ارتش تایلند کشتن rogue سرباز که کشته شدن حداقل 20 نفر

یک سرباز که رفت و در یک تیراندازی داد و بیداد در شمال شرقی تایلند کشته شدن حداقل 20 نفر کشته شده توسط نیروهای امنیتی در صبح روز یکشنبه پس از او در پناه خود را در یک مرکز خرید.

پلیس و منابع نظامی به رویترز گفت که آنها تا به حال کشته شده 32 ساله Jakrapanth Thomma چند ساعت پس از شکست در حمله به ترمینال 21 مرکز در ناخون راتچاسیما چپ یکی از اعضای نیروهای امنیتی کشته و دو نفر مجروح شدند.

“پلیس را کشته اند مجرم و نجات هشت گروگان ها. برخی زخمی شدند” گفت: یکی از منابع امنیتی که کاهش یافته است به نام چرا که آنها مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها.

مرگ تایید شد توسط وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul.

“با تشکر از شما پلیس و ارتش برای پایان دادن به این وضعیت است. تیرانداز به ضرب گلوله کشته!!!” Anutin گفت: در یک پست در Facebook.

بیشتر:

جرم تیراندازی شروع شد و در حدود 3 بعدازظهر (08:00 GMT) روز پنج شنبه هنگام Jakrapanth افتتاح شد آتش سوزی در یک خانه قبل از حرکت به یک اردوگاه ارتش و سپس به بازار ارسال پیام در Facebook به عنوان او رفت.

پلیس بسته کردن خیابان های اطراف بازار نگه داشته و روزنامه نگاران در پشت یک کمربند امنیتی از ترس مسلح گروگان گرفته شده بود.

ده ها تن از وحشت خریداران تخلیه شدند از این مرکز به عنوان پلیس مسلح گفت: آنها تا به حال “گرفته شده” کنترل از طبقه همکف این مجتمع.

Narinrat Phitchayakhamin رئیس ناخون راتچاسیما استانی دفتر بهداشت عمومی در یک کنفرانس خبری گفت که 20 نفر کشته شده اند – کاهش زودتر تلفات توسط یک و 42 تن نیز زخمی شده اند. از کسانی که 21 هنوز در بیمارستان, او گفت:.

الجزیره تایلند تولید Kittiphum Sringammuang گفت: نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا بود و انتظار می رود برای ورود به این شهر در روز یکشنبه.

“انگیزه این حمله هنوز مشخص نیست” Kittiphum گفت. “پلیس شروع خواهد شد جمع آوری شواهد و مدارک در صحنه جرم آغاز خواهد شد و تحقیقات به ویژه در آنچه که انگیزه پشت این حمله است. به نظر می رسد مانند او موضوع را با او افسر فرمانده اما هیچ نشانه ای وجود دارد که چرا او حمله غیرنظامیان در روز روشن است.”

مسلح خود نوشت Facebook صفحه در روز قبل از آن که “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه” است. مظنون نیز ارسال شده یک عکس از آنچه به نظر می رسد دست خود را برگزاری یک تفنگ.

در یک نقطه و پس از تیراندازی را آغاز کرده بود او نوشت آنلاین “باید به من بدهید ؟” قبل از اینکه حساب خود را غیر قابل دسترس شد.

تایلندی رسانه ها گفت: مشکوک تیرانداز تا به حال مشغول به کار در یک پایگاه ارتش نزدیک به ناخون راتچاسیما است که حدود 250 کیلومتر (155 مایل) از بانکوک پایتخت.

قبل از حمله Jakrapanth تا به حال ارسال شده در Facebook حساب که او را برای انتقام – اما او نگفت برای چه.

Thailand security forces evacuated people from a shopping mall as they chase a shooter hidden in after a mass shooting in front of the Terminal 21, in Nakhon Ratchasima, Thailand

ده ها تن از وحشت خریداران تخلیه شدند از این مرکز خرید که در آن فرد مسلح پناه [Athit Perawongmetha/رویترز]

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” گفت: وزارت دفاع سخنگوی Kongcheep Tantrawanit.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا ابراز تسلیت به خانواده های کسانی که کشته و یک سخنگوی دولت گفت.

فیلم آماتور

رسانه های محلی در اوایل نشان داد فیلم سرباز گرفتن از یک اتومبیل در مقابل مرکز خرید و شلیک یک سری از عکس های.

فیلم گردش آنلاین نشان داد پاچه صحنه با مردم در حال فرار و آنچه به نظر می رسد صدای اتوماتیک گلوله پر کردن هوا.

200121083056482

یک زن در مصاحبه با تایلند کانال یک تلویزیون گفت که او صدای شلیک گلوله شنیده بود که او در مرکز خرید و مخفی در یک فروشگاه پوشاک با افراد دیگر قبل از فرار.

تایلند دارای یکی از بالاترین نرخ مالکیت اسلحه در جهان است اما تیرباران های دسته جمعی توسط سربازان کشته شدن نادر است.

چندین تیراندازی در courthouses در اواخر سال گذشته نیز نگرانی های تازه ای در مورد خشونت اسلحه در این کشور است.

در یکی از مشخصات بالا در مورد دو وکیل بودند به ضرب گلوله توسط یک کارمند در یک دادگاه در شرق تایلند در طول یک جلسه بیش از یک زمین اختلاف است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>