تغذیه: تغذیه را Clarida می گوید هیچ چیز وجود دارد اساسا اشتباه با اقتصاد

شماره 2 رسمی در فدرال رزرو در روز دوشنبه گفت: اقتصاد ایالات متحده بود و اساسا صدا و بانک مرکزی نمی خواهد نیاز به ادامه آن حمایت گسترده از بازارهای مالی به طور نامحدود.

“من بسیار با اعتماد به نفس که به عنوان بهبود اقتصاد از این آمار و شروع به بهبود می یابند که ما در زمان مناسب قادر خواهد بود برای باز کردن این برنامه. وجود دارد هیچ چیز اساسا اشتباه با اقتصاد ایالات متحده” تغذیه نایب رئیس Clarida گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی بلومبرگ.

جزئیات: تغذیه اعلام برنامه های وام دهی به فشار $2.3 تریلیون دلار در اقتصاد

فدرال رزرو تاسیس شده نه وام امکانات برای حفظ اعتبار و جریان را به تمام گوشه و کنار بازارهای مالی است. Clarida آن را به نام بلند پروازانه تهاجمی و پرقدرت استفاده از سیاست های پولی.

او عنوان هر گونه نگرانی در مورد “خطر اخلاقی” — یک اصطلاح برای این نگرانی است که فدرال رزرو اقدامات در نهایت جرقه سرمایه گذاران را به خطر حتی بیشتر در آینده گسترش است. کسب و کار در حال بسته شدن است و مردم بیکار هستند و از طریق هیچ گسل از خود را دارند و بنابراین خطر اخلاقی است نه مربوط مورد توجه قرار گفت.

فدرال رزرو تنها خرید “آشغال” اوراق قرضه از شرکت هایی که تا به حال از دست رفته خود را سرمایه گذاری درجه وضعیت تنها به عنوان یک نتیجه از بحران, او گفت:.

Clarida گفت: بانک مرکزی خواهد حفظ نرخ بهره نزدیک به صفر تا اقتصاد در مسیر است. “مسیر اقتصاد در حال رفتن به دیکته کردن مسیر نرخ,” او گفت:.

بخوانید: چگونه فدرال رزرو قصد دارد برای حفظ اعتبار جاری برای مصرف کنندگان ایالات متحده

فدرال رزرو معاون رئیس گفت که او فکر نمی کنم بحران را در بالاتر از نرخ تورم. نگرانی بیشتر در مورد کاهش قیمت ها که او گفت که بانک مرکزی قادر خواهد بود به مبارزه با به طور موثر.

سهام-شاخص های آتی YM00, -0.62% کمتر بود اوایل روز شنبه به عنوان اولین-درآمد سه ماهه فصل رو در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>