بسکتبال صنعت کفش است که خرد athleisure موج

مایکل جردن تغییر راه کفش بسکتبال تصور می شد که او خود را امضا کرد یاد نایک NKE, +2.98% معامله در سال 1984 و عرضه Air Jordan 1. کفش بسکتبال بسیار محبوب شد که آنها به زودی outgrew دادگاه شدند و در حال فرسوده به عنوان روزمره کفش.

برای سال های کفش بسکتبال آراسته با نام مثل له برون جیمز و کوین دورنت به فروش می رسد. اما به تازگی عملکرد کفش بسکتبال بازار تلاش کرده است.

کفش بسکتبال فروش در حال حاضر نشان دهنده کمتر از 4 درصد از بازار کفش ورزشی, گسترده رها از خود 13 درصد سهم بازار در سال 2014 با توجه به داده ها از شرکت تحقیقاتی NPD. علاوه بر بسکتبال عملکرد کفش فروش نیز پایین حدود 13 درصد نسبت به مدت مشابه یک سال پیش چهارمین سال متوالی که مجموع بسکتبال کفش فروش کاهش یافته است.

بسیاری از مردم هنوز هم انتخاب به پوشیدن کفش های ورزشی, اما نه کارایی بالا کفش بسکتبال. چه اتفاقی افتاده است ؟

همچنین نگاه کنید به: LeBron James بدست آورده بیشتر از دو Instagram پست تر از او می کند برای کل بازی NBA

“این اوج athleisure روند که در آن ما در حال پوشیدن ورزشی الهام گرفته از کفش و پوشاک اما ما اصلا قصد استفاده از آنها را برای ورزش” مت پاول ارشد صنعت مشاور در NPD گفت MarketWatch.

به گفته شرکت تحقیقاتی NPD ، athleisure صنعت رشد 7 درصد بیش از یک دوره 12 ماهه در سال 2019 و نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

که یکی از دلایل داشتن یک ستاره مانند LeBron James نام در عملکرد کفش را تضمین نمی کند آن را به فروش برساند که مجبور برندها به محوری.

“مصرف کننده است که واقعا مسئول از روند مد” پاول گفت. “آنها دیکته به مارک آنها چه می خواهند.”

در این آزمایش تعداد فروش نشان می دهد مصرف کنندگان دیگر می خواهید بزرگ و حجیم کفش بسکتبال, آنها می خواهند همه کاره کفش آنها می توانید لباس برای هر مناسبت. کفش بسکتبال جایگزین شده اند سبک مانند استن اسمیت بالا پایین کفش و athleisure علامت های تجاری مانند Allbirds (به تازگی به ارزش بیش از $1.4 میلیارد دلار).

یک تحلیلگر UBS می گوید: یکی دیگر از دلایل رکود فروش است که بزرگ ssbbw کفش نمی آید به خوبی با زمان روند مد: شلوار تنگ تر.

اما جنبش به دور از بزرگتر کفش های ورزشی تنها دلیل مردم متوقف شد, خرید بازی بسکتبال, کفش ورزشی ؟

نیک DePaula که تحت پوشش کتانی صنعت برای, ESPN فکر می کند نایک تبدیل به یک قربانی موفقیت خود را با محبوب ترین مدل.

او همچنین معتقد است این دانه ها از امروز صنعت مسائل کاشته شد در اطراف بازی های المپیک 2008 در پکن.

“در بازی های المپیک پکن نایک کوبه 4, LeBron 7 و 4 Kd و این مدل تا به حال تعداد زیادی از تم های بزرگ بزرگ colorways بزرگ داستان سرایی و واقعا در زمان خاموش به عنوان کسانی که بچه ها انجام بسیاری در دادگاه” DePaula گفت MarketWatch. “بود که پس از اردن تجدید حیات برای نایک بسکتبال.”

از آن پس “نایک بسیار تهاجمی و افزایش قیمت برای تمام کسانی که خطوط و شروع به قیمت برخی از مردم می گوید:” DePaula.

بین نایک و نایک متعلق به اردن با نام تجاری صدای خش خش کردن صاحب بیش از 80 درصد از عملکرد بسکتبال بازار NPD. نایک آدیداس ADDYY, +1.26% و Under Armour UA +2.18% همه کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

با صنعت در شار یک جرقه ممکن است نیاز به برخی از تکبر راه رفتن را به کفش بسکتبال. می تواند رپ/کفش کتانی طراح Kanye West کمک به افزایش فروش با نسخه آتی خود را در اولین کفش بسکتبال برای آدیداس?

از مقدار پیش بینی Yeezy کفش بسکتبال را گزارش رها کردن در NBA All-Star Weekend, که می گیرد در شیکاگو آخر هفته از تاریخ 15 فوریه غرب شهر.

وقتی پرسید که آیا او فکر می کند کفش maven Kanye West می توانید صرفه جویی در بسکتبال را افتادن بازار پاول خود توصیف منتقد غرب به سرعت پاسخ داد: “من نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>