‘تروریستی مرتبط با’ سلاح سرد حادثه در لندن برگ 3 مجروح

افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و مشکوک.

یک مرد به ضرب گلوله کشته شده است و کشته شدن توسط افراد مسلح به ماموران پس از اتهام سلاح سرد حادثه که اعلام شده است “تروریستی مرتبط با” پلیس لندن گفت.

یک مرد و یک زن دچار زخم چاقو در Streatham جاده بالا, Lambeth حدود 2.p.m. به وقت محلی.

مرد قربانی دچار تهدید کننده زندگی صدمات Metropolitan Police معاون کمیسر لوسی D’Orsi در بیانیه ای گفت. دومین قربانی صدمات نیست, تهدید کننده حیات, اما او در بیمارستان بستری شد, با توجه به D’Orsi.

دستیار کمیسر گفت: مسلح افسران بودند که “بخشی از یک فعال مبارزه با تروریسم عملیات” بودند در حضور فوری و شات ناشناس مشکوک بود که در صحنه مرده.

یک زن دریافت جراحات جزئی از شیشه ای است که اعتقاد بر این بود که پس از پلیس شلیک شد. او تحت درمان قرار گرفت در صحنه و به بیمارستان منتقل, به گفته پلیس.

این حادثه به طور کامل شامل 4 p. m. به گفته پلیس. پلیس گفت که آنها در بر داشت یک دستگاه بسته به بدن خود که تبدیل به یک جعل دستگاه.

D’Orsi گفت: این حادثه اعلام شده است به عنوان یک حادثه تروریستی و پلیس “اعتقاد به اسلام مربوط بود.”

“افسران به ادامه کار در این منطقه برای اطمینان از وجود دارد در ادامه خطر به و عمومی است که همه شواهد جمع آوری شده است” او در بیانیه ای گفت:.

شهردار لندن صادق خان گفت: این حادثه است که درمان به عنوان “مربوط به تروریسم” و این که او در تماس با پلیس شهری کمیسر و دیگر پرسنل.

“تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی در اینجا در لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق” او در بیانیه ای گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون نیز توییتی بیانیه ای ضمن تشکر از پاسخ اول.

“افکار من با مجروح و همه کسانی که تحت تاثیر” او هنوز توییتی.

D’Orsi گفت: وجود خواهد داشت افزایش گشت های پلیس و خواست عمومی برای ارسال هر گونه اطلاعات عکس ها و یا فیلم مربوط به این حادثه به دفتر خود.

ABC News’ کریستین Theodorou و رشید Haddou کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>