تگزاس درمانگاه درخواست دادگاه عالی اجازه می دهد تا برخی از سقط جنین

کلینیک سقط جنین در تگزاس به درخواست دیوان عالی کشور به مرحله اجازه می دهد تا برخی از سقط جنین به ادامه طول بیماری همه گیر کوروناویروس

واشنگتن — کلینیک سقط جنین در تگزاس در روز شنبه خواسته دیوان عالی کشور به مرحله اجازه می دهد تا برخی از سقط جنین به ادامه طول coronavirus بیماری همه گیر.

درمانگاه ثبت اضطراری حرکت پرسیدن قضات برای سرنگونی پایین تر-حکم دادگاه و اجازه سقط جنین هنگامی که آنها را می توان با استفاده از دارو.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی در ماه گذشته است که میله های غیر ضروری پزشکی است به طوری که منابع پزشکی می تواند به درمان coronavirus بیماران. تگزاس’ دادستان کل گفته است که ارائه سقط جنین دیگر به صورت فوری پزشکی اورژانس را نقض نظم است.

سه قاضی پنل از 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در روز جمعه اجازه سقط جنین را در موارد که در آن یک زن خواهد بود فراتر از 22 هفته باردار, محدودیت های قانونی برای سقط جنین در تگزاس در آوریل 22 روز پس از فرماندار منظور جلوگیری از غیر ضروری پزشکی است مجموعه به اتمام می رسد.

اما تجدید نظر حکم دادگاه مسدود شده و در حال حاضر دارو سقط جنین که مجاز هستند در تگزاس در طول 10 هفته از بارداری است. در یک دارو سقط جنین یک زن طول می کشد یک قرص در یک درمانگاه و پس از آن طول می کشد یک دوم قرص 24 تا 48 ساعت بعد به طور معمول در خانه. درمانگاه استدلال کرده اند که دارو سقط جنین نیازی به تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و روپوش که ممکن است مورد نیاز برای coronavirus بیماران.

شبیه حقوقی دعوا بر سر سقط جنین در طول بیماری همه گیر در حال انجام در آلاباما اوهایو و اوکلاهما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>