فدرال رزرو: Kashkari به کنگره: خطا در حال سخاوتمندانه


خبری بلومبرگ/Landov

نیل Kashkari رئیس جمهور و رئیس اجرایی از بانک فدرال رزرو مینیاپولیس

“توصیه من به کنگره به عنوان آنها در حال طراحی برنامه های خود را برای کمک به کارگران و به کمک کسب و کارهای کوچک گمراه در حال بخشنده است.”

نیل Kashkari مینیاپولیس رئیس فدرال

که مشاوره نیل Kashkari فعلی مینیاپولیس رئیس فدرال که او نیز درگیر شد با آخرین بحران مالی زمانی که او زد 700 میلیارد دلار دارایی های مشکل برنامه امداد به عنوان دستیار وزیر خزانه داری در سال 2008.

Kashkari مشاوره در 60 دقیقه این وبگاه رادیو فردا برنامه این بود که آن را بسیار موثر برای حفظ کارگران شغل خود را از ارائه بیمه بیکاری.

“بیمه بیکاری مهم است. اما این امر می تواند بسیار بهتر و بسیار بهتر برای مالیات دهندگان و برای کشور به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک عامل و به نگه داشتن آنها را با کارکنان خود را دست نخورده است.”

کنگره ایالات متحده شده است در ارائه کمک های اولیه در مقایسه با دیگر کشورها با آخرین محرک لایحه عدم پیشرفت در آمریکا.

فدرال رزرو در مقابل, راه اندازی کرده است یک لیست خشکشویی از برنامه های برای تحریک وام گرفتن در علاوه بر این به کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و شروع مجدد کاهش کمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>