بانک فدرال ‘خیابان اصلی وام برنامه با هدف شرکت در دالی سیتی می گوید

فدرال رزرو “خیابان اصلی” کسب و کار وام خواهد بود برنامه های طراحی شده برای شرکت در این میانه بیش از حد بزرگ برای کسب و کار کوچک وام و بیش از حد کوچک به شیر بازار سرمایه گفت: San Francisco رئیس فدرال مری دالی سیتی در روز سه شنبه

“وجود دارد یک نوار کل موسسات که اصلا دسترسی به بازارهای سرمایه به راحتی و نمی واجد شرایط برای کسب و کار کوچک وام. که بخشی از خیابان اصلی است که هنوز هم نیاز به درمان است که به طور مستقیم در استخدام به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از کارگران” دالی گفت: در یک مصاحبه در یاهو مالی.

کنگره اتحاد اختصاص $454 میلیارد دلار برای برنامه های تغذیه در یک اقدام بی سابقه اقدام به دریافت بانک مرکزی اعطای وام های قدرت برای کمک به تعدیل ضربه به روزمره اقتصاد از شیوع کروناویروس.

دفعات بازدید: در اینجا نحوه تغذیه funneling 4 تریلیون دلار منابع مالی به بخش واقعی اقتصاد

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به تبلیغ تغذیه توانایی خود را به 4 تریلیون دلار در وام های داده شده 1 به 10 اهرمی نسبت با بانک مرکزی و دولت با هم کار کردن.

فدرال ریزرو اعلام کرد که کار بر روی یک خیابان اصلی برنامه اعطای وام در مارس 23, اما هنوز برای ارائه هر گونه جزئیات.

کارکنان در بانک مرکزی هنوز در حال کار بر روی جزئیات بی سابقه ای طرح دالی گفت.

یک تجزیه و تحلیل توسط موسسه بروکینگز گفت: وجود 6 میلیون کسب و کار با کمتر از 500 کارمند و یکی دیگر از 18,000 کسب و کار با بین 500 و 5000 کارکنان.

خواسته در مورد شرایط اقتصادی در منطقه را پوشش می دهد که نه متحده دالی سیتی گفت: “سخت توقف” در فعالیت های اقتصادی در حال حاضر هزینه میلیون ها نفر از کارگران شغل خود را.

“من انتظار می رود آن را به دریافت یک کمی بدتر که ما انجام درست و پناهگاه در محل قبل از آن بهتر می شود” دالی گفت.

خواسته برای او پیش بینی برای اقتصاد ایالات متحده دالی گفت تکامل از همه گیر خواهد شد تعیین قدر و مدت رکود اقتصادی است.

اقتصاد ایالات متحده است که به احتمال زیاد در حال حاضر در رکود به او اشاره کرد.

در حال حاضر بهترین استراتژی این است که به پناهگاه در محل و جلوگیری از گسترش این ویروس و سپس اقتصاد خواهد شد در یک موقعیت خوب برای جستن به عقب دالی گفت.

در یک مصاحبه جداگانه بعد سه شنبه در CNBC کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار گفت که او را دیده می شود برخی از بهبود در بازارهای مالی از آنجا که تغذیه خود را آغاز کمپین تهاجمی برای کاهش بازار شده است.

“آنها بهبود یافته است و در برخی جهات. ما هنوز در حال نظارت برای اطمینان وجود ندارد که جیب ما نیاز به نگه داشتن چشم ما در” مستار گفت.

سهام ایالات متحده, معیار های بسته پایین تر در روز سه شنبه, پایان وحشتناک سه ماهه اول برای سهام. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.84% بسته 410 امتیاز به 21,917.16 روز سه شنبه که به معنای کاهش بیش از 23 درصد در سه ماهه اول بدترین سه ماهه برای معیار شاخص پس از سقوط بازار در سال 1987.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>