تغذیه: تغذیه مجموعه وام جدید برنامه طراحی شده برای سهولت آشفتگی در بازار پول

فقط نیم ساعت قبل از نیمه شب چهارشنبه فدرال رزرو اعلام کرد مراحل بیشتر به تلاش برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی ایالات متحده را لرزاند ناگهانی عقب نشینی از فعالیت های اقتصادی ناشی از کشنده شیوع کروناویروس.

در یک بیانیه فدرال رزرو گسترش آن پشتیبانی شامل بازار پول صندوق های متقابل است.

بانک مرکزی حکام مصوب جدید در بازار پول صندوق تسهیلات نقدینگی یا MMLF برای کمک به وجوه بازار پول در جلسه خواست برای redemptions توسط خانواده ها و دیگر سرمایه گذاران.

بخش مک کارتی یک اقتصاددان در Jefferies گفت: تغذیه مواجه شد یک مشکل که آبشاری سرمایه گذار redemptions از وجوه متقابل و ETFs باعث شد “آتش فروش” قیمت گذاری در درآمد ثابت بازار. شده است وجود دارد نیز قابل توجه قیمت دررفتگی در بازارهای اعتباری با توجه به این آبشار redemptions وی افزود: در یک توجه داشته باشید.

فدرال رزرو گفت: MMLF برنامه را حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار.

تحت مرکز بوستون تغذیه وام را در دسترس واجد شرایط موسسات مالی امن با کیفیت بالا و دارایی های خریداری شده توسط موسسه مالی از وجوه بازار پول.

این MMLF شبیه به برنامه اجرا شده در طول بحران مالی اما امکانات جدید خواهد خرید طیف وسیع تری از دارایی های تغذیه گفت.

وزارت خزانه داری ارائه خواهد شد 10 میلیارد دلار اعتبار حفاظت به تغذیه.

واجد شرایط وام گیرندگان بانک ایالات متحده آمریکا و بانک شرکت های هلدینگ و خود را کارگزار فروشنده تابعه و یا ایالات متحده شعب و ادارات, بانک های خارجی.

واجد شرایط وثیقه آمریکا Treasurys یا اوراق قرضه از GSEs بسیار دارای دارایی-حمایت تجاری کاغذ و یا بسیار دارای امتیاز نا امن تجاری کاغذ.

فدرال رزرو در حال حاضر گرفته شده چند مرحله به نگه داشتن پول در جریان کمک های مالی کوتاه مدت بازار از جمله ramping تا مقدار از وام های کوتاه مدت آن ارائه می دهد بانک ها.

این سومین بحران-دوره بودجه مرکز فدرال رزرو تاسیس شده این هفته است. فدرال رزرو تعیین کرده است تا یک طرح به نمایندگی های اولیه در وال استریت وام های ارزان قیمت و یک برنامه به unclog به اصطلاح تجاری کاغذ در بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>