این در بانک فدرال شیکاگو چارلز ایوانز تبدیل به یک بازیکن محوری در نرخ بهره — و نه فقط در ایالات متحده

شیکاگو چارلز ایوانز رئیس فدرال رزرو است که به شدت موثر بر سیاست های پولی در این سال — و نه فقط در ایالات متحده است.

قیمت های آتی اختصاص 57 درصد شانس بانک انگلستان را کاهش نرخ بهره در Jan. 30 جلسه با توجه به آموزش مداوم گروه حرکت می کند که در نظر گرفته شد فقط 1 در 20 کارت های وحشی به تازگی به عنوان آخرین ماه است.

معامله گران باید حرف خود را به فکر کردن در اطراف برای چند دلیل. تورم داده است نرم با شاخص پایۀ بهای مصرف کننده در حال سقوط فقط 1.4 درصد رشد کمترین میزان در سه سال است. انگلستان تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و در ماه نوامبر و خرده فروشی به طور غیر منتظره ای کاهش یافت و در ماه دسامبر. حتی قوی تر از حد انتظار خواندن UK شاخص مدیران خرید در ماه ژانویه نشده به طور کامل فرو برد و نرخ برش انتظارات.

همچنین بازی در یک نقش را در افزایش نرخ برش انتظارات بوده است سخنرانی از کلید بانک مرکزی انگلیس سیاست گذاران که بحث شده است که آیا کاهش نرخ بهره می تواند ارائه بیمه در برابر خطرات اقتصادی این سال است.

خبرگزاری رسمی بانک مرکزی انگلیس سخنرانی هر یک ذکر شده ایوانز از جمله محوری آدرس توسط رئیس بانک مرکزی.

“وجود دارد استدلال برای ‘مدیریت ریسک’ رویکرد حمایت چارلز ایوانز در میان دیگران برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از ضربه موثر پایین گفت:” مارک کارنی رئیس بانک مرکزی انگلیس.

“این رویکرد خواستار سیاست کاهش بیشتر به شدت از این امر می تواند تجویز شده توسط مرکزی چشم انداز برای فعالیت و تورم زمانی که سیاست نرخ های نزدیک به خود ، اضافی, کاهش, ارائه شده توسط چنین استراتژی حذف برخی از نزولی به تورم نتایج معرفی شده توسط [موثر کاهش محدود]. اگر آن را درک کافی نسبت عوامل و تحت تاثیر انتظارات خود را, آن را حتی قوی تر می شود,” او گفت:.

جاناتان Haskel و مایکل ساندرز هر دو از اعضای بانک مرکزی انگلیس سیاست های پولی کمیته همچنین footnoted ایوانز.

“با کم خنثی رای و محدود سیاست های پولی و فضای مدیریت ریسک نشان میدهد که سیاست باید پاسخ نامتقارن مد – اگر سفت است مورد نیاز آن باید تدریجی; اگر کاهش مورد نیاز است باید آن را رخ می دهد بی درنگ. و زمانی که اقتصاد نرم است, به عنوان در حال حاضر بهتر است به خطا در کنار بیش از حد محرک به جای بیش از حد کوچک” گفت: Saunders.

این در بانک فدرال شیکاگو که همراه با دیگر قطعات فدرال رزرو در خاموشی دوره با توجه به آینده کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو جلسه بازگشت نیست چندین پیام به صورت یک نظر.

این روشن نیست که آیا این Evans رویکرد شده است به طور کامل در آغوش خود آمریکا همکاران.

در حالی که فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره سه بار در سال گذشته در آنچه که آنها به نام بیمه, کاهش, ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی نیست به صراحت کراوات که اقدام به Evans منطق نیاز برای سریعتر اقدام با نرخ بهره پایین در حال حاضر.

که می تواند به دلیل نرخ بهره در ایالات متحده بالاتر از انگلستان

حتی پس از سه نرخ بهره بانک فدرال هدفمند نرخ بهره در محدوده 1.5 درصد به 1.75% — بالاتر از 0.75 درصد از سطح بانک انگلستان را ترجیح دهی.

در انگلستان این بیمه قطع ایده است که ممکن است برنده شدن در این روز است.

“باید نرخ کاهش مییابد و معلوم است که این مورد نیاز نیست و سپس این امر منجر به مراتب کمتر مهلک اقتصادی نتیجه از اگر نرخ را کاهش داده و معلوم است که شل شدن لازم بود. پس از همه, تورم کم است به اندازه کافی است که یک ‘اشتباه’ کاهش نرخ نمی خواهد هر علت جدی صعودی نگرانی در مورد قیمت” گفت: جورج باکلی یک اقتصاددان در Nomura در لندن است که پیش بینی 25 اساس نقطه برش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>