تسلا برنده تصویب دادگاه به ساخت Gigafactory پاکسازی جنگل در آلمان

یک دادگاه عالی در برلین اجازه داده است تسلا به ادامه پاکسازی 92 هکتار جنگل عظیم آن Gigafactory. این دادگاه با رد درخواست از فعالان محیط زیست و گفت که تصمیم خود را نهایی شد.

عالی اداری دادگاه برلین-براندنبورگ در پنجشنبه مجاز تسلا وارز ما الکتریکی-خودرو ساز به ادامه پاکسازی گرونهید جنگل در نزدیکی برلین برای عظیم آن Gigafactory پروژه. دادگاه گفت که تصمیم خود را نهایی شد.

دادگاه رد درخواست توسط فعالان محیط زیست که تا به حال موفق به توقف کار در این سایت با یک injuction در فوریه 18. در آن زمان دادگاه هشدار داده بود که خود را به طور موقت به دستور تسلا پروژه باید در نظر گرفته شود به عنوان یک موفقیت برای فعالان است. تسلا داده شد سه روز برای پاک کردن جنگل و کار متوقف شد و در روز دوم.

فعالان محلی از دو سازمان – لیگ سبز براندنبورگ و انجمن برای چشم انداز مدیریت و گونه های حفاظت در بایرن – استدلال کرده بود که Gigafactory که تولید باتری های الکتریکی و ماشین تاثیر می گذارد حیات وحش محلی و تامین آب است. ایلان ماسک موسس و مدیر اجرایی تسلا استدلال کرد که Gigafactory 4 (GF4) استفاده کنید به مراتب کمتر آب در یک روز معمولی از آنها ادعا کرد. او افزود که در جنگل بودن پاک شد “نه یک جنگل طبیعی — آن کاشته شده برای استفاده به عنوان مقوا و تنها یک بخش کوچک استفاده می شود برای GF4”.

تسلا قصد دارد برای روشن 92 هکتار از جنگل برای آن Gigafactory است که برای باز کردن در 2021. این کارخانه قصد دارد به استخدام بیش از 10 ، 000 نفر و تولید حداقل 500 ، 000 اتومبیل های الکتریکی در هر سال. این پروژه اما با تقسیم احزاب سیاسی در آلمان است. رامونا پاپ ارشد محلی سیاستمدار با حزب سبز در شهر دولت برلین با انتقاد سبز در لیگ دستور. در یک مصاحبه به برلینر Zeitung, او گفت:, “شما نمی همیشه به مخالفت با همه چیز. آن را پوچ اعلام کاج کشت و زرع به عنوان یک جنگل. ما نیاز به نگه داشتن برخی از چشم انداز. تسلا سرمایه گذاری آینده باید اجازه داده شود به سرعت برای پاک کردن تحرک و حفاظت از آب و هوا.”

am/msh (dpa رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>