“بهترین شغل در آمریکا می پردازد $105,000 — و شما احتمالا هرگز از آن شنیده

به دنبال شش رقم کار است که شما را خوشحال می کند در سال 2020 است اما همچنین افزایش در تقاضا ؟

Front-end مهندسین تا به حال به طور متوسط به طور کلی رضایت شغلی امتیاز 3.9 از 5 Glassdoor ساخت آنها شماره 1 حرفه ای برای سال 2020 در نظر رضایت شغلی و حقوق و دستمزد و فرصت های شغلی با توجه به رتبه بندی جدید ضربه زدن به دانشمندان داده خاموش No 1 نقطه. Front-end مهندسین توسعه کد است که باعث افزایش مشتری و یا کاربر تجربه و اساسا ایجاد نصب و تست عناصر رابط کاربر از یک وب سایت.

به عنوان بیکاری قراردادن موشواره در 50 سال اخیر وجود دارد بیشتر در دسترس حرفه ای است که به مردم و معنی دار در تقاضا کار می پردازد که به خوبی ارائه می دهد فرصت برای پیشرفت است. بازار کار ممکن است کمتر قوی در سال 2020: ایالات متحده ایجاد شده 145,000 شغل در ماه دسامبر به عنوان استخدام کند و رشد دستمزد نرم.

پس چرا جلویی مهندسین برتر این لیست ؟ آماندا Stansell ارشد اقتصادی تحلیلگر تحقیقات در Glassdoor گفت: وجود رقابت بیشتر بین فن و غیر فن آوری شرکت برای این نقش. گوگل GOOG -1.48%, ایتنا ما:AET و مایکروسافت MSFT, -1.48% به طور معمول استخدام جلویی مهندسین, اما آنها نیز به طور فزاینده ای در تقاضا توسط هر شرکت است که متکی به یک وب سایت برای کسب و کار خود را.

از دست ندهید: ‘جو خصمانه سخت و در اوایل. مگان و هری #Megxit آنها را غنی فراتر از وحشی ترین رویاهای خود را

“بهترین شغل های آمریکا در سال 2020” رتبه بندی ذکر شده توسعه دهنده جاوا در شماره 2 توسط دانشمند داده (که قبلا برگزار شماره 1 نقطه) مدیر محصول devops مهندس (که نظارت کد منتشر شده و تست برنامه های جدید) داده ها مهندس نرم افزار مهندس آسیب شناس گفتار و زبان, استراتژی مدیر و مدیر توسعه کسب و کار.

“به دلیل رقابت سختی برای جذب و حفظ این استعداد بیشتر شرکت ها در حال سرمایه گذاری در کارکنان خود را تجربه در کار” Stansell گفت. “به این شرکت نگاه به توسعه و حفظ خود را آنلاین تجربه برای مشتریان آنها مایل به ارائه مزایای رقابتی و قدرت پردازش برای حفظ tech کارگران از جمله جلویی مهندسین مبارک در روز-به-روز شغل است.”

یک گزارش جداگانه توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی که در نگاه تعادل کار و زندگی, حقوق و دستمزد و توسعه حرفه ای لیست های توسعه دهنده نرم افزار به عنوان شماره 1 کار که متوسط حقوق سالانه $103,620. به دنبال آن کشت شغل در حرفه پزشکی از جمله دندانپزشک و پزشک و دستیار ارتودنسی و پزشک پرستار.

جزئیات MarketWatch را Moneyist ستون مشاوره در آداب و اخلاق از امور مالی خود را.

دستمزد و حقوق و دستمزد در حال حاضر را تشکیل می دهند کمتر از سه چهارم از کارکنان مجموع خسارت با توجه به تجزیه و تحلیل اداره آمار نیروی کار داده ها توسط بانک مرکزی آمریکا BAC -1.94% مریل لینچ. در ضمن بیشتر شرکت ها در حال ارائه “برنامه های سلامتی” برای کمک به کارگران خود را بهبود تناسب اندام و سلامت است.

در آن تحقیقات خود Glassdoor که قبلا در نگاه قدرت پردازش است که منجر به افزایش رضایت کارکنان. این تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیدند که محل کار بیمه بهداشت و درمان بود شماره 1 جوشیدن به دنبال سخاوتمندانه پرداخت می شود, زمان تعطیلات و زمان پرداخت کردن حقوق بازنشستگی, برنامه, برنامه 401(k) برنامه های بازنشستگی بیمه دندانپزشکی و زایمان و مرخصی.

توصیه می شود: در اینجا این است که شماره 1 پرداخت بالاترین, سریع ترین رشد در هر امور خارجه ایالات متحده برای 2019 — بسیاری از آنها نه در تکنولوژی

دسترسی به حرفه ای-شتاب فرصت ها در محل کار یکی از قوی ترین پیش بینی از رضایت کارکنان بر اساس میلیون ها نفر از بررسی چپ در Glassdoor, در علاوه بر این به فرهنگ و ارزش و کیفیت رهبری ارشد با توجه به Glassdoor. فناوری, سرمایه گذاری, بهداشت و درمان و بازاریابی نقش همه قوی مسیرهای شغلی, سایت گفت.

برای کسانی که به دنبال یک شش رقم با هیچ تجربه لازم جف Gillis و مایک سیمپسون که کار حرفه ای و مشاوره رزومه سایت TheInterviewGuys.com گفت: داروسازان در آمد در شماره 1. آنها تجزیه و تحلیل اداره آمار نیروی کار’ شغلی مورد نیاز بررسی می دهد که اطلاعات در مورد عوامل از جمله خواسته های فیزیکی و شناختی مورد نیاز است.

حدود 64% از شغل داروساز نیاز به هیچ تجربه کاری قبلی در این زمینه و حقوق و دستمزد متوسط $126,000 در هر سال بیش از دو برابر میانگین ملی است. برخی از 60 درصد از پزشکان که حقوق و دستمزد متوسط $114,000 هر سال نیز نیاز به هیچ تجربه کاری با توجه به تجزیه و تحلیل Gillis و سیمپسون و آخرین دفتر آمار کار آمار و ارقام. (برخی از این مشاغل هنوز هم می تواند با نیازهای آموزشی آنها اضافه شده است.)

در اینجا بالا 5 شغل در Glassdoor لیست:

1. Front-end مهندس

رضایت شغلی امتیاز: 3.9/5

تعداد فرصت های شغلی: 13,122

متوسط حقوق و دستمزد پایه: $105,240

2. توسعه دهنده جاوا

رضایت شغلی امتیاز: 3.9/5

تعداد فرصت های شغلی: 16,136

متوسط حقوق و دستمزد پایه: $83,589

3. دانشمند داده

رضایت شغلی امتیاز: 4/5

تعداد فرصت های شغلی: 6,542

متوسط حقوق و دستمزد پایه: $107,801

4. مدیر محصول

رضایت شغلی امتیاز: 3.8/5

تعداد فرصت های شغلی: 12,173

متوسط حقوق و دستمزد پایه: $117,713

5. Devops مهندس

رضایت شغلی امتیاز: 3.9/5

تعداد فرصت های شغلی: 6,603

متوسط حقوق و دستمزد پایه: $107,310

یک دهه بازار گاو نر و ادامه داد: رشد اقتصادی باید منجر به تنگ تر به بازار کار در سال 2019. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.09% است تا 20 درصد بیش از 12 ماه گذشته در حالی که S&P 500 SPX -1.77% است 25.8%. رکود اقتصادی بیشتر از یک خطر در سال 2021 از سال آینده با توجه به بررسی های اخیر از انجمن ملی برای اقتصاد کسب و کار.

توسعه دهندگان نرم افزار درمانگران فیزیکی و دستیاران پزشک محصول غالبا در میان بالاترین پرداخت و سریع ترین رشد مشاغل در هر ایالت با توجه به جداگانه تجزیه و تحلیل بدهد یک شغل و حرفه خود سایت. سایت تجزیه و تحلیل داده های دولت به پروژه مشاغل به احتمال زیاد به سودآور و در تقاضا. بسیاری از این مشاغل نیاز به برخی از سطح از تحصیلات دانشگاهی.

صفحه اصلی-سلامت و بهداشت فردی دستیاران در میان بالاترین پرداخت می شود, سریعترین رشد در هر ایالت و واشنگتن دی سی تنها یک دولت (میشیگان) نمی لیست خانه-مشاور سلامتی یا بهداشت فردی به عنوان دستیار در میان بالاترین پرداخت بیشتر در تقاضا: شغل. (آن, آیا, اما, لیست فیزیکی و درمانی دستیاران علاوه بر اشتغال بخش حیوانات مراقبان و گوشت و مرغ و ماهی و برش و پرچین.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>