مورد عجیب آسیای جنوبی را ‘پایین’ coronavirus مرگ و میر

اسلام آباد پاکستان – دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی در حال ادامه برای انجام تحقیقات به همین دلیل برخی از کشورهای آسیای جنوبی – با وجود خود را متزلزل سلامت زیرساخت ها و انبوه جمعیت را شاهد کاهش coronavirus میزان مرگ و میر در مقایسه با بسیاری از کشورهای غربی است.

در اوایل ماه مه ثروتمندترین کشورهای جهان اختصاص بیش از 90 درصد از تمام مرگ و میر گزارش شده از COVID-19 با توجه به مقاله منتشر شده در مجله پزشکی لانست. اضافه کردن چین و برزیل و ایران به این لیست می شماره تا 96 درصد است.

بیشتر:

در مقابل بسیاری از پرجمعیت کشورهای در حال توسعه در آسیای جنوبی و بخشهایی از آفریقا که شانس به مراتب بهتر از زمانی که می آید به مرگ و مير ناشی از COVID-19 اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) را نشان می دهد.

در اروپا مشاهده شده در مورد مرگ و میر نسبت (CFR یا درصد مرگ و میر در میان تایید coronavirus نفر) بوده است, بالا, با, فرانسه, گزارش یک رای از 15.2 درصد در بریتانیا 14.4 درصد و ایتالیا 14 درصد و اسپانیا 11.9 درصد JHU داده است. در ایالات متحده CFR است 6 درصد داده ها را نشان می دهد.

در مقابل در کشورهای آسیای جنوبی آن نرخ شده اند به مراتب پایین تر است. هند CFR از 3.3 درصد و پاکستان 2.2 درصد و بنگلادش و 1.5 درصد و سریلانکا 1 درصد است.

S Asia - Bangladesh

محققان و کارشناسان بهداشت عمومی در حال گیج پایین coronavirus میزان مرگ و میر در آسیای جنوبی [File: محمد Ponir Hossain/رویترز]

“بقیه جهان – در طول تاریخ به مراتب بیشتر استفاده می شود به تصویر کشیده شده به عنوان مخزن از طاعون و بیماری است که کشورهای ثروتمند به دنبال حفاظت از خود و دریافت کننده مقادیر سخاوتمندانه از مشاوره و مقادیر متوسط از کمک های غنی از دولت و از پایه – به نظر می رسد با احتیاط به عنوان COVID-19 حرکت به این مناطق” نوشتن ریچارد نقد و ویکرام پاتل و کارشناسان بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد در مجله لانست.

200318040314568

پزشکان و دانشمندان می گویند وجود دارد تعدادی از توضیح احتمالی برای این اختلاف در چه COVID-19 مؤثر است جمعيت در نقاط مختلف جهان, آیا با توجه به تغییر جمعیت در سطوح مختلف قرار گرفتن در معرض ویروس های مشابه و یا حتی ناقص داده های مرگ و میر در برخی از کشورها و در نتیجه معیوب و نتیجه گیری.

در پاکستان خانه را به 220 میلیون نفر و زهوار در رفته زیرساخت های بهداشت و درمان ارائه می دهد که فقط شش تخت بیمارستان به ازای هر 10000 نفر اولین مورد از coronavirus گزارش شده در فوریه 26, بازگشت مسافر از کشور همسایه ایران.

این ویروس به سرعت در حال گسترش با حداقل 42,125 موارد گزارش شده سراسر کشور به عنوان از آوریل 18, ساخت پاکستان 20 در جهان از نظر تعداد کل موارد. آن را گزارش کرده است 903 مرگ و میر و آن را 26th در سراسر جهان در این لیست است, با CFR یک سوم که از ما و تا 13 درصد پایین تر از برخی از کشورهای اروپایی.

اطلاعات دقیق است ؟

سوال اول محققان خواسته اند که با بررسی این داده ها این است که آیا تعداد مرگ و میر گزارش در پاکستان و کشورهای دیگر است و در واقع دقیق است.

جنوب آسیا coronavirus موارد

هند
موارد – 96,169
مرگ و میر – 3,029

پاکستان
موارد – 42,125
مرگ و میر – 903

بنگلادش
موارد – 23,870
مرگ و میر – 349

سریلانکا
موارد – 981
مرگ و میر – 9

نپال
موارد – 304
مرگ و میر – 2

مالدیو
موارد – 1,090
مرگ و میر – 4

بوتان
موارد – 21
مرگ و میر – 0

در کشور همسایه هند برای مثال برخی از آنها سوال که آیا مرگ و میر هستند که با دقت مستند با عنوان بسیاری از 78 درصد از مرگ و میر نیست که از نظر پزشکی تایید شده تحت شرایط عادی است.

در پاکستان هم این یک احتمال است – اگر چه کارشناسان پزشکی همکاری با دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر نشان می دهد که نرخ خطا خواهد بود به مراتب پایین تر است.

“وجود چنین ننگ در سراسر کسب و کار از COVID که مردم نمی خواهند را به بیماران خود را به بیمارستان ها گفت:” دکتر Seemin جمالی رئیس بزرگترین بیمارستان دولتی در کراچی این کشور پرجمعیت ترین شهرستان است.

بدن از آن تایید شده است شما با COVID-19 در زمان مرگ در حال رسیدگی از طریق اقدامات سختگیرانه در بیمارستان های دولتی با مقامات محافظ کامل کیت حمام کردن بدن به عنوان بخشی از سنتی اسلامی بود….

“منطقه [مقامات] آمده است برای دریافت بدن مرده و ما آن را بسته در یک کیسه بدن. وجود دارد نیاز به یک مکانیسم بهتر برای حمل مرده به دلیل این چیزی است که مردم نمی خواهند به [اتفاق] می گوید:” جمالی. “حمام کردن [جسد] بسیار مهم مراسم برای مسلمانان در پاکستان پس از آن ممکن است که شما به طور کامل حاشیه و مردم می گویند شما دفن خواهد شد [اعضای خانواده خود را] بخوانید.”

با این وجود جمالی و دیگر کارشناسان توافق کردند که این به نظر می رسد در نتیجه تنها متوسط کاهش در گزارش از مرگ و میر – آیا COVID-19-مربوط است یا نه.

دکتر فیصل سلطان, نخست وزیر پاکستان عمران خان کانونی فرد در coronavirus بحران می گوید: دولت با قرار دادن سیستم در محل برای اطمینان حاصل شود که تمام مرگ و میر هستند که برای محاسبه از جمله هماهنگی مستقیم با ولایتی, مقامات بهداشت و درمان و توسعه جامعه پاکستان با استفاده از شبکه گسترده برای واکسیناسیون فلج اطفال.

“نظام سلامت بسیار حساس در حال حاضر به COVID که در شرایط فعلی امکان از [تعداد] underreported مرگ و میر بعید است,” او گفت: Al Jazeera.

دکتر فیصل محمود از بیماری های عفونی در کراچی Aga Khan University Hospital, بزرگترین بیمارستان تحقیقاتی در این کشور موافقت کرد و گفت نتایج حاصل از یک بررسی مقدماتی در این شهر گورستان بود نه پیشنهاد افزایش مرگ و میر به عنوان مخالف به سال قبل است.

الجزیره همچنین مصاحبه با پزشکان و مسئولان مهم دولتی بیمارستان ها در کراچی شهر شرقی لاهور پایتخت اسلام آباد و جنوب غربی شهر کویته – که در آن تعدادی از coronavirus موارد گزارش شده – هیچ توجه داشت هر گونه افزایش مشخص در بیمارانی که مرده بودند در هنگام ورود اعم از coronavirus یا علل دیگر.

اما Dr Mahmood هشدار داد: “ممکن است که ما مرگ و میر کم نیست اما این که ما اپیدمی آهسته است و یا که ما قبلا در ما اپیدمی و که در نهایت ما را به همان نرخ مرگ.”

جوان جمعیت

اگر داده ها در تعداد مرگ و میر نسبتا دقیق است که چند برگ توضیح احتمالی دیگر برای اینکه چرا پاکستان این است که با دیدن چند تا از مرگ و میر در مقایسه با کشورهای دیگر است.

ما برای مثال در همان مرحله در آن شیوع (66 روز پس از 100 نفر مورد تایید قرار گرفت) گزارش شده بود بیش از 65,000 مرگ و میر. پاکستان 903 دو رديف زیر که شماره.

A boy waits for customers to sell handmade masks, after Pakistan started easing the coronavirus disease (COVID-19) lockdown, in Peshawar May 13, 2020. REUTERS/Fayaz Aziz

پاکستان با جمعیت جوان و ميانه سن 22.5 که می تواند کمک به پایین مرگ و میر [فایل: فیاض عزیز/رویترز]

دکتر عدنان خان بهداشت عمومی محقق و متخصص بیماری های عفونی می گوید: بسیاری از اکتشاف همبستگی با کروناویروس میزان مرگ و میر است “حدس” در این نقطه بدون پشتوانه از حقایق سخت و مطالعه جامع اما این جمعیت از جنوب آسیا جمعیت و آسیای جنوبی’ فیزیولوژی ممکن است پاسخ.

“جوان جمعیت فرضیه است معتبر تر [از نظریه های دیگر]” او می گوید: با استناد به پاکستان نسبتا جوان جمعیت در مقایسه با کشورهای که در آن COVID-19 ادعا کرده است بیشتر زندگی می کند. “بسیاری از مرگ و میر در کشورهای توسعه یافته بنا به گزارش اتفاق افتاده در سالمندان ساکن در خانه های سالمندان.”

در انگلستان بیش از 37 درصد از این کشور 33,614 coronavirus مربوط به مرگ و میر رخ داده است در مراقبت از سالمند خانه با توجه به بریتانیا دفتر ملی آمار. در آمریکا که تعداد نیز حدود یک سوم از تمام coronavirus مرگ و میر با توجه به گزارش در نیویورک تایمز.

در مقابل پاکستان و جنوب آسیا به طور کلی – دارای مراتب جوانتر از جمعیت این کشورها با متوسط سن 22.5.

“این ممکن است یکی از دلایل چرا که اگر شما نگاهی به هرم جمعیت ما کمتر از افراد سالمند در مقایسه با آمریکا و اروپا و ما می دانیم کسانی که مردمی که در حال مرگ هستند اغلب” گفت: دکتر محمود.

تغییر پاسخ ایمنی بدن

عامل دیگری که پیشنهاد شده است تفاوت در جمعیت ایمنی بدن ،

“آیا آن را در محیط اطراف ما ؟ عوامل مختلف محیطی تغییر کرده که سیستم ایمنی بدن ما در برخی از راه است ؟ ما عفونت های مزمن مانند سل و دیگران [در این جهان] و یا ممکن است به دلیل واکسیناسیون می گوید:” محمود. “ما نمی دانیم که پاسخ به این یکی خاص.”

عدنان خان بهداشت عمومی محقق معتقد است وجود دارد می تواند بالاتر و ایمنی با توجه به قرار گرفتن در معرض عفونت های دیگر اما این است که هر گونه ارتباط با واکسن استفاده را باید از عهده مطالعه بیشتر.

S Asia - India در هند برخی سوال که آیا مرگ و میر هستند که با دقت مستند با عنوان بسیاری از 78 درصد از مرگ و میر نیست که از نظر پزشکی تایید شده تحت شرایط عادی [Harish Tyagi/سازمان حفاظت محیط زیست]

کودکان پاکستانی دریافت گسترش ایمن سازی با واکسن نه در برابر بیماری های مختلف تجویز شود در چند دور قبل از سن 18 سال.

دکتر سلطان موافق است که این می تواند عاملی باشد اما هشدار داد در برابر پریدن به نتیجه گیری – به عنوان بسیاری از آنها با عجله به این نتیجه رسیدند که استفاده از BCG سل واکسن می دهد بیشتر از مقاومت به COVID-19.

“مردم بحث در مورد چگونه ما در معرض انواع عوامل بیماری زا و یا الگوهای واکسیناسیون فرزندتان را تغییر دهید, چگونه سیستم ایمنی بدن ما است,” او می گوید. “همه از این چیز ممکن است اما هیچ کس قادر بوده است تا قاطعانه آن را اثبات کند.”

ممکن است یکی دیگر از عوامل می تواند محیط زیست در جنوب کشور آسیایی گفت, نشان می دهد که مناطق با افزایش میانگین دمای سطح خورشید و مرتبط با آن اشعه ماوراء بنفش نشان داده اند نسبتا کاهش نرخ مرگ و میر تا کنون.

محققان بر اساس اطلاعات موجود تا کنون عنوان احتمال این که این گونه از این ویروس موثر بر جنوب آسیا متفاوت در هر راه از کسانی که هدف قرار دادن اروپا و کشورهای دیگر که در آن نرخ مرگ و میر بالاتر است.

“بیولوژیکی ما می دانیم که coronaviruses نیست که جهش بسیار – هر زمان که یک ویروس تکرار وجود دارد که یک بیت از جهش ساخته شده است اما coronaviruses باید خطا تصحیح آنزیم ها به طوری که آنها تمایل به جهش کمتر,” گفت: دکتر محمود. “و این جهش ها همیشه نمی گذارد چگونه بدخیم ویروس […] آنها بیشتر مفید در نظر شناسایی سویه نسبت به موثر بر آن [مرگ].”

هر چه دلیل تمام محققان است که الجزیره به صحبت کرد گفت که خیلی زود به می گویند مطلقا چرا برخی کشورها شاهد کاهش سطح مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

“من می خواهم به روشن است: ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که در حال حاضر [با کاهش مرگ و میر] گفت:” دکتر سلطان.

گسترده ای شیوع پایین تر مرگ و میر

در انتهای دیگر این طیف از بررسی مرگ و میر, Dr Wajiha جاوید رئیس بهداشت عمومی و تحقیقات در Getz داروسازی در کراچی بوده است بررسی شیوع این ویروس در میان پاکستانی ها. او یافته تمایل به تقویت این نتیجه رسیدند که چیزی باعث شده است مردم در پاکستان و منطقه به طور کلی به واکنش نشان می دهند متفاوت به ویروس.

پاکستان مانند بسیاری از کشورهای در حال توسعه انجام شده است تعداد محدودی از آزمون هر روز که تقریبا به طور انحصاری واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) تست های گرد. کشور انجام داده است 387,335 آزمون پس از وقوع آغاز شد با توجه به دولت داده است. این آزمون در حال انجام تا حد زیادی تنها بر کسانی است که به نمایش گذاشته اند علائم.

جاوید اما نشان داد که شيوع بدون علامت حامل ویروس در نظرسنجی ها شده است به مراتب بالاتر از انتظار می رود. در نتیجه از 4,000 آزمایشات انجام شده در کارخانه و کارگران دفتر او داده نشان می دهد که بین 7 و 8 درصد شد تست مثبت است.

“این بود که در مردم “طبیعی” و نه افرادی که در حال رفتن به بیمارستان که حتی بیمار و یا هر گونه علائم آنچه” او گفت:. از نمونه تقریبا 90 درصد نه تا به حال به نمایش گذاشته هر گونه علائم در همه, او گفت:.

“ما بیماری متفاوت است. ما باید افرادی که در برگزاری نمایشگاه خفیف علائم یا بدون علائم در همه. که ممکن است نشان می دهد که ما باید برخی از مرتب کردن بر اساس ايمنی ذاتی است که حفاظت از ما را از رفتن به شدید یا متوسط بیماری” او اضافه کرد که کسانی که تجربه انواع شدید این بیماری همان خطر مرگ است.

“این بدان معنی نیست که ما آلوده نیست و این که ما در حال آلوده کردن دیگران است.”

اسد هاشم است الجزیره دیجیتال خبرنگار در پاکستان است. او توییتهای @AsadHashim.

S Asia - Sri Lanka

یک افسر پلیس در کلمبو سریلانکا, اسپری های ضد عفونی کننده در یک مرد به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از coronavirus [فایل: Dinuka Liyanawatte/رویترز]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>