بازار اوراق قرضه خواهد بود در واکنش به کروناویروس برای این تجزیه و تحلیل می یابد

به عنوان coronavirus نگرانی در مورد بیماری همه گیر از چین گریبانگیر بازارهای ناظران تلاش کرده اند برای پیدا کردن تاریخی تمثیل برای پیش بینی احتمال تاثیر در رشد اقتصادی است. بسیاری از آنها متمرکز قبل از جهانی بهداشت در شرایط اضطراری مانند H1N1 آنفلوآنزای خوکی و سارس اما یک تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد آن قسمت ممکن است با ارائه بهترین مقایسه است.

ند دیویس تحقیقات تحلیلگران “نگاه چگونه دو معنی بیشتر شوک های اقتصادی نهفته خزانه بازار” نوشت: رئیس کلان جهانی استراتژیست یوسف Kalish در یک نکته خلاصه یافته های خود را.

در مقایسه با راه بازار اوراق قرضه در واکنش به قبلی بهداشت و درمان شوک که “بیشتر موجود” به عنوان Kalish قرار داده و آن دو “بیشتر معنی دار” حوادث بود weightier اثرات.

این دو رویدادی بودند که حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 و زلزله ژاپن و سونامی ماه مارس سال 2011. پس از 9/11 حملات “برخی از فعالیت های اقتصادی به نظر می رسید برای جلوگیری از, با مردم امتناع از سفر و یا بیرون رفتن” Kalish نوشت. پس از سونامی آمار در مارس 11, جهانی زنجیره تامین شد مختل شود.

وزارت خزانه داری ایالات متحده قیمت های بسیج و بازده کاهش یافت و تا دو ماه پس از هر رویداد Kalish نوشت: با توجه به همین نکته است که بسیاری از تحلیلگران مورد استفاده در ارزیابی COVID-19 عفونت: هیچ راهی برای بدانید که چگونه پزشکی قسمت بازی خواهد کرد چه رسد به پس از اثر.

مربوط به: آماده سازی در حال حاضر برای پست-coronavirus بازار اوراق قرضه این سرمایه گذار می گوید:

بیشتر چه ند دیویس ردیاب از احساسات در خزانه به بازار میآید “نشان می دهد که بیشتر برای رفتن حرکت صعودی” Kalish نوشت.

نمودار بالا نشان می دهد که اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری عملکرد TMUBMUSD10Y, -0.81% برای 12 ماه قبل و پس از هر یک از دو رویداد. هنگامی که بازده اوراق قرضه کاهش آن می تواند مفید برای وام مانند مالکان است.

دفعات بازدید: در اینجا این بخش از اقتصاد است که ممکن است از ترس از coronavirus

کم بازده همچنین می توانید یک یادآوری است که چیزی amiss است در اقتصاد هر چند که می ناآرام سرمایه گذاران در بخش های دیگر بازار است. در روز سه شنبه 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید به طور خلاصه لمس یک زمان تمام کم, کمک به سرعت بخشیدن به بازار سهام فروش. و به عنوان Kalish یادداشت های آنها می تواند یک سیگنال است که سرمایه گذاران پیش بینی می کنند بانک مرکزی کاهش نرخ بهره و یا دیگر تغییر سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>