تگزاس درس های پیشنهادی دگرباشان جنسی در مدارس را به عنوان بخشی از تجدید نظر در آموزش جنسی رد کرد

طرفداران حقوق دگرباشان جنسی علیه رد اخیر هیئت آموزش و پرورش تگزاس از برنامه درسی پیشنهادی برای آموزش دانش آموزان دوره راهنمایی و دبیرستان در مورد هویت جنسیتی و گرایش جنسی عقب رانده می شوند.

هیئت مدیره تحت سلطه جمهوری خواهان را رد دسته ای از تغییرات برنامه درسی پیشنهادی در هفته گذشته ، قابل توجه کردن قیمومیت نیاز به دانش آموزان برای یادگیری در مورد تفاوت های بین هویت جنسیتی و گرایش جنسی و همچنین یک پیشنهاد برای آموزش دانش آموزان راهنمایی در مورد رضایت. انتظار می رود هيات مديره در ماه نوامبر در مورد هرگونه تغيير در برنامه درسی آموزش جنسی رای نهائی بگيرد.

برخی از طرفداران این تغییرات رد را «به ویژه تراژیک» نامیدم چرا که تحقیقات نشان می دهد بیشتر دانش آموزان دگرباشان جنسی به دلیل آزار و اذیت و قلدری در مدرسه احساس امنیت نمی کنند.

دن کوئین، مدیر پژوهشی شبکه آزادی تگزاس روز سه شنبه به ای بی سی نیوز گفت: «محافظه کاران اجتماعی فکر می کردند که گفتن هر چیزی در مورد گرایش جنسی یا هویت جنسیتی به دانش آموزان به نوعی بحث برانگیز یا حتی رادیکال است.» “اما آنچه هیئت مدیره با توجه به هیچ بحث جنسی صریح و یا هر دستور کار به غیر از کمک به مدارس امن و فراگیر برای همه بچه ها نیاز ندارد.”

وی افزود: سخت است که هر چیزی رادیکال در مورد آموزش به دانش آموزان ببینیم که هر سزاوار آن است که بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسی هستند یا چه کسی را دوست دارند، با عزت و احترام برخورد شود.

سکس جامع و فراگیر ed

روبن کورتز، عضو هیئت آموزش و پرورش تگزاس، دموکرات، هفته گذشته قبل از به اشتراک گذاشتن یک داستان صمیمانه در مورد چگونگی مبارزه دخترش در پذیرش هویت جنسیتی خود، استانداردهای جدید را در جلسه هیئت مدیره به طور رسمی پیشنهاد کرد.

او می گوید: «یکی از فرزندانم در تابستان امسال برای ما بیرون آمد و این واقعیت که او مجبور بود آن را سال ها بطری کند و فکر کند که ما او را نمی پذیریم.» “دشوار است تصور کنید که دانش آموزان دیگری که در یک خانه بردبار زندگی نمی کنند از طریق اگر ما زبان مانند این برای کمک به دانش آموزان ما را وارد کنید.”

PHOTO: Students walk on the campus of Wheatley High School in Houston, Sept. 11, 2017.

دانش آموزان در پردیس دبیرستان ویتلی در هیوستون، ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۷ راه می روند.

دانش آموزان در پردیس دبیرستان ویتلی در هیوستون، ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۷ راه می روند.

او گفت که این پیشنهاد را در تلاش برای آموزش «اهمیت رفتار با همه مردم با عزت و احترام بدون در نظر گرفتن گرایش جنسی و هویت جنسیتی شان» تهیه کرده است.

دموکرات های هیئت مدیره و یک جمهوریخواه از این اقدامات حمایت کردند، اما این پیشنهادها در نهایت با رای دادن ۹ جمهوریخواه علیه آن ها شکست خورد. مدارس ابتدایی و راهنمایی در ایالت ملزم به ارائه آموزش سلامت برای دانش آموزان در مهد کودک از طریق کلاس هشتم هستند. دولت آموزش جنسی را موظف نمی کند، اما مدارسی که برای آموزش آن انتخاب می کنند، ملزم به تأکید بر پرهیز هستند.

کاریسا لوپز، مدیر سیاسی شبکه آزادی تگزاس می گوید: «تصور کنید اعضای هیئت دولت پیام غم انگیزی که اعضای هیئت مدیره ایالتی با امتناع از اذعان به اینکه دانشجویان دگرباشان جنسی حتی در کلاس های درس ما وجود دارند، ارسال کرده اند.» وی تصریح کرد: هیئت مدیره این شانس را داشت که در کنار جوانانی که به دنبال احساس امنیت و احترام در مدارس خود هستند بایستد. اکثریت اعضای هیئت مدیره انتخاب کردند که آن ها را رها کنند و به جای آن در کنار قلدرها بایستند.»

فراتر از مدل پرهیز تنها

هفته گذشته، هیئت آموزش و پرورش تگزاس تصویب اولیه ای برای آموزش دانش آموزان راهنمایی در مورد کنترل تولد فراتر از پرهیز و در مورد “دیگر روش های پیشگیری از بارداری در پیشگیری از STDs، STIs و بارداری،” با توجه به هیئت مدیره داد. در صورت اجرا، این اقدام برای اولین بار از سال ۱۹۹۷ در سیاست سکس دولت تجدید نظر می کرد.

به گزارش آکادمی کودکان آمریکا، یکی از چندین سازمان بزرگ پزشکی که با مدل تنها پرهیز مخالفت می کند، آموزش مدل تنها پرهیز به تولد بالای ایالت کمک کرده است.

به گزارش شبکه آزادی تگزاس، اعضای هیئت مدیره همچنین اصلاحاتی را تصویب کردند که «اساساً بخش های قابل توجهی از پیش نویس ها را بازنویس می کرد.» این گروه می گوید بسیاری از تغییرات استانداردهایی را تقویت کرد که بر پرهیز تا ازدواج تمرکز می کنند در حالی که اشارات خاصی را به اهمیت رضایت از بین می برد، علی رغم جنبش مداوم «من هم» که به دنبال رسیدگی به اجبر جنسی و آزار و اذیت در جامعه آمریکا است.

11 و 12 خيلي جوونه

برخی از والدین استدلال می کردند که تدریس در مورد رضایت ممکن است رفتار جنسی را در میان کودکان ترویج کند، اما لوپز، از شبکه آزادی تگزاس، این تصور را رد کرد و گفت آموزش جنسی «برای زندگی مهم است.»

لوپز می گوید: «دانش آموزان باید بفهمند قبل از اینکه از نظر جنسی فعال شوند، یک رابطه سالم چه شکلی است.» وی تصریح کرد: این بدان معناست که مدارس باید در مورد اهمیت رضایت، احترام به مرزهای شخصی و جلوگیری از سوء استفاده و آزار و اذیت تدریس کنند. این اطلاعات برای زندگی مهم است، نه فقط در حالی که دانش آموزان در مدرسه هستند.»

دانش آموزان فعلی و سابق مدارس دولتی در جلسات عمومی در طول تابستان صحبت کردند، شکایت کردند که آنها دریافت کمی، در صورت وجود، آموزش جنسی در مدرسه و فشار برای گسترش یادگیری در مورد گزینه های پیشگیری از بارداری، رضایت جنسی و هویت جنسیتی است.

بسیاری از آن ها گفتند که در نهایت از طریق پورنوگرافی یا دوستانی که خود بسیار کم می دانستند، در مورد رابطه جنسی یاد گرفتند. اما برخی از اعضای هیئت مدیره استدلال کردند که دولت نباید چنین الزاماتی را تکلیف کند و گفت که باید آن را به شوراهای مشورتی بهداشت مدارس محلی باقی گذاشت.

PHOTO: A student receives hand sanitizer to help prevent the spread of COVID-19, from a teacher at Bowie Middle School, Aug. 12, 2020, in Odessa, Texas.

یک دانش آموز برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19، از یک معلم در مدرسه راهنمایی بویی، ۱۲ اوت ۲۰۲۰، در اودسا، تگزاس، بهداشتی کننده دست دریافت می کند.

یک دانش آموز برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19، از یک معلم در مدرسه راهنمایی بویی، ۱۲ اوت ۲۰۲۰، در اودسا، تگزاس، بهداشتی کننده دست دریافت می کند.

مارتی رولی، عضو هیئت مدیره جمهوری خواه می گوید: «اگر آستین ISD بخواهد این مسائل را به عهده گیرد، قدرت بیشتری برای آن ها دارد.» “اما این بدان معنا نیست که بوردن ISD یا Amarillo ISD یا ISD دره و یا هر ISD دیگر که من در panhandle در غرب تگزاس نمایندگی می خواهد موظف به آموزش این است.”

رولی در مورد ایده تدریس در مورد رضایت جنسی گفت: «یازده و ۱۲ خیلی جوان است.»

وی افزود: به نظر من مهارت های امتناع، مرزهای شخصی، حریم خصوصی شخصی در این سن این حوزه را پوشش می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول