اقتصادی و شرایط پولی مناسب برای طلا

شمش طلا انجام داده است و نه آنچه را در طول ماه گذشته از سال 2008.

The Midas فلزی GC00, -0.39% نشان می دهد به سرعت در حال افزایش نسبی عملکرد در برابر CRB Index به عنوان کالاهای صنعتی در حال توفنده و با توجه به کروناویروس اثر است. شمش طلا است ماندن شرکت نزدیک به یک چندین ساله مطلق ، این پویا باعث شده شمش به ثبت نسبی بالا تمام وقت در مقایسه با CRB Index (نگاه کنید به نمودار).

چه اتفاقی افتاد به شمش طلا پس از ثبت نام قبلی خود را تمام زمان بالا نسبت به CRB در سال 2008 ؟ آن را دو برابر مطلق به اوج بالاتر از $1,900 در سال 2011 (نگاه کنید به نمودار).

ما یک محیط مشابه در حال حاضر. نرخ بهره شده اند کاهش یافته و به صفر در فدرال رزرو نرخ وجوه سطح و کسری بودجه فدرال خواهد بود بزرگتر از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی (بزرگتر از بعد از بحران 2008) با توجه به 2 تریلیون دلار از اتحادیه اروپا ، رکورد کسری بودجه و مخارج فدرال رزرو سیاست تسهیل کمی (QE) با محدودیت های از پیش تعیین شده است و محیط مناسب برای شمش طلا.

تفاوت با سال 2008 است که این دولت موظف رکود است. دولت برای جلوگیری اقتصاد به منظور جلوگیری از coronavirus. آن را مانند خاموش کردن مدار شکن در تمام خانه ها و داشتن قدرت پشتیبان گیری برای بخشی از خانه تنها است. سه ماهه دوم رشد تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده خواهد بود دو رقم در 20%-40% دامنه. تولید ناخالص داخلی اعداد گزارش شده به صورت سالانه بنابراین اگر تولید ناخالص داخلی ایالات متحده پایین است 10 درصد از سه ماهه قبل از آن گزارش شده است به پایین 40 درصد به صورت سالانه. سوم-چهارم تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده ممکن است در دو رقم به دلیل همان محاسبه اگر دولت ایالات متحده توانسته است به پهن کردن منحنی از عفونت است.

با رکورد کسری هزینه و نرخ بهره صفر ما ممکن است در مواجهه با یک محیط که در آن تغذیه خواهد شد نگه داشتن نرخ بهره کمتر از سطح تورم برای برخی از زمان تا زمانی که اقتصاد عادی پس از شیوع بیماری کنترل شده است. این امر می تواند محیط ایده آل برای شمش طلا.

مراقب باشید از دیگر فلزات گرانبها

عمده دیگر فلزات گرانبها, نقره, پلاتین و پالادیوم — سقوط خیلی بیشتر از شمش طلا در ماه گذشته, حتی اگر آنها بازگشت برخی از. دلیل این است که آنها در درجه اول مورد استفاده برای اهداف صنعتی; تنها شمش طلا است که اکثریت آن را مورد استفاده برای اهداف قیمتی مانند طلا و جواهر و ذخیره ارزش. اگر دولت موظف رکود اقتصادی جهانی است بیش از حد به زودی صنعتی فلزات گرانبها باید به ادامه underperform.

صنعتی فلزات گرانبها, نقره, جالب ترین. آن را نیز در یک رکورد تخفیف به شمش طلا اگر به معروف طلا-نقره نسبت که رفت به 125 در مارس شدید است که تمام زمان بالا. این بدان معناست که یک اونس طلا می تواند به شما خرید 125 اونس نقره اگر چه ما عقب نشینی کرده اند برخی در آن شاخص به عنوان نقره است بازگشت.

چون نقره است و بیشتر صنعتی از ارزش اگر coronavirus رکود طول می کشد آن را دیگر به دوباره بجای اول برگشتن. بود که آن را به عنوان ممکن است آن را احتمالا ارائه می دهد یک فرصت برای سرمایه گذاران با دو سال افق. نقره معدن ارزی صندوق Global X نقره معدن SIL +0.52% جالب به نظر می رسد در pullbacks و همچنین iShares نقره ای اعتماد SLV, -2.64%.

دور ماندن از اهرمی ETFs

ماه مارس وحشت فروش در بازار سهام به عنوان یک درد مقعد یادآوری است که قوی تر ETFs برای معامله گران کوتاه مدت تنها برای خرید و نگه داشتن سرمایه گذاران. ضرر و زیان می تواند آبشار و ضرب توسط یک عامل از سه صورت روزانه و وجود خواهد داشت هیچ آینده را برای قوی تر سرمایه گذاری مانند Direxion Junior معدن طلا شاخص گاو 3X سهام JNUG, +4.23% یا Direxion معدن طلا شاخص گاو 3X سهام NUGT, +2.35% (نگاه کنید به نمودار).

از سوی دیگر غیر اهرمی ETFs از کارگران معدن طلا می تواند جالب باشد. هر دو VanEck بردار معدن طلا ETF GDX, +0.82% و آن junior-معدنچی نسخه GDXJ, +1.34% فروش نزدیک به سطح که در آن آنها بودند که قیمت شمش طلا در نزدیکی 1200 دلار در هر اونس است.

اگر تا کنون یک مورد از پرتاب نوزاد را با آب حمام GDX و GDXJ آن خواهد بود. اما من هرگز باور بازارهای مالی کارآمد هستند بنابراین این یک فرصت برای استفاده از آن به نفع خود استفاده کنید.

ایوان Martchev یک استراتژیست سرمایه گذاری در نهادی پول مدیر Navellier و همکاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>