اقتصاد پررونق است تهمت می گوید: — اما برای برخی از پس هزینه های مسکن و مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک و کالج


نیکلاس KAMM/خبرگزاری گتی ایماژ

حتی به عنوان اقتصاد رونق هزینه های خاص ضرورت ندارد پایین می رویم.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ اقتصاد کشور در دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب گفت: کم و متوسط درآمد کارگران دیدن برخی از بزرگترین مزایای.

“این یک یقه آبی رونق” جمهوری خواه رئیس جمهور گفت: به دور از تشویق به احتمال زیاد از سمت خود را از راهرو در حالی که دموکرات ها ماند سنگ رو بیشتر از شب است.

اما در اینجا چه چیز دیگری پررونق است برای کارگران که قرار بود به دلیل بیم این اقتصاد را پاداش — هزینه های مسکن, مراقبت از کودک, مراقبت های بهداشتی و کمک درسی دانشگاهی.

حتی اگر “دستمزدها در حال افزایش سریع” به عنوان برگ برنده می گوید: این هزینه های لازم می تواند به پایین خطوط بسیاری از خانواده است.

در اینجا نگاهی به چند:

کودک-مراقبت از هزینه ها باید افزایش یافت و 49%

تورم کودک-مراقبت از هزینه ها باید افزایش یافت و 49 درصد بین سالهای 1993 تا سال 2018 با توجه به فردی مک FMCC, +3.00%, دولت حمایت مالی از وام مسکن امور مالی شرکت.

خانواده های فقیر صرف مراتب بزرگتر تکه: خانواده های تحت 1500 $در یک ماه پوسته نزدیک به 40 درصد از درآمد خود را به کودک-مراقبت و هزینه در مقایسه با کمتر از 7 درصد از خانواده های با درآمد بیش از $4,500 یک ماه.

همچنین نگاه کنید به: امریکا کودک-مراقبت از بحران: ‘کل سیستم دچار فشار از هر زاویه و چیزی رو به ضربه’

مغلوب ساختن پیشی جستن در سه شنبه شب گفت: دولت افزایش بودجه برای مراقبت از کودکان “را قادر می سازد 17 متحده برای کمک به کودکان بیشتر که بسیاری از آنها را کاهش و یا حذف شده خود را waitlists در دسترس نباشد.” او گفت که او آماده برای گسترش بیشتر بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اشاره کرد که او مجاز صرف به طوری که در ابتدای ماه اکتبر هر فدرال کارگر خواهد شد که دو هفته از مرخصی خانواده است که او گفت می تواند در خدمت به عنوان “یک مدل برای بقیه کشور است.” امریکا تنها بسیار توسعه یافته کشور بدون در سراسر کشور پرداخت می شود و خانواده را ترک قانون است. پنج کشور پرداخت کرده اند را ترک قوانین در اثر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در مجلس به تصویب “پیشرفت برای حمایت از خانواده های کارگر عمل” لایحه که به خانواده 5000 حداکثر پیشرفت در فرزند خود اعتبار مالیاتی برای استفاده از مرخصی و یا فرزند-هزینه های مراقبت در طول یک نوزاد سال اول.

بیمه بهداشت و درمان پیشی $20,000 در یک خانواده متوسط در سال گذشته

سال گذشته اولین باری است که به طور متوسط سالانه خانواده حق بیمه برای حمایت بیمه سلامت بیش از $20,000 با توجه به تکرار نظرسنجی از قیصر بنیاد خانواده, یک سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر بهداشت عمومی مهم است.

دلار 20,576 میانگین حق بیمه بود 5 درصد افزایش در سال بیش از سال های نظرسنجی ها یافت می شود. کارکنان پرداخت می شود به طور متوسط $6,015 به این مبلغ و کارفرمایان پرداخت می شود و بقیه. “بزرگترین مسئله در مراقبت های بهداشتی برای بسیاری از آمریکایی ها این است که سلامت خود هزینه های در حال رشد بسیار سریع تر از دستمزد خود را در حال,” KFF رئیس جمهور و مدیر عامل جلب آلتمن گفت. “هزینه های سنگین زمانی که کارگران ساخت $25,000 یک سال باید به پوسته از 7000 دلار در سال فقط برای سهم خود را از خانواده حق بیمه.”

بیش از نیمی (57%) از مردم کمتر از $35,000 تا به حال مشکلات جدی در پرداخت های پزشکی دندان یا دارو تجویز صورتحساب بر اساس یک نظرسنجی که در ماه گذشته از رابرت وود جانسون بنیاد دانشگاه هاروارد T. H. Chan, دانشکده بهداشت و رادیو عمومی ملی. چهل و هشت درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی ساخت بین $35,000 و $99,999 همچنین گزارش مشکلات پرداخت صورتحساب آن.

در واقع تقریبا یک سوم (30%) از شش رقم خانوار بین $100000 $499,000 همان استطاعت مشکلات بیش از حد.

از دست ندهید: نگرانی در مورد سلامت شگفتی در سن مرعوب کردن مردم از همه سنین

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد در خود ایالت متحده آمریکا است که در سال گذشته اولین بار در چندین دهه است که داروهای تجویزی قیمت کاهش یافته است. در اواسط سال 2019, هزینه داروهای تجویزی تا به حال کاهش یافته است 1.2% سال بیش از سال — بزرگترین 12 ماه رها از سال 1972.

اما آمریکایی ها پرداخت تقریبا چهار برابر بیشتر از شهروندان در دیگر کشورهای توسعه یافته برای نسخه خود را با توجه به مجلس نمایندگان راه و روش کمیته گزارش سال گذشته است. در واقع قیمت دارو ممکن است افزایش 5.8% در این سال با توجه به یک تجزیه و تحلیل.

افزایش هزینه های مسکن نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش

قیمت خانه به طور پیوسته افزایش یافته است در سال های اخیر به عنوان ملت بازار املاک و مستغلات بهبود از رکود که ناشی از رکود بزرگ — و آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف.

ملی قیمت متوسط برای یک خانه موجود بود $274,500 که از دسامبر گذشته با توجه به انجمن ملی از Realtors است که 54 درصد بالاتر از آن بود که در دسامبر 2009.

در ماه نوامبر با سرعت از خانه-قیمت قدردانی شتاب برای دومین ماه متوالی با توجه به S&P CoreLogic مورد-Shiller صفحه اصلی شاخص قیمت. افزایش قیمت خانه سوخت شده است ترکیبی از تقاضای بالا در میان خریداران خانه و رکورد تعداد کم از خانه های برای فروش.

قیمت خانه در ادامه به افزایش در بسیاری از کشور حتی به قیمت ضربه جدید اوج تمام وقت در بسیاری از شهرها به خصوص در امتداد سواحل. به طور فزاینده ای بالا هزینه مسکن باعث مردم را به حرکت به نسبتا مقرون به صرفه تر بازار مسکن در مرکز کشور است. اما کسانی که در شهرستانها بیش از حد در حال حاضر مبارزه با استطاعت مسائل.

در حالی که هزینه های بالای خانه موسیقی به گوش افرادی که در حال حاضر خانه های خود آن را نشان دهنده یک رشد مانع برای کسانی که به دنبال خرید. گران تر از خانه های بزرگتر به معنی پرداخت که مانع بسیاری از millennials از تبدیل شدن به صاحب خانه به عنوان آنها مبارزه برای افزایش پس انداز خود را.

وضعیت چندان بهتر در بازار اجاره. کمبود خانه برای فروش بدان معنی است که تعداد فزاینده ای از بالا-درآمد آمریکایی ها تبدیل شده اند مستاجرها به جای صاحب خانه. تحت فشار قرار دادند که هزینه اجاره ، امروزه یکی از چهار مستاجرها در ایالات متحده آمریکا صرف بیش از نیمی از درآمد خود را هزینه های مسکن.

هزینه دانشگاه شده اند در حال افزایش است — اما در حال افزایش کندتر

آموزش عالی نیز هزینه عمده و در حالی که برخی تحلیل می گوید هزینه های steadied بیش از سال های دیگر تحقیقات می گوید کم درآمد وام گیرندگان می تواند تحمل فشار از بدهی وام دانشجویی.

برای مثال متوسط منتشر شهریه و هزینه ها را برای چهار سال دانشگاه صعود 5% فراتر از نرخ تورم در هر سال بین 1999-2000 و 2009 – 2010 سال تحصیلی با توجه به کالج مدیره. میزان افزایش و سپس کاهش, افزایش 3.2% سالانه بین 2009-10 و 2014-15 و پس از آن 1.2 درصد بیش از شش سال است.

“اگر چه این اخبار دلگرم کننده است قیمت ها افزایش یافته است به سرعت برای سال های بسیاری در همان زمان که درآمد خانوار باید به آرامی رشد نابرابری افزایش یافته است و بیش از حد بسیاری از دانش آموزان در حال مبارزه با بازپرداخت وام های دانشجویی” سازمان گفت: سالانه آن نگاه کالج قیمت گذاری شده است.

پشت وام مسکن دانشجویی-وام بدهی در حدود 1.5 تریلیون دلار هستند دومین برجسته مسئولیت برای خانواده های آمریکایی با توجه به گزارش ماه گذشته از خدمات مودی سرمایه گذار.

اما بدهی تعهدات وزن بر روی وام گیرندگان متفاوت است. کم درآمد وام گیرندگان که در زیر دو خط فقر فدرال متشکل از 65 درصد از تمام defaulters به گفته این موسسه برای دسترسی و موفقیت یک سازمان حمایت متمرکز بر عدالت در آموزش عالی است. به طور مشابه نرخ به طور پیش فرض در اکثر کدهای پستی است 17.7 درصد نسبت به 9 درصد در اکثریت مناطق بانک فدرال رزرو نیویورک محققان گفتند.

در ماه دسامبر تهمت امضا لایحه به طور دائم اختصاص بیش از 250 میلیون دلار در سال به لحاظ تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

او اشاره کرد که روز شنبه گفت: “برای گسترش فرصت های برابر من نیز افتخار می کنم که ما به دست آورد و رکورد و دائمی بودجه برای ملت ما در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>