تسلا می تواند به کاهش جنگل برای ‘gigafactory,’ قوانین دادگاه

محیط زیست گروه های از دست رفته یک درخواست تجدید نظر برای جلوگیری از آمریکا ماشین های الکتریکی تولید کننده از قطع درختان در جنگل در براندنبورگ. تسلا شروع به شکستن زمین در روز پنج شنبه.

دادگاهی در آلمان روز جمعه اعلام کرد تصمیم خود را به ما اجازه می دهد ماشین های الکتریکی غول تسلا به قطع درختان از یک جنگل در نزدیکی برلین برای آن جدید “gigafactory,” کشتن یک درخواست تجدید نظر ثبت شده توسط فعالان محیط زیست برای حفاظت از جنگل.

دو آلمانی زیست گروه تا به حال ثبت یک درخواست اضطراری برای جلوگیری از درختان از قطع بودن از یک سایت در گرونهید است که در جنوب شرق برلین.

پس تسریع دادرسی دادگاه در فرانکفورت an der Oder در ایالت براندنبورگ حکومت در تسلا را به نفع.

ادامه مطلب: خواهد براندنبورگ بود آلمان بزرگترین e-mobility hub?

دادگاه گفت: دولت, محیط زیست, اتاق کار, بخشی از, Brandenburg, وزارت کشاورزی, محیط زیست و حفاظت از آب و هوا نیست پیدا کردن زمینه ای برای شاکیان نگرانی بیش از حفاظت از محیط زیست.

حکم اجازه می دهد تا شرکت برای شروع کار ساخت و ساز جلوتر از برنامه. تسلا شروع به پاکسازی 92 هکتار (227 هکتار) مساحت جنگل در روز پنج شنبه.

یکی از گروه هایی که تا به حال شکایت تسلا باواریا زمین و حفاظت از حیات وحش انجمن, نام خودرو شرکت کار به قطع درختان شروع به عنوان یک “hit-and-run پاکسازی یک منطقه مهم برای آب و هوا و گونه های حفاظت.”

جابجایی پنج خفاش ها

تسلا در حال ساخت یک کارخانه بزرگ در جنگل در گرونهید با برنامه ای شروع به تولید خودروهای برقی در سال آینده وجود دارد.

پس از اعتراض به محیط زیست گروه شرکت اعلام کرده بود اقدامات مختلف برای نقل مکان از حیات وحش منطقه آسیب دیده است.

با توجه به آلمانی روزانه Tagesspiegelتسلا را مجبور به نقل مکان “جنگل مورچه ها, خزندگان و پنج خفاش” از این منطقه است. ماشین تولید کننده نیز وعده داده شده به قطع 400 جعبه تودرتو در منطقه را برای اثر جنگل زدایی در زیستگاه پرنده.

موفق جابجایی تلاش را به محل به سرعت به عنوان پرنده جمعيت با توجه به بازگشت به منطقه اطراف مارس برای فصل جفت گیری. خفاش ها نیز به احتمال زیاد به از خواب بیدار از خواب زمستانی در حدود همان زمان.

kp/اس ام اس (AFP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>