بهترین راه خود را به صرف $1,200 محرک بررسی با توجه به مشاوران مالی

دولت فدرال آماده است به ارسال میلیون ها نفر از بزرگسالان چک به عنوان بخشی از یک 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه با هدف تقویت اقتصاد وضعیتی وخیم از شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا محرک لایحه جمعه پس از مجلس نمایندگان تصویب آن در روز قبل از آن با یک صدا رای دادن. پیش از آن در هفته سنا به اتفاق آرا به تصویب یک لایحه است که ارسال پول به خانواده و تأمين $367 میلیارد وام به کسب و کارهای کوچک. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر فقط نیاز به ثبت نام در این قانون.

همچنین نگاه کنید به: شما دریافت پرداخت مستقیم از 2 تریلیون دلار لایحه تصویب شده توسط سنا چهارشنبه ؟ بستگی دارد که چقدر به شما کسب درآمد

تسکین بسته شامل یک بار چک 1200 $برای بسیاری از بزرگسالان در زیر برخی از سطح درآمد و 500 دلار به کودکان و همچنین گسترش مزایای بیکاری و برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک. هنگامی که مردم خود محرک پولی را, ساده, جدی سوال: چگونه من با استفاده از این ؟

مشاوران می گویند که آنها می خواهم خود را پر بارانی سرمایه روز اول پرداخت بدهی و سپس با احتیاط سرمایه گذاری یا صرف پول خود را.

این انتخاب ممکن است به شدت روشن برای بسیاری از کسانی که نیاز به پول در حال حاضر برای ضرورت زیرا آنها گذاشته شده است از کسب و کار فاقد جریان نقدی. یک رکورد 3.28 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

برای کسانی که هنوز شغل چگونه باید از آنها استفاده از پول خود را — به خصوص در زمانی که به 37 میلیون شغل می تواند در معرض خطر?

بیش از 20 مشاوران مالی گفت MarketWatch چگونه آنها می خواهم با استفاده از پول و چه توصیه آنها به مشتریان است. آنها گفتند که برای اولین بار خود را پر کنید rainy-day وجوه پرداخت بدهی های بعدی و بسیار با احتیاط سرمایه گذاری. اما آنچه در مورد هر کس دیگری ؟

در اینجا نگاهی به آنچه که برخی از مشاوران گفت: دیگران باید خود را با محرک چک.

حساب صندوق اضطراری

“من بلافاصله از محل این پول در صندوق اضطراری حساب است که در واقع در یک عملکرد بالا در آنلاین پس انداز حساب” Jovan Johnson, موسس و مدیر عامل شرکت قطعه ای از ثروت برنامه ریزی در آتلانتا ، برخی از حساب های پس انداز آنلاین می تواند ارائه دهد سالانه درصد بازده تا 1.70%.

یک روز بارانی حساب باید پوشش سه تا شش ماه از هزینه جانسون گفت. این بدان معناست که پول برای اجاره مسکن و آب و برق. متوسط اجاره $بود 1,468 فوریه گفته یک سخنگوی در RENTcafe.com آنلاین, real-estate listings.

از دست ندهید: شما می توانید ‘عملا سرقت’ سهام های با کیفیت در حال حاضر با توجه به Jefferies

از دسامبر صاحبان خانه پرداخت می شود $833 در علاقه و اصلی یک ماه در 30 سال نرخ متوسط قیمت خانه در $225,723 با توجه به CoreLogic. این رقم را شامل نمی شود و تغییر اندازه از مالیات بر املاک است که می تواند لایه لایه در یک صورتحساب ماهانه.

این صندوق نیز باید با کنار گذاشتن بین 120 دلار به 200 دلار برای گاز یک ماه 400 دلار در ماه در مواد غذایی برای یک خانواده چهار و اختصاص $1,000 برای لاستیک ماشین و هزینه های جانسون گفت. در نهایت این صندوق نیز باید به اندازه کافی برای پرداخت هزینه سالانه محدود در خارج از جیب هزینه های مراقبت سلامت است.

“اگر شما احساس می کنید اعتماد به نفس است که شما نمی خواهد بود گذاشته هر زمان به زودی و شما لازم نیست که یک صندوق احتمالی شما باید آن را قرار داده وجود دارد و شروع به ساختمان آن با هر چک رفتن به جلو” گفت: تارا Unverzagt جنوبی خلیج مالی همکاران در تورانس کالیفرنیا. “شما می تواند بعدی آماده شود.”

دفعات بازدید:همچنین: 6 راه برای کمک به دیگران در طول شیوع کروناویروس — ‘هر کس یک پاسخ در این بحران’

صرف آن (بدهی)

اگر کسی راحت با اندازه خود را به صندوق روز بارانی, چند مشاوران توصیه پرداخت بدهی — به خصوص کارت اعتباری بدهی. آمریکایی ها بدهکار $930 میلیارد دلار در بدهی کارت اعتباری به عنوان 2019 را سه ماهه چهارم گفته بانک فدرال رزرو نیویورک.

‘پرداخت کردن کارت های اعتباری می تواند یک راه عالی برای دریافت فوری تضمین بازگشت.’

کریس چن از بینش مالی استراتژیست در نیوتن جرم است.

“پرداخت کردن کارت های اعتباری می تواند یک راه عالی برای دریافت فوری تضمین بازگشت گفت:” کریس چن از بینش مالی استراتژیست در نیوتن جرم است.

اما چن گفت که او نمی خواهد قرار داده و آن را به سمت دانشجو-بدهی وام فقط رتبهدهی نشده است چرا که او خواهد صبر کنید تا ببینید چه بیشتر اقدام قانونگذاران را در دانشجو-بدهی.

دولت فدرال وام دهنده در پشت اکثر دانشجو-بدهی وام است waiving مجموعه برای بهره وام و وام گیرندگان می توانید پرداخت مکث به مدت شش ماه.

همچنین نگاه کنید به: 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه اجازه می دهد تا برخی از دانشجو-وام گیرندگان تاخیر در پرداخت ها به مدت شش ماه

هنگامی که تصمیم گیری چگونه به پرداخت بدهی های نیک Reilly, بنیانگذار و منجر مشاور در یک روز در سیاتل بشویید. گفت: بالا تمرکز باید به کارت اعتباری بدهی, به خصوص کسانی که با نرخ بهره 8 درصد و بالاتر. که شامل بیشتر کارت اعتباری بدهی او اشاره کرد. همانطور که از ماه نوامبر متوسط نرخ درصد سالانه برای یک کارت اعتباری بود در 14.87% با توجه به فدرال رزرو اطلاعات است.

سرمایه گذاری آن را (به دقت)

اگر بودجه اضطراری برای اولین بار پر بدهی ها پرداخت می شود و شما باید معده و تجربه برخی از مشاوران گفت: می تواند وجود داشته باشد خوب فرصت های سرمایه گذاری انتظار.

“من قطعا آن را به سرمایه گذاری در سهام من به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت. سهام به پایین در حدود 32 درصد از اوج تمام وقت و این مهم است که به آرامی شروع به استفاده از این” سیلویا Manent, بنیانگذار و مدیر عامل شریک Manent سرمایه در بوستون نوشت: در یک ایمیل به MarketWatch. یکی از روش خواهد بود سرمایه گذاری مقادیر کوچک در یک هفته دو هفته یا ماهانه, او گفت:. “ما ممکن است حرکت نزولی بیشتر از اینجا (هیچ کس واقعا نمی داند) پس از آن مهم است که مراقب باشید.”

“من خواهد بود به دنبال یک ETF فراهم می کند که در معرض قرار گرفتن به عنوان بسیاری از صنایع به عنوان امکان پذیر است.’

اریک پاول موسس آینده آسیاب در لیکلند فلوریدا.

در انسینو, کالیفرنیا., استفان Rischall یک مشاور مالی در Navalign گفت: اگر او موفق به دریافت یک چک او را قرار داده و آن را در “در شرکت خوب است که من فکر می کنم در حال حاضر با بهره گیری به درجاتی از این بیماری همه گیر — فکر می کنم از آموزش مجازی و کسب و کار ابر زیرساخت esports و تصویری بازی ها و فروشگاه های مواد غذایی.”

دیگران گفتند که نمی سهام انتخاب کنید.

“من می تواند به دنبال یک ETF فراهم می کند که در معرض قرار گرفتن به عنوان بسیاری از صنایع به عنوان امکان پذیر است گفت:” اریک پاول موسس آینده آسیاب در لیکلند فلوریدا. “این فراهم می کند یک فرصت رشد برای آینده بلکه جبران خطر ابتلا خرید به شرکت های فردی است که ممکن است فایل برای ورشکستگی است.” یک راه خوب برای گسترش خطر و تنوع در کم هزینه است که به دنبال یک ETF ردیابی شاخص مانند S&P 500 SPX -3.37%.

آن را اهدا کنید (اگر شما می توانید استطاعت به)

البته کسانی که می تواند آن را ندارند که خود را اهدا پول محرک است.

“بسیاری از کارگران ساعتی — خرده فروشی کارمندان و کارکنان رستوران ناخن تکنسین های آرایشگری — اره درآمد خود برود عملا یک شبه اما تعهدات مالی خود را رفتن نیست دور و محرک چک نمی شکاف بسیار طولانی” گفت: ملیسا برنان برنامه ریز مالی در ARS ثروت خصوصی در پلانو ،

مواد غذایی بانک ها و دیگر موسسات خیریه در حال رفتن به دیدن یک افزایش تقاضا برای خدمات خود او اشاره کرد. “همه سازمان های غیر انتفاعی در حال رفتن به دیدن تقاضا برای خدمات خود را افزایش دهد اما بودجه خود را تنظیم شد قبل از همه گیر آغاز شده است.”

“اگر شما نگه داشته ام کار خود را و کافی بودن صندوق اضطراری, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اهدای بخشی از محرک بررسی برای کمک به کسانی که به عنوان خوش شانس به شما گفت:” داگ پادگان ارشد ثروت مشاور در Investec ثروت استراتژی در هوستون تگزاس. “بار مانند این تماس برای همدردی و همبستگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>