تایلندی, سرباز, کشته شدن بیش از 10 نفر, سوراخ در بازار

پلیس در شمال شرقی تایلند می گویند یک سرباز به ضرب گلوله چند نفر کشته شدن بیش از 10 و فرار به یک مرکز خرید محبوب

بانکوک — پلیس در شمال شرقی تایلند گفت: یک سرباز به ضرب گلوله چند نفر در روز شنبه, کشته شدن بیش از 10 بود و پر از سوراخ در مرکز خرید.

سلطنتی تایلند سخنگوی پلیس Krissana Pattanacharoen گفت: بیش از 10 نفر کشته شده اند. تعداد کل مجروح شد و بلافاصله شناخته شده است.

تیرانداز ظاهر می شود مسلح با تفنگ حمله مبتنی بر دوربین های امنیتی تصویری پخش تایلندی رته تلویزیون.

تایلندی رته گفت: این حادثه آغاز شد و در حدود 3:30 p. m. به نظر می رسد حل نشده پنج ساعت بعد.

یک افسر پلیس تماس از طریق تلفن در شهر ناخون راتچاسیما گفت: این سرباز در ابتدا از کشته شدن یک سرباز دیگر و یک زن و زخمی شدن یک سوم شخص ظاهرا بیش از یک زمین اختلاف است.

شهر و محله افسران پلیس که نخواست شناسایی شود چرا که آنها مجاز به انتشار اطلاعات گفت: انسان در زمان تفنگ از پایگاه خود را و سوار به ترمینال 21 بازار, عکسبرداری در طول راه. چند تای رسانه ها گزارش دادند که او به سفر در یک وسیله نقلیه نظامی. ناخون راتچاسیما است که همچنین به عنوان شناخته شده Korat.

تصویری گرفته شده خارج از مرکز و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد در افرادی که از پوشش در یک پارکینگ به عنوان اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند.

بازار تعطیل شد و این خیابان خارج بسته شد در حالی که مقامات تلاش برای دستگیری فرد مسلح و نجات خریداران در داخل.

سخنگوی وزارت دفاع ستوان ژنرال Kongcheep Tantrawanich شناسایی متهم به عنوان گروهبان. Jakrapanth Thomma. او گفت که پلیس و واحدهای نظامی شده بازار و مناطق اطراف آن.

مرد معتقد بود که مسلح شده به روز رسانی به Facebook صفحه طول داد و بیداد با اظهارات از جمله “هیچ کس نمی تواند فرار از مرگ” و “من باید بدهد؟” در پست بعد او نوشت: “من را متوقف کرده اند در حال حاضر.”

او تصویر پروفایل او نشان می دهد که در یک ماسک و لباس در سبک نظامی خستگی و مسلح با یک تپانچه. تصویر پس زمینه است که از یک تفنگ و گلوله.

در عکس منتشر شده در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد گرفته شده از خود در Facebook صفحه مشکوک دیده می شود پوشیدن لباس سبز استتار نظامی کلاه در حالی که یک سنگ اسمانی بزرگ و دود سیاه خشم را پشت سر گذاشت. در Facebook صفحه ساخته شده بود غیر قابل دسترس پس از تیراندازی آغاز شد.

ناخون راتچاسیما حدود 250 کیلومتر (155 مایل) در شمال شرقی پایتخت تایلند, Bangkok.

ترمینال 21 مرکز خرید واقع شده است در یک جاده اصلی در نزدیکی مرکز شهر که یک hub برای تایلند نسبتا فقیر و روستایی در شمال شرقی منطقه است.

بسیاری از مراکز خرید در تایلند از جمله ترمینال 21 است اسم در بانکوک باید آشکارسازهای فلزی و دوربین های امنیتی در ورودی های سرنشین دار توسط لباس شخصی اما غیر مسلح و نیروهای امنیتی. چک در آن ورود اغلب گذرا است.

تفنگ خشونت بی سابقه در تایلند است. سلاح گرم را می توان به دست آمده از نظر قانونی و بسیاری از تایلند اسلحه های خود. تیرباران های دسته جمعی بسیار نادر است اما به غیر از دور در جنوب این کشور که در آن مقامات برای سال مبارزه طولانی نهفته شورشیان جدایی طلب.

این حادثه درست یک ماه پس از دیگری با مشخصات بالا در بازار, عکسبرداری در تایلندی مرکزی شهر Lopburi. در آن صورت یک نقاب دار مسلح حمل یک تفنگ با یک صدا خفه کن به کشته شدن سه نفر از جمله 2 سال و زخمی شدن چهار نفر دیگر را به عنوان او از سرقت از یک فروشگاه طلا و جواهر. یک مظنون یک مدیر مدرسه دستگیر شد کمتر از دو هفته بعد و بنا به گزارش ها اعتراف کرد و گفت به این معنی نیست که به کسی شلیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>