تگزاس و فلوریدا ممکن است در آینده نقاط داغ برای COVID-19

ABC News Corona Virus Health and Science

نیویورک شده است به عنوان برچسب جاری کانون شیوع.

این COVID-19 همه گیر به سرعت در حال گسترش با 100,000 اضافی موارد تایید شده در ایالات متحده در هفته گذشته به تنهایی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بخشی از ایالات متحده و جامعه جهانی تلاش کرده اند برای مبارزه با این گسترش از رمان coronavirus است با سازماندهی اقدامات اجتماعی مانند دورى سفر, محدودیت, تعطیلی مدارس و بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار و در اکثر موارد شدید ایالت stay-at-home سفارشات.

چین و کره جنوبی برقرار سیاست های مشابه و قادر به کنترل این بیماری در کشور خود. اما ایالات متحده قابل توجه دولت-به-دولت تفاوت در چگونه این بیماری همه گیر است که به کار گرفته است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر فراگیر ایالت اقامت در خانه سفارش در 19 مارس ، از سوی دیگر تگزاس در زمان بسیار کندتر رویکرد سازماندهی به منظور نزدیک همه غیر ضروری کسب و کار در 31 مارس است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به ویژه در نقد دریافت کرده است خود را برای تنبل ارتقاء اجتماعی فاصله مانند بسته شدن سواحل با وجود جمعیت جمع تاخیر در بسته شدن کسب و کار و مقاومت در برابر صدور اقامت در خانه سفارش دهید. او در نهایت معکوس و موقعیت خود را در مارس 1, صدور اقامت در خانه سفارش پس از بحث و گفتگو با رئیس جمهور است.

در حال حاضر کارشناسان می گویند که این حالت پراکنده توسط دولت سیاست ممکن است در نتیجه جدید کروناویروس نقاط داغ, هشدار به سربازان ارتش در عفونت ممکن است به زودی تاخت و تاز محلی سیستم مراقبت های بهداشتی.

“من فکر می کنم تگزاس در حال رفتن به بعدی ، ما در حال حاضر می توانید ببینید این موارد شروع به افزایش است شروع نمایی افزایش” Dr. John Brownstein, متخصص اپیدمیولوژی در بیمارستان کودکان بوستون گفت: ABC News. “هر گونه مداخله ما در حال حاضر را هفته برای دیدن تاثیر است.”

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا پیش بینی کرد که فلوریدا نیز در معرض خطر, به tweeting “فلوریدا همچنان به نشان می دهد شتاب در جدید #COVID19 موارد با میامی به عنوان یکی از تعدادی از فاصله از گسترش است.”

کارشناسان معتقدند که انجام داده اند بنابراین در عین حال باید اعمال سختگیرانه تر اجتماعی فاصله و سیاست ها به منظور کاهش تحرک. موضع خود را, آنها می گویند که حمایت کردن با داده های جدید است که در می یابد اجتماعی فاصله اقدامات کار می کنند.

آنچه که در مورد این رمان coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • های اخیر مجموعه ای از مطالعات انجام شده در شهرستان کینگ واشنگتن استفاده Facebook داده ها برای نظارت بر حرکت از جمعیت است. آنها دریافتند که داشتن یک جمعیت محدود کردن جنبش خود را به مکان های عمومی منجر به بسیار کندتر بیماری گسترش یافته است.

  اما آن است که هنوز زمان به جشن می گیرند. دکتر جف Duchin بهداشت افسر با بهداشت عمومی سیاتل و پادشاه شهرستان اشاره می کند که “هیچ کس نباید این یافته ها به عنوان نشانه ای برای استراحت اجتماعی ما فاصله استراتژی است. تهدید ارتجاعی است که می تواند پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان باقی مانده است.”

  اما سخت اجتماعی فاصله اقدامات به سادگی ممکن است کار نمی کند در هر شهر و هر دولت است.

  در جورجیا گرجستان شهردار posted on Facebook, “موثر بلافاصله من را لغو اجتماعی فاصله جهت است که در اثر صبح روز 1 آوریل سال 2020…. [چرا که] واضح است که بخش زیادی از ما نمی خواهند دولت الزامی توصیه های مقامات بهداشت عمومی.”

  کارشناسان هشدار می دهند این نوع از پاسخ های عمومی خطرناک است به عنوان آن ممکن است اجازه می دهد تا بیماری گسترش یافته است.

  Brownstein, یادداشت ها “همه چیز در مورد تلاش برای کاهش جامعه و فرد تحرک زود است. که در آن شما باید بیشترین میزان تاثیر را در یک بیماری همه گیر.”

  Vinayak Kumar, M. D., M. B. A. داخلی ساکن پزشکی در کلینیک مایو در حال همکاران به ABC اخبار پزشکی واحد.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>