فدرال رزرو: گسترش coronavirus آسانسور شانس برای تغذیه کاهش نرخ به انفعال خواهد بود ‘تن-ناشنوا’

اخیر تحولات جهانی از جمله سریع تر گسترش coronavirus در خارج از چین آن را بیشتر احتمال دارد فدرال رزرو مجبور خواهد شد به زودی به کاهش نرخ بهره برای پاسخ به رشد نگرانی ها با توجه به اقتصاددانان جمع آوری شده برای یک سیاست کنفرانس در روز دوشنبه.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به مجبور به رفتن گفت:” کارل تاننباوم اقتصاددان ارشد در اعتماد شمالی.

“نشستن هنوز هم می تواند دیده می شود به عنوان تن-ناشنوا” تاننباوم اضافه شده است.

تغذیه مقامات استدلال کرده اند بیش از چند هفته گذشته که coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 بود برای رفتن به یک زمانی مشکل است که اقتصاد ایالات متحده را برای بعد از آن در سال.

که بازیابی “در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک کنترل از راه دور امکان” تاننباوم گفت.

به جای بازگشت به عنوان امیدوار اقتصاد چین است “یک راه طولانی از بودن در مسیر بازگشت به حالت عادی,” تاننباوم گفت.

“این ماده از سال قبل از چین در تولید کامل” او گفت:.

این بدان معناست که ایالات متحده کسب و کار است که به شدت وابسته به چین برای قطعات از جمله AAPL -4.12% و دیگران در حال رفتن به “رایت هر چند موجودی خود را و گیر کرده بود,” او گفت:.

جزئیات: Coronavirus به روز رسانی خوشه ظهور در ایران و ایتالیا

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره سه بار در سال گذشته به دلیل نگرانی در مورد رکود است. قبل از COVID-19 شیوع آن رکود خطرات رد شده بود.

رئیس بانک فدرال جروم پاول و همکارانش گفتند که کاهش نرخ بهره اگر آنها هر چیزی را دیدم که تقاضای مادی “ارزیابی مجدد” از چشم انداز خود را برای رشد متوسط.

معامله گران که با استفاده از تغذیه صندوق بازارهای آتی به پیش بینی فدرال رزرو اقدامات قرار داده و 23 درصد شانس کاهش نرخ بهره در ماه مارس است. احتمال کاهش نرخ افزایش بالای 50% برای ماه آوریل با توجه به آموزش مداوم گروه تغذیه سازمان دیده بان ابزار.

تغذیه مقامات به احتمال زیاد به تغییر اظهارات خود را در مورد کوروناویروس در روزهای آینده اقتصاددانان گفت.

“من فکر می کنم آنچه شما از شنیدن اظهارات [از مسئولین فدرال ریزرو] که بسیار کمتر اعتماد به نفس” تاننباوم گفت.

جولیا کورونادو رئیس جمهور کلان سیاست دیدگاه گفت: فدرال رزرو در نشست بعدی در ماه مارس 17-18 بود و احتمالا بیش از حد به زودی برای کاهش نرخ.

کورونادو گفت: تغذیه مقامات خواهد با استفاده از این نشست به “سیگنال تمایل به انجام آنچه مورد نیاز است” و سپس اقدام در مارس نشست.

کریشنا گوآ تغذیه ماهان در Evercore ISI وجود دارد گفت: یک شانس تغذیه حرکت خواهد کرد به عنوان به زودی به عنوان ماه مارس و اگر آن را قطع می کند که می خواهد بیش از 25 واحد پایه.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -3.23% پایین تر از 900 امتیاز در روز دوشنبه به عنوان coronavirus گسترش به کشورهای دیگر علاوه بر چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>