این معامله قرن ” یا “بلوف هزاره’?

شیطان در جزئیات این “معامله قرن”. این نقشه که رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 28 ژانویه پس از اعلام حمایت خود را از میانه طرح نشان می دهد که به نظر می رسد مانند یک تکه از پنیر سوئیسی به جای یک مستقل فلسطین.

اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی هواداران – مردم مانند قمار سرمایه دار خیلی مهم Sheldon Adelson و همسرش میریام Adelson که ایستاده بود در ردیف جلو در اعلام مراسم در کاخ سفید – این بود که در عین حال یکی دیگر از پیروزی.

این روزها مردم مانند Adelson غنی محافظه کار اهدا کنندگان تهمت کمپین همراه با رئیس جمهور انجیلی پایه که فراخوانی عکس در واشنگتن و اورشلیم. آنها همیشه وجود دارد در ردیف جلو. آنها به نظر می رسد راضی و درخشان در سال 2018 افتتاح سفارت آمریکا در بیت المقدس – حرکت آنها تا به حال badgered و cajoled رئیس جمهور را. او بدیهی است که پشیمانی نیست حتی اگر فلسطینی ها قطع روابط با واشنگتن به عنوان یک نتیجه.

تا آنجا که Adelson نگران است, “tاو فلسطینیها یک اختراع شد مردم” که تنها هدف بر روی زمین است که برای از بین بردن اسرائیل است. Adelson نیز در میان کسانی که تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و آمریکا از توافق هسته ای با ایران است. او فکر می کند ایران باید nuked.

فاسد همزیستی از پول و قدرت و رسانه ها هیچ راز است. در ماه ژوئن 2019 نظر قطعه در freebie Israel Hayom روزنامه Adelsons بزرگترین موقوفه به اسرائیل حق سیاسی میریام Adelson بوده, “مغلوب ساختن پیشی جستن باید لذت بردن از حمایت گسترده در میان ما مسلمانان فقط به عنوان او در میان اسرائیلی ها. که این مورد نشده است (تا کنون; 2020 انتخابات هنوز هم خواند) یک چیز عجیب و غریب است که طولانی خواهد بود بمب توسط مورخان. دانشمندان کتاب مقدس بدون شک توجه داشته باشید قهرمانان عقل از سر فرزانگان و پیامبران از دوران باستان بودند که به طور مشابه رد توسط افراد بسیار آنها آمد به افزایش است. می شود آن را بیش از حد به دعا برای یک روز هنگامی که کتاب مقدس یک کتاب از مغلوب ساختن پیشی جستن’?”

او به پایان رسید او مقاله, نشان می دهد, “تا زمانی که تصمیم گرفته است, اجازه دهید ما حداقل به نظاره نشست و مارول در این زمان از معجزات برای اسرائیل برای ایالات متحده و برای تمام جهان”. هیچ کمتر است.

اما بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را برای پیدا کردن آن سخت “به نظاره نشست و مارول”. او را نیاز به یک معجزه واقعی برای رها کردن خود از محکومیت کیفری. همه می دانند به میلیاردها دلار می تواند به توقف چرخ دادگستری در حال چرخش در اورشلیم.

در حالی که نتانیاهو اپیلاسیون شاعرانه در واشنگتن در مورد یک “لحظه تاریخی” تاریخ بود که در اورشلیم با اولین دادگاه پرونده جنایی کیفرخواست علیه یک وقت نخست وزیر اسرائیل. بر خلاف تهمت که سنا-حمایت اکثریت است و انتظار می رود تا او را نجات دهد از حذف, پس از استیضاح نتانیاهو خود را از دست داده و اکثریت در اسرائیل قوه مقننه.

که به رهبری او در این هفته به عقب نشینی درخواست او فرستاده شده به کنست برای مصونیت از تعقیب. پس از دست دادن انتخابات کنست در مارس 2019 نتانیاهو باعث شده است تا دولت موقت می کند که لذت بردن از یک کنست اکثریت.

و نه سپتامبر 2019 انتخابات او را با ارائه مورد نیاز اکثریت را برای تشکیل یک دولت است. نظرسنجی ها نشان می دهد که آینده 2 مارس انتخابات نمی خواهد شکست کراوات بین جناح راست بلوک به رهبری نتانیاهو و مرکز سمت چپ-بلوک led با رنگ آبی و سفید پارتی صندلی Benny Gantz.

نتانیاهو اما نه از دست دادن. او به دنبال به نوبه خود انتخابات از رفراندوم ایمنی که او داد تا در صورت عدم اکثریت به یک “محاکمه توسط مردم”. خود را به عنوان سخنگوی کنست عضو Miki زهر, اظهار, گذشته خرداد “دادستان عمومی و نظام حقوقی را باید به در نظر گرفتن نتایج انتخابات به این دلیل که مردم حاکمیت.”

قوانین اسراییل پشتیبانی نمی کند این پوپولیستی خطرناک ، نتانیاهو با این حال امیدوار است که اگر نتایج حاصل از این کشور سوم انتخابات در کمتر از یک سال تداوم هرج و مرج سیاسی و ضروری یک چهارم دور کنست اکثریت را ملزم به حمایت از دولت وحدت ملی و به تعویق افتادن محاکمه او تا پایان روز.

هر چند آخرین نظر سنجی ها نشان می دهد که حداقل 50 درصد حمایت از این طرح در حالی که تنها 24 درصد مخالف آن را به منظور به نوبه خود آن را به خروج از زندان نتانیاهو را اول باید به تائید دادستان کل به رئیس جمهور و/یا دیوان عالی کشور است.

آنها نیاز به تنظیم یک سابقه شرم آور است که دموکراسی اسرائیل اجازه می دهد تا یک فرد برای تشکیل دولت با وجود جنایی کیفرخواست علیه او. در حال حاضر قانون ملزم یک متهم وزیر برای استعفا, اما نه نخست وزیر.

در همین حال “طرح صلح” تبدیل به یک انتخابات فوتبال است. نتانیاهو و Gantz در حال رقابت برای دیدن که آنها پذیرای طرح محکم تر قبل از او چوک آن را به مرگ. هر دو می دانیم که وجود دارد این است که هیچ شانسی – یا دقیق تر برای آنها هیچ خطر – که فلسطینی ها اتخاذ خواهد شد در آن و در نتیجه آنها را وادار به مقابله با آن واقعا مسائل دشوار از توزیع بیش از حاکمیت اسرائیل در سرزمین فلسطین.

نتانیاهو طرفدار اسرائیل در مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, رئیس در میان آنها سفیر آمریکا در اسرائیل دیوید فریدمن و کاخ سفید مشاور Jared کوشنر کمک افشانده متعدد مین های زمینی میان صفحات “طرح” برای اطمینان از فلسطینی ها حتی نمی شود وسوسه به بحث در مورد آن.

آمریکا و اسرائیل archives سرشار با موقعیت مقالات توضیح داد که چرا فلسطینی ها هرگز صرفنظر کردن حاکمیت بر اورشلیم مقدس حوضه و کنترل الحرام al-Sharif. محمود عباس اعلام کرده است چندین بار در هر دو بخش خصوصی و عمومی است که او نمی تواند نشانه ای از یک سند را تعیین می کند که اسرائیل این است که دولت (منحصرا) از مردم یهودی. هیچ کمتر از یک اصلی مین است که این پیش شرط که حماس خلع سلاح. اگر تشکیلات خودگردان فلسطین خواهد بود وسوسه به قبول این کار منجر به یک فلسطینی از جنگ داخلی.

چند ساعت پس از اعلام این طرح نتانیاهو وعده داده شده برای تصویب قطعنامه ای که اجازه خواهد داد که الحاق شهرک های اسرائیلی در کرانه به عنوان به زودی به عنوان یکشنبه. چند ساعت بعد کوشنر گفت: او را به نگه داشتن اسب و حفظ وضعیت موجود تا ماه مارس انتخابات است.

در حال حاضر به نظر می رسد که حتی نتانیاهو کازینو مغول دوست نمی خواهد بود قادر به بازگشت تاس و نجات او از زندان است. آنچه که او را ترک کرده است ناامیدی در جهان عرب و اسرائیل صلح کمپ و یک “معامله قرن” است که به نوبه خود ممکن پرتگاه از هزاره.

تیاو نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>