراسر منطقه به ترویج اجتماعی فاصله و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل های دیگر.

بیست و چهار نفر در Seneca County تحت COVID-19 علامت نظارت از صبح روز پنج شنبه در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت.

در حالی که 105 آزمایشات تجویز شده است در Seneca County, به, تاریخ, بهداشت مقامات نگران هستند که تعدادی از coronavirus موارد underreported از آنجا که وجود ندارد به اندازه کافی تست و PPE منابع محدود هستند.

“از آنجا که وجود ندارد بسیاری از مردم در حال آزمایش در Seneca County, ما هیچ ایده چگونه بسیاری از مردم در واقع مثبت” گفت: دفتر مدیریت اضطراری مدیر ملیسا تیلور.

“من شده اند با گفتن ما اولین پاسخ دهندگان به فرض همه مثبت است به منظور محافظت از خود” تیلور گفت. “از آنجا که ما در گذشته شهرستان با یک مورد مثبت وجود دارد نگرانی در مورد PPE لوازم خشک کردن تا زمانی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر. ما امیدواریم که که نخواهد بود.”

از آنجا که وجود ندارد یک بیمارستان در شهرستان تیلور گفت که او دستور داده است تا بیشتر تست تجهیزات برای راه اندازی یک درایو از طریق تست سایت.

“در این منطقه می توانید آن را 10 تا 14 روز برای دریافت نتایج. در زمان ما کسی را می شناسید مثبت است که باید به آنها پایان دادن به انزوای خود دوره” تیلور گفت: ABC News در روز پنج شنبه.

“این یک شهرستان است که در مجاورت Ontario شهرستان حدود 10 مایل a 20-minute drive دور” گفت: Regina اجرا می شود که یک گل ایستاده در امتداد مسیر نیویورک-89 کاهش یافته و به نام خانوادگی او. “ما راه رفتن در درمانگاه است که به ما مراجعه کنید برای رفتن به بیمارستان است که حدود یک ساعت دور — قوی بیمارستان در روچستر یا تامپسون بیمارستان در کاناندی گوا.”

Swinehart گفت: ABC اخبار که Seneca County پنج COVID-19 بیماران نیست “بیمار به اندازه کافی برای بستری هستند قادر به باقی می ماند در انزوا در خانه های خود و تحت نظارت دو بار روزانه توسط کارکنان Seneca County Health Department.”

او همچنین گفت: آن دسته از ساکنان که به تنهایی زندگی می کنند و تحت قرنطینه در حالی که آنها در انتظار خود را از نتایج آزمون می توانید با استفاده از county منابع است که می تواند کمک با غذا, مواد غذایی و دارو تحویل. “ما همچنین می توانید ترتیب برای سلامت روان حرفه ای برای تماس با آنها را اگر آنها نیاز به برخی از کمک به مسائل بهداشت روان,” او گفت:.

برای بیماران به تنهایی زندگی می کنند که تجربه خفیف پیشرفت علائم آن را توصیه می شود که آنها با استفاده از پزشکی از راه دور پلت فرم و یا بازدید از یک مرکز مراقبت فوری دکتر گفت: Tanvir M. دارا افسر ارشد پزشکی از WellNow مراقبت های فوری که دارای یک محل در این منطقه است.

برای ساکنان که نزدیک به تجهیزات پزشکی مانند ژنو بیمارستان عمومی در ژنو, Schuyler بیمارستان در Montour می افتد و یا Cayuga مرکز پزشکی در ایتاکا اورژانس مراقبت های بهداشتی حرفه ای می توانید تعیین چه خدمات بیمار را دارا گفت.

“این شامل بستری و-در صورت نیاز-که در آن به انتقال آنها اگر یک تخت ICU در دسترس نیست” گفت: Dara. “متاسفانه ما شاهد افراد تاخیر مراقبت فوری به علت ترس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 و بر این اساس مردم کمتر در آینده برای درمان. این مربوط به شرایط خاصی می تواند به تشدید جدی تر اگر رها شود.”

“در صورت علائم تبدیل به تهدید کننده زندگی بیماران باید هشدار یک دوست یا یکی از علائم خود را و بازدید خود را به نزدیکترین اورژانس یا 911 تماس بگیرید بلافاصله,” او گفت:.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>