تسلا سهام بلغزد پس از رسیدن به اوج تاریخی

سهام کاهش یافت و نزدیک به 20% جمعه پس از ماه از بالا رفتن سرسام آور رشد.

پس از یک تاریخی رالی که گیج بسیاری از سرمایه گذاران و تحلیلگران سهام تسلا تا به حال یکی از آن بدترین روز در سال پنج شنبه, رو به کاهش نزدیک به 20٪.

سهام تجاری در $823 زمانی که بازار باز (چهارشنبه کاهش یافت و به $734 زمان بسته شدن بیش از 17 درصد افت. در طول معاملات روزانه آن به طور خلاصه کاهش یافت و بیش از 20٪.

پنج شنبه کاهش می آید پس از یک غیر منتظره بالا رفتن سرسام آور از تسلا سهام بیش از سال گذشته است. ارزش آن را بیش از دو برابر از فوریه 2019 به خصوص ساخت تهاجمی سود بیش از چند ماه گذشته.

در ماه گذشته ماشین های الکتریکی ساز ارزش بازار پیشی گرفت و آلمان فولکس واگن ساخت آن دوم با ارزش ترین خودروساز در جهان است.

برخی از تحلیلگران ویژگی چهارشنبه کاهش به گزارشهایی که تسلا را تحویل خارج از چین به تعویق خواهد افتاد با توجه به شیوع کروناویروس. برخی نیز ممکن است با احتیاط در مورد آن ارزیابی.

“اخبار صبح امروز قطعا دخترانه پر از چین تسلا پایان نامه بولز با این حال ما معتقدیم که این نشان دهنده یک دست انداز سرعت خواهد شد که در کوتاه زندگی می کردند و می تواند حرکت یک انگشت شماری از تحویل در منطقه از ماه مارس تا ژوئن چهارم” تحلیلگر دانیال ایوس مدیر عامل تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Wedbush اوراق بهادار گفت: در یک تفسیر شنبه صبح.

قبل از شنبه را جست و خیز تحلیلگر گارتنر مایک رمزی گفت: تسلا افزایش سهام “به نظر نمی رسد از نزدیک متصل به واقعیت” با توجه به آسوشیتد پرس.

او ادامه داد: “این معنی ندارد در بسیاری از راه.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>