تگزاس’ معاون فرماندار می گوید ما باید “بازگشت به کار”

تگزاس’ معاون فرماندار می گوید: U_S_ باید بازگشت به کار در مواجهه با جهانی همه گیر است و مردم بیش از سن 70 “مراقبت از خودمان است.”

AUSTIN تگزاس — تگزاس’ معاون فرماندار گفت: دوشنبه شب که آمریکا باید به عقب بر گردیم به کار در مواجهه با جهانی همه گیر است و مردم بیش از سن 70 که مراکز کنترل بیماری می گوید در معرض خطر بالاتری برای coronavirus را “مراقبت از خودمان است.”

جمهوری خواه سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک ساخته شده است این نظرات در حالی که ظاهر می شود در فاکس نیوز’ “Tucker Carlson امشب.” پاتریک 69, در ادامه برنامه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن گفت: روز شنبه که او می خواست به کشور بازگشت به کسب و کار در هفته و ماه نیست.

“اجازه دهید به بازگشت به کار. بیایید به عقب بر گردیم به زندگی. بیایید هوشمند در مورد آن” پاتریک گفت. “و کسانی از ما که 70 plus, ما مراقبت از خودمان است. اما آیا قربانی این کشور است.”

سخنگوی پاتریک را بلافاصله بازگشت به یک ایمیل به دنبال نظر در اواخر روز دوشنبه. پاتریک در ادامه به نشان می دهد نشان می دهد که وجود دارد مقدار زیادی از پدربزرگ و مادربزرگ او را دوست دارم و که او نمی “می خواهم کل کشور باید قربانی شود.”

کارشناسان بهداشت و روشن ساخته اند که اگر آمریکایی ها همچنان به طور چشمگیری محدود کردن تعامل اجتماعی — ماندن خانه از محل کار و منزوی خود — تعداد عفونت را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را در بخش هایی از ایتالیا منجر به بسیاری از مرگ و میر. در حالی که بدترین شیوع متمرکز در برخی نقاط کشور از جمله نیویورک و کارشناسان هشدار می دهند که شدت بیماری عفونی خاصی به گسترش است.

پاتریک یک فتنه محافظه کار و سابق رادیو بحث میزبان نشان می دهد که انتخاب شد به دفتر در سال 2014. او در تگزاس و رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2016 است و تحت فشار قرار دادند تگزاس سنا که او نظارت بیشتر به سمت راست.

تگزاس دارای بیش از 350 تایید موارد COVID-19 و نه مرگ و میر مرتبط با این ویروس. کالیفرنیا ، گرگ ابوت مقاومت کرده است خواستار اقامت در خانه سفارش برای همه از تگزاس اما مقامات محلی در دالاس و سن آنتونیو اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. در سراسر جهان بیش از 375,000 موارد گزارش شده و در حالی که اکثر مردم بهبود می یابند در هفته بیش از 16000 نفر از ویروس.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>