تغذیه: تغذیه به دنبال راه هایی برای بهبود خزانه بازار برطرف سرمایه قانون برای بانک های بزرگ

فدرال رزرو به دنبال بهبود عملکرد بحرانی بازار اوراق بهادار خزانه داری اعلام کرد روز شنبه آن را آرامش بخش یک قانون است که تا سرمایه بزرگترین بانک ها به قرض دادن. حکومت تغییر می دهد بانک ها انگیزه ای برای برگزاری Treasurys.

فدرال ریزرو اعلام کرد که آرامش بخش این قانون که مورد نیاز بانک ها به کنار نقدی که آن را نگه می دارد خزانه داری اوراق بهادار. فدرال رزرو کارکنان برآورد آرامش حکومت باید تا $76 میلیارد دلار سرمایه

این قانون است که در بزرگترین بانک با بیش از 250 میلیارد دلار دارایی. این پوشش می دهد 15 بانک که کنترل $15 تریلیون دارایی گفت: Mark T. Williams سابق بانک فدرال کارمند و در حال حاضر مدرس در دانشگاه بوستون را Questrom مدرسه کسب و کار.

فدرال رزرو گفت: به طور موقت خروج اجازه خواهد داد که آنها را به گسترش خود را در ترازنامه به عنوان مناسب به عنوان واسطه های مالی. بانک ها مجاز به استفاده از سرمایه جدید برای افزایش سرمایه و توزیع بیانیه ای گفت:.

از اوایل ماه مارس فدرال رزرو را صرف نزدیک به یک تریلیون دلار در تلاش برای تعمیر بازارهای مالی ایالات متحده آسیب دیده توسط یک پرواز به ایمنی هنگامی که میزان این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر به آمریکا چشم انداز اقتصادی بهتر شد درک کرد.

سرمایه گذاران در تمام کلاس های دارایی ها به دنبال نقد مواضع و جمع آوری پول نقد.

جزئیات: فدرال رزرو خرید اوراق قرضه برای تزریق امید در ‘شکننده’ خزانه بازار

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال رئیس فدرال رزرو بوستون اریک Rosengren گفت: آن را “بسیار مهم” است که خزانه بازار می تواند در یک راه است که سرمایه گذاران می توانند تجارت حجم زیادی.

“ما نه 100% اما ما خیلی افتضاح پیشرفت” Rosengren گفت.

وزارت خزانه داری ایالات متحده قیمت لبه تا روز چهارشنبه ارسال بازده کمتر به نگرانی در مورد افزایش حدت از COVID-19 بیماری همه گیر. 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, -14.13% کاهش 6.1 اساس امتیاز در سه هفته اخیر 0.630%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>