گفتگو: ‘اجتماعی فاصله’ می آید در عظیم اقتصادی هزینه اما آن را در حال حاضر تنها راه برای نجات جان میلیون ها نفر

در هر نقطه از 20 درصد به 60 درصد از بزرگسالان در سراسر جهان در نهایت ممکن است با آلوده جدید کروناویروس SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری COVID-19.

این برآورد از پیشرو اپیدمیولوژیک کارشناسان در مسری-بیماری پویایی است. حتی در بهترین سناریو با استفاده از این اعداد به معنی نزدیک به 40 میلیون بزرگسال آلوده می شود در ایالات متحده به تنهایی.

برخی از مردم ممکن است شروع به احساس اشتباه در مواجهه با این نوع از آمار. وجود دارد هیچ واکسن و هیچ درمان خاصی برای افرادی که مریض است. چه نقطه از مبارزه چیزی است که موظف است به اتفاق می افتد به هر حال ؟ چرا که نه تنها اجازه این بیماری همه گیر اجرای آن ،

بخوانید: لغو بازارهای رستوران حکومت و هیچ دو-بوسیدن — چه ایتالیا مثل این است که برای این آمریکایی بازنشسته زندگی در خارج از کشور

اما مقامات بهداشت عمومی و پزشکی حرفه ای شده اند برای دفاع سریع و قاطع از تلاش ها برای کاهش انتقال SARS-CoV-2 به همان اندازه و به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

هدف این است که به “صاف منحنی.” به جای اجازه دادن به این ویروس به سرعت داد و بیداد از طریق مردم و خود سوختن سریع ایده این است که به تمام کسانی که عفونت بیش از یک دوره طولانی تر از زمان.

بله این امر به طور بالقوه طولانی بیماری همه گیر. اما در انجام این کار, مکان عمومی سازمان بهداشت و درمان و مراقبت های بهداشتی به دست آوردن زیرساخت های ارزشمند زمان برای پاسخ به بحران است.

مهمتر از همه “مسطح منحنی” فراهم می کند فرصت را به طور قابل توجهی کاهش مرگ و میر ناشی از COVID-19.

در شیب تند افزایش این بیماری همه گیر منحنی به ویژه هنگامی که تست ظرفیت وجود ندارد وجود دارد یک بار فوق العاده ای در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی — بسیاری از آنها را به سقوط بیمار خود و مجبور به خود منزوی شدن قادر به ارائه مراقبت برای کسانی که نیاز دارند. در همان زمان وجود دارد بسیار زیاد تحت فشار قرار می گیرد در بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات که در آن تقاضا برای مراقبت از بیمار خواهد سبقت گرفتن ظرفیت — چیزهایی مانند تعداد تخت بیمارستان, پنکه و غیره — برای یک مقدار قابل توجهی از زمان.

بنابراین حتی اگر هر فرد بر روی زمین و در نهایت پایین می آید با COVID-19 وجود دارد منافع واقعی به مطمئن شوید که آن را نمی کند همه اتفاق می افتد در چند هفته آینده.

پس چگونه می تواند مردم “صاف منحنی” از طریق کاهش انتقال coronavirus? در حال حاضر با بسیاری از مناطق ایالات متحده و کشورهای دیگر با دیدن اعضای جامعه گسترش COVID-19 محلی جهان وارد فاز کاهش به تکمیل تلاش ها برای مهار گسترش آن.

به عنوان یک نتیجه, ما چپ با یک پیر اما کاملا موثر استراتژی: اجتماعی فاصله. به این معنی ماندن از تماس نزدیک در شلوغ اماکن عمومی اجتناب از تجمع جرم و حفظ فضا — حدود شش پا — بین خودتان و دیگران زمانی که ممکن است.

اجتماعی فاصله نیاز به تغییر در مردم چگونه کار می کنند, زندگی می کنند و ارتباط برقرار کردن با یکدیگر. آن ممکن است نیاز به لغو یا اجتناب از حوادث بزرگ محدود کردن غیر ضروری سفر و تغییر زمان همایش. کلاس های درس سنتی آموزش ممکن است مجبور به حرکت به آنلاین تحویل — در حال حاضر اتفاق می افتد در برخی از کالج ها و دانشگاه ها هر چند کمتر آسان را برای K-12 مدرسه.

به روشنی اجتماعی فاصله می آید با یک قابل توجهی هزینه های اقتصادی به مردم نیست درگیر در همان محل کار و زندگی و فعالیت های که سوخت اقتصاد به عنوان آنها فقط یک یا دو ماه پیش. به عنوان یک نتیجه, بهداشت عمومی و مقامات دولتی با آن مواجه هستند موازنه بهداشت عمومی فشار به “صاف منحنی” با خواسته های به حداقل رساندن تاثیر بر اقتصاد است.

به عنوان COVID-19 همه گیر گستراند و کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر جهان در حال جمع آوری اطلاعات و برقراری ارتباط اطلاعات به عنوان سریع که ممکن است در تلاش برای ارائه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آزمایشگاه تحقیقات بهداشت عمومی سازمان ها و سیاستگذاران با دانش آنها نیاز به پاسخ به تهدید در حال ظهور. در این میان یکی از مهم ترین چیزهایی است که افراد می توانند کار را برای ما جمعی بهداشت عمومی است که به گوش دادن به کارشناسان و به دنبال مشاوره خود را.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom به تازگی اظهار داشت که “ما باید به یاد داشته باشید که با تعیین اوایل ما می توانید از ویروس ها و جلوگیری از عفونت.” ما در حال رفتن به مهر COVID-19. اما نه فقط پرتاب دست ما و به مردم می تواند کمک به مقابله با بحران زودرس, جلوگیری از COVID-19 از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی ظرفیت پاسخگویی موثر است.

متی مک کوئین است مدیر بهداشت عمومی برنامه و دانشیار فیزیولوژی یکپارچه در دانشگاه کلرادو بولدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>