روزانه terrors: بداهه نوازی در موقت ICU در اسپانیا

تنش قابل لمس است در این موقت ICU در اسپانیا

BADALONA اسپانیا — تنش قابل لمس است. هیچ غیر ضروری ، یک ارکستر پزشکی مانیتور علائم سرعت با یک سری بی پایان از نرم متمایز بوق.

هرگز بسیاری از مردم شده است در داخل کتابخانه از آلمانی ها تریاس من پوجل بیمارستان در شمال شرقی اسپانیا است. اما مراقبت های بهداشتی کارگران در بداهه دنده محافظ نیست مشاوره پزشکی کتاب. آنها درمان بیماران در وضعیت بحرانی مبتلا به پنومونی ناشی از کوروناویروس.

از خارج این موقت فشرده-واحد مراقبت در Badalona در نزدیکی بارسلونا به نظر می رسد هیچ چیز مانند یک کتابخانه است. قفسه حذف شده به اتاق را تا 20 بیمارستان تخت دستگاه تنفس و آرایه ای از تجهیزات پزشکی پس از دیرینه ICU و مناطق دیگر از بیمارستان با آب گرفتگی COVID-19 بيمار.

با کمبود کامل بدن از لباس محافظ در سراسر اسپانیا پزشکان و پرستاران به کارگیری آنچه که آنها می توانید استفاده مجدد از ماسک لایه بندی اندازه فولاد لباسهای پلاستیکی با پیش بند و در حال اجرا را از طریق یک تعداد نامحدود از دستکش.

مانند غواصی غواصان آنها اعمال می شود یک دوز کوچک از مواد شوینده به عینک خود را فقط قبل از ورود به سوزان ویروس-لادن اتاق به امید کاهش اجتناب ناپذیر مه پاش از خود حفاظت چشم ناشی از خود تنفس.

آنها خواهید بود در آن ساعت ها مسابقه از بیمار به بیمار عرق کردن در زیر همه لایه ها.

یک تیم از آسوشیتد پرس روزنامه نگاران وارد اتاق می شود به سند کار می کنند اما حضور آنها به سختی متوجه. سلامت کارگران باقی می ماند متمرکز بر کارهای ضروری — نظارت بر اعضای حیاتی و موثر بدن, تجویز دارو, دستکاری لوله و کابل اتصال بيمار به مجموعهای از ماشین آلات.

اکثر بیماران انتوبه و متصل به هواکش. در مورد نصف شده است بدبختانه بر روی شکم خود را به راحتی فشار در ریه های خود را و کمک به تنفس خود را. پرستاران اذعان کرد که این یک نشانه امیدوار.

به اسپانیا می بیند میزان عفونت به آرامی ثبات آن را همچنان ثبت یک رکورد روزانه تعداد مرگ و میر – سه شنبه یک رکورد با 950 مرگ و میر در 24 ساعت. بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند در اسپانیا تا کنون.

بیماران در این جایگزین ICU به احتمال زیاد صرف هفته در بیمارستان قبل از جنگ خود را با این ویروس است که برنده و یا از دست داده است. آنها مبارزه برای زندگی خود را بدون عزیزان که قادر به آنها مراجعه کنید.

پرستاران در سمت دیگر شیشه مشاهده حرکات آنها دور تایپ کردن در کامپیوتر. برقراری ارتباط در دستگاه مخابره فیلم ناطق کسانی که در داخل به آنها آخرین تحولات: “37.8 C.” یکی از بیماران مبتلا به تب دارد دوباره. دارو است و سپس تزریق به داخل کیسه IV.

زمان شناور و نه فقط به این دلیل که پرستاران قادر به دیدن ساعت های خود را از پشت خود را مه آلود عینک.

به عنوان یک فرد تغییر می رسد این روند پر زحمت از ترک ICU آغاز می شود. پرستاران خروج از طریق تعیین درب و حذف آنها در حال حاضر آلوده زره یک قطعه در یک زمان. عینک رفتن به یک سطل لباسهای دیگر. لایه بیرونی دستکش و پیش بند در حال پرتاب به سطل زباله.

وزن برداشته کردن شانه های خود را به عنوان آنها را ترک ICU ، اما یکی دیگر از وزن خود را طول می کشد محل را در فرم از یک فراموش نشدنی سوال: آیا این ویروس به دنبال آنها ؟

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>