تغذیه: دو تغذیه مقامات عقب نگه داشتن نرخ بهره ثابت

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی باید نرخ بهره خود را بدون تغییر برای زمان حال به رشد است و در یک جای خوب و تورم باید آمار بانک مرکزی 2 درصد سالانه هدف دو فدرال رزرو مقامات روز دوشنبه گفت:.

“نظر خود من در حال حاضر این است که ما باید ثابت نگه در حالی که سازمان دیده بان چگونه تحولات و داده ها گشوده قبل از مصرف هر گونه عمل” گفت: بانک فدرال فیلادلفیا جمهور پاتریک هارکر یک رای گیری از اعضای بانک فدرال نرخ بهره کمیته این سال است.

“به طور کلی من فکر می کنم اقتصاد در شکل خوب” هارکر گفت: در سخنان در یک رویداد در دانشگاه Delaware.

او به نظر نمی رسد که نگران است که برخی از همکاران خود را در مورد نرخ تورم پایین است. فدرال رزرو نشده آمار نرخ هدف تورم 2% در هر راه پایدار پس قبل از آخرین رکود اقتصادی بیش از یک دهه پیش.

بانک فدرال مورد علاقه تورم و اندازه گیری در مخارج مصرفی شخصی شاخص قیمت, افزایش به 1.6 درصد در ماه دسامبر پس از شش ماه در یک محدوده 1.3%-1.4%.

“ما نمی کاملا به ملاقات ما 2 درصد و نرخ تورم, اما ما در مسیر به وجود آوردن” هارکر گفت: در حالی که تصدیق این روند ممکن است کند باشد.

رئیس بانک فدرال جروم پاول ابراز کمی بیشتر نگرانی در مورد تورم پایین در کنفرانس مطبوعاتی خود 12 روز پیش. وی با اشاره به تورم پایین می دهد بانک مرکزی کمتر به کاهش نرخ بهره و حمایت از اقتصاد در رکود.

“ما این بازی پویا در اقتصادهای دیگر در سراسر جهان است و ما مصمم به جلوگیری از آن را در اینجا” پاول گفت.

جزئیات: تغذیه از برگ های کلیدی و نرخ بهره

در یک بحث جداگانه سان فرانسیسکو رئیس فدرال Mary Daly گفت که او فکر می کند تورم در حال حرکت است بالاتر است اما پیش بینی بانک مرکزی نمی خواهد آمار نرخ هدف تورم 2% تا 2021.

“من خود را برای پیش بینی تورم است که به تدریج در حال حرکت به هدف اما انتظار من این است که آن را نمی خواهد چیزی شبیه به 2 ٪ تا جایی که در سال 2021 به عنوان مخالف به سال 2020” دالی سیتی به خبرنگاران گفت: پس از یک سخنرانی در دوبلین ایرلند است.

بخوانید: بانک فدرال دالی در بازار سهام سود

دالی است که رای دهندگان در این سال توافق با هارکر است که سیاست پولی فدرال رزرو باید باقی می ماند در خود نگه دارد.

“سیاست این است که در یک جای خوب. اقتصاد در یک جای خوب. و محرومیت مواد تغییر در چشم انداز پس از آن من راحت با سیاست که در آن برای آینده قابل پیش بینی” دالی گفت.

سهام بسته شده در جلسه اخیر روز دوشنبه با S&P 500 شاخص SPX +0.73% تا 22 امتیاز به 3,350.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>