Coronavirus کمتر کشنده تر از سارس — اما که ممکن است توضیح دهد که چرا آن را بیشتر مسری

دو ماه به بیماری های کروناویروس است ثابت می شود به عنوان کشنده به عنوان ویروس سارس. که این نیز ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا آن را گسترش به سرعت. این یک دوره کمون به دو هفته است که این ویروس را قادر می سازد به گسترش از طریق شخص به شخص تماس بگیرید.

Coronavirus بسیار مسری ذات الریه-باعث بیماری که باعث عفونت دستگاه تنفسی شد مسئول 304 مرگ و میر در چین با 45 جدید مرگ و میر در گزارش قبلی دوره 24 ساعته و 14,380 عفونت در سراسر جهان با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت روز یکشنبه (شنبه EST).

سارس و یا سندرم حاد تنفسی آلوده 8,096 مردم در سراسر جهان با حدود 774 رسمی سارس مربوط به مرگ و میر بسیاری از کسانی که عفونت رخ داده است در طول نه ماه از سال 2002 تا 2003. حتی با 43 جدید مرگ و میر گزارش شده بیش از 24 ساعت از مرگ و میر ثابت مانده است.

سارس به حال نرخ مرگ و میر از 9.6 درصد در مقایسه با کروناویروس مرگ و میر 2.1% اما ممکن است تغییر کند.

سارس به حال نرخ مرگ و میر از 9.6 درصد در مقایسه با مرگ و میر 2.1% برای این 2019-nCoV فشار از coronavirus است که ثابت باقی مانده است و برای چند هفته گذشته است. با این حال که مرگ و میر می تواند به عنوان هفته پیشرفت و شرکت های دارویی تقلا به آمده تا با یک واکسن برای ویروس. آیا مرگ و میر ثابت مانده هنوز به تعیین خواهد شد.

با فرض اینکه دوره کمون تا 14 روز با میانگین از 7 روز قبل از یک فرد با علائم ویروس و تسلیم به این بیماری در هفته اول تشخیص زمان مرگ و میر ممکن است در عین حال دست کم گرفتن احتمالی نرخ. فعلی مرگ و میر 259 بر اساس تعداد موارد گزارش شده چهار روز پیش (4,600) برابر است با یک مرگ و میر نزدیک به 5.6%.

اگر, از سوی دیگر تعدادی از عفونت است که بسیار دست کم گرفت حتی بیشتر از مرگ و میر که 2.1% coronavirus مرگ و میر می افتد که می تواند خبر خوبی برای کسانی که قرارداد این بیماری است. (سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی.)

Maciej Boni استادیار زیست شناسی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا گفت: 2009 H1N1 flu pandemic در ابتدا overestimated نهایی مرگ و میر در حالی که سارس نرخ مرگ و میر افزایش یافت که این ویروس گسترش یافته است.

Boni نوشت: در علم آنلاین, مجله, LiveScience, “در طول سال 2009 پاندمی آنفلوانزا اولین گزارش ذکر شده 59 مرگ و میر ناشی از حدود 850 موارد مشکوک که پیشنهاد بسیار بالا مورد مرگ و میر از 7 درصد. اما در ابتدا گزارش اطلاعات از 850 موارد ناخالص دست کم نگیرید. این بود که به سادگی با توجه به تعداد بسیار زیادی از موارد خفیف که گزارش نداد به هر سیستم بهداشت و شمارش شدند.”

“پس از چند ماه — زمانی که همه گیر داده ها جمع شده و از بسیاری از کشورها دچار یک بیماری همه گیر موج — 2009 آنفلوانزا معلوم بود خیلی خفیف تر از تصور می شد در آغازین هفته. آن مورد مرگ و میر کمتر از 0.1 درصد و در خط با دیگر شناخته شده بشر ویروس آنفلوانزا,” او اضافه شده است.

اما حتی است که faality رای کوچکتر از سارس مرگ و میر. تفاوت در این دو نرخ مرگ و میر می دهد بیشتر زمینه که چرا coronavirus گسترش یافته است تا به سرعت. کارشناسان پزشکی می گویند موثر شبه آنفولانزا ویروس می تواند به گسترش رسیدن به آن با قتل میزبان خود را بیش از حد به سرعت و/یا ساخت میزبان بیمار به اندازه کافی برای تصویب آن را در نهایت قبل از تبدیل شدن به بستری است.

“در هر حال حاضر و پس از آن بیماری می شود بسیار خطرناک است که آن را می کشد میزبان” Matan شلومي یک حشره شناس و استادیار در دانشگاه ملی تایوان نوشت: در Quora در سال 2017. اما در حالت ایده آل برای میزبان حداقل آن باید اعتصاب تعادل.

“اگر این بیماری قادر به گسترش به میزبان دیگر قبل از اولین میزبان می میرد و سپس آن را بیش از حد کشنده وجود داشته باشد. تکامل نمی تواند آن را کمتر کشنده تا زمانی که آن را هنوز هم می تواند گسترش,” او اضافه شده است. “اگر فرضی بیماری قوت آن تنها میزبان هر دو را در واقع منقرض شده است.”

‘فشار از مرگ سیاه طاعون (يرسينيا pestis) از قرن 14th بیش از حد تلخ است و در حال حاضر منقرض شده است.’

او گفت که به همین دلیل است که مرگ سیاه که ویران زیادی از آسیا و اروپا در قرون وسطی است که در حال حاضر منقرض شده است. “فشار از مرگ سیاه طاعون (يرسينيا pestis) از قرن 14th بیش از حد تلخ است و در حال حاضر منقرض شده” تنها با مدرن کمتر ویرانگر گونه در وجود است.

حیوانات مفید برای ویروس ها به پرش انسان است. “حیوانی است که این بیماری مخزن” شلومي نوشت. “حتی اگر تمام انسان واکسینه شدند در برابر چنین بیماری ما نیاز به واکسیناسیون حیوانات مخزن بیش از حد به منظور ریشه کن کردن بیماری که غیر عملی است اگر نه غیر ممکن است.”

Sean Beckmann استادیار زیست شناسی در دانشگاه منچستر منچستر در فلوریدا که یک متخصص در زئونوز عفونت که شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان گفت: زندگی-علوم سایت BioSpace.com که هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانم در مورد این گونه جدید از coronavirus.

“این چیزی نیست که به نظر می رسد مانند آن را می توانید بر روی سطوح و یا در هوا برای مدت زمان طولانی و هنوز هم می شود عفونی,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند آن را خیلی نیاز به تماس نزدیک به همین دلیل است که در خارج از این مرکز در چین ما شاهد تعداد زیادی از انسان به انسان انتقال.”

“این به نظر نمی آید مانند یک ویروس است که قادر به زنده ماندن در هوا یا بر روی سطوح برای یک زمان بسیار طولانی است. که خوب است,” او اضافه شده است.

دیگر به مراتب بیشتر ویروس مرگبار گرفته اند بیش از نیم قرن تبدیل به یک اپیدمی جهانی. به عنوان مثال آن را به طور گسترده ای قابل درک است که HIV سرچشمه در کینشازا در جمهوری دموکراتیک کنگو در حدود سال 1920 هنگامی که این ویروس عبور بیش از شامپانزه ها به انسان است.

“تا سال 1980 ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از افراد آلوده به HIV یا ایدز. HIV ناشناخته بود و انتقال همراه نبود قابل توجه علائم و نشانه ها” با توجه به Avert.org جهانی اطلاعات و منابع آموزش در این بیماری است.

توصیه می شود: این است که چگونه این بیماری در سراسر جهان پخش شده است بنابراین به سرعت در حال

اچ آی وی/ایدز یک دوره کمون از 40 به 60 روز اگر چه که می wildly مختلف متفاوت است. “در حال حاضر اپیدمی آغاز شده و در اواسط تا اواخر دهه 1970” جلوگیری از گفت. “توسط 1980 HIV ممکن است در حال حاضر به پنج قاره. در این دوره بين 100000 تا 300000 و مردم می تواند در حال حاضر آلوده شده است.”

اما این ویروس در زمان برگزاری در سال های پس از انقلاب جنسی با اولین موارد گزارش شده در ایالات متحده در میان مردان همجنس گرا در سال 1981 و تزريقی. درمان آن را به یک مرگ و میر تقریبا 100 درصد است. تا به امروز 75 میلیون نفر باید قرارداد HIV با حدود 32 میلیون مرگ و میر.

مثل HIV coronavirus به ایجاد نام تجاری خود را از ترس و نفرت. شایعات در مورد این که آیا آن را به یک بازار مواد غذایی در ووهان منجر به اتهامات نژادپرستی علیه مردم چین در کانادا و انگلیس و مالزی و کره جنوبی و جاهای دیگر و بیگانه نظرات آنلاین.

رئیس جمهور چین گفت: سازمان بهداشت جهانی سر Tedros Adhanom Ghebreyesus این هفته “مردم چین در حال حاضر مشغول یک مبارزه جدی در برابر یک بیماری همه گیر از نوع جدیدی از کروناویروس عفونت است. این بیماری همه گیر است که یک دیو و ما نمی توانیم اجازه این دیو پنهان کند.”

دیگر ویروس مرگبار گرفته اند بیش از نیم قرن تبدیل به یک اپیدمی جهانی.

این گزارش که بیش از نیم دوجین پزشکان در مورد خطر بالقوه شیوع کروناویروس در اوایل ماه دسامبر تنها به سکوت می شود محلی حزب کمونیست به رهبری منتقدان به حدس و گمان که بیشتر انجام شده می تواند پس از تشخیص.

Yaxue کائو بنیانگذار و سردبیر سیاسی گروه فشار ChinaChange.org گفت: ووهان دکتر گفت در یک WeChat گروه در اواخر ماه دسامبر که وجود دارد “7 مورد از سارس متصل به غذاهای دریایی بازار است.” او سپس بدحجابی توسط حزب انضباطی و مجبور به عقب که کائو گفت.

“از همان گزارش به ما آموخته است که ووهان مقامات بهداشتی را دارا بودند یک شبه جلسات مورد جدید ‘سارس’ در پایان ماه دسامبر” کائو ارسال شده در توییتر Jan. 27. “اوایل امروز در ووهان شهردار گفت که او نه ‘مجاز’ به انتشار این بیماری همه گیر تا Jan. 20.”

ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: 5 میلیون نفر در حال ترک این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال نو چینی. Ma Xiaowei مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که این ویروس تا به حال یک دوره کمون 10 تا 14 روز.

چین گام های مهمی را برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. مقامات در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است که به طور گسترده ای به عنوان کانون بیماری در هفته گذشته بسته به منطقه خروجی فرودگاه و ایستگاه راه آهن و به حالت تعلیق در تمام حمل و نقل عمومی.

مقامات چینی را از آنجا گسترش یافته است که ممنوعیت سفر به 16 شهرهای اطراف با یک ترکیب جمعیت بیش از 50 میلیون نفر از جمله میانمار یک همسایه شهر ووهان با 7.5 میلیون نفر به طور موثر قرار دادن کسانی که در شهرستانها در قفل کردن.

بکمن نیز گفت: Biospace.com که تلاش برای مهار coronavirus اتفاق می افتد در سه مرحله: “شما را مهار و تلاش برای کاهش گسترش تا آنجا که ممکن است. شما توسعه درمان علامتی چیزهایی مانند آنتی ویروسها. و یک سوم و بیشتر فرایند طولانی مدت است که واکسن توسعه است. و این به دلیل توسعه واکسن طول می کشد بسیار کمی از زمان.”

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تایید اولین مورد از فرد به فرد گسترش coronavirus در ایالت ایلینوی است. وجود هشت مورد تأیید از کروناویروس در آمریکا که از شنبه, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مقامات بهداشتی دولت. آخرین مورد اعلام شد شنبه توسط مقامات بهداشتی در ماساچوست است.

با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط کسی که در روز جمعه وجود دارد موارد تایید شده در 26 کشور در علاوه بر این به چین و هنگ کنگ از جمله آلمان و ژاپن و ویتنام و آمریکا و انگلستان و روسیه است.

روز شنبه در شهر نیویورک مقامات بهداشت گفت: یک بیمار وجود دارد در حال آزمایش برای کوروناویروس. آنها در حال ارسال نمونه ها به CDC اما گفت که آنها انتظار نداشتند نتایج جستجو برای یکی دیگر از 36 تا 48 ساعت شاید حتی طولانی تر است. این بیمار به تازگی از چین است که کمتر از 40 است و در یک وضعیت با ثبات در Bellevue, بیمارستان, او, نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی گفت.

وال استریت ژورنال گزارش داد که برخی از خانواده ها ابراز نگرانی و نا امیدی است که بستگان خود را’ علت مرگ مشخص شده بود به عنوان “شدید پنومونی” یا “ذات الریه ویروسی” خود گواهی مرگ. اما تعدادی از عفونت نیز ممکن است دست کم گرفت.

خواهد شد تا آخرین coronavirus شیوع بیشتر شبیه به 2002-2003 شیوع سارس یا 2009 H1N1 نفوذ همه گیر? Boni نوشت: در LiveScience: “من یک استاد زیست شناسی است که به مطالعه تکامل و اپیدمیولوژی بیماری های عفونی و به نظر من در اواخر ماه ژانویه سال 2020 ما هنوز به اندازه کافی شواهد به این سوال پاسخ دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>