گامبیا به دنبال ‘اعتبار’ حمله به پلیس آمریکا مرگ شهروند

دولت گامبیا خواستار یک “شفاف و معتبر و با هدف بررسی” به تیراندازی مرگ یکی از شهروندان خود را – پسر یک دیپلمات بازنشسته پلیس در ایالات متحده است.

Momodou Lamin Sisay به ضرب گلوله کشته شد و پس از یک تعقیب و گریز خودرو در شهر اسنلویل با توجه به گرجستان دفتر تحقیقات (GBI). او در صحنه مرده.

بیشتر:

39 ساله که بنا به گزارش ها زندگی می کردند در نزدیکی شهر Lithonia شد پسر Lare Sisay یک Gambian دیپلمات که او نیز مشغول به کار برای برنامه توسعه سازمان ملل متحد.

در بیانیه ای در روز سه شنبه, گامبیا امور خارجی وزارت گفته است: “خواسته Gambian سفارت در واشنگتن دی سی به شرکت مربوطه مقامات ایالات متحده از جمله وزارت امور خارجه به دنبال شفاف و معتبر و با هدف بررسی موضوع”.

Gambian رسانه ها به نقل از Lare Sisay عنوان کرد و گفت او خودداری قضاوت در این حادثه در انتظار نتایج کالبد شکافی و یافته های حاصل از یک محقق خصوصی در حالی که اشاره به پسر خود را به عنوان “کسی که نفرت و خشونت”.

این GBI بیانیه ای در روز جمعه گفت: اطلاعات اولیه حاکی از افسران پلیس به دنبال Sisay پس از او موفق به متوقف کردن زمانی که آنها سعی کردم به او را بیش از یک وسیله نقلیه برچسب نقض.

200530163850162

این بیانیه گفت که زمانی که ماشین در نهایت متوقف شد و ماموران با نزدیک شدن به آن Sisay اشاره a handgun در افسران اخراج خودرو و عقب نشینی برای پیدا کردن پوشش پشت وسایل نقلیه خود را.

در طول یک متعاقب آن بن بست با یک تیم SWAT این بیانیه گفت: Sisay شلیک سلاح خود را در افسران یکی از آنها بازگشت و آتش است. دوستان گزارش را رد کرد که نسخه ای از وقایع و نام شاهدان به جلو آمده.

این حادثه آمد در میان تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی پس از مرگ دیگر در این کشور جورج فلوید, به دست پلیس سفید.

در روزهای اخیر رهبران آفریقایی را تقبیح خشونت پلیس هدف قرار دادن مردم سیاه و سفید در ایالات متحده است.

روز جمعه رئیس اتحادیه آفریقا کمیسیون موسی Faki Mahamat, “به شدت” محکوم کرد “قتل” فلوید و گفت: جمعه قاره بدن را رد کرد “در ادامه شیوه های تبعیض آمیز علیه سیاه شهروندان” از ما است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>