Terrence McNally تونی برنده نمایشنامه نویس مرده در 81 از COVID-19 عوارض

در سال گذشته McNally مفتخر به ویژه تونی برای یک عمر دستاورد.

Terrence McNally های تونی برنده نمایشنامه نویس که آثار عبارتند از “کلاس استاد” و “عشق! بگیریم! شفقت!,” مرده است در 81 از عوارض COVID-19 coronavirus, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio تایید شنبه.

McNally سن و سابقه پزشکی — او تا به حال مزمن ریه بیماری انسدادی مزمن ریوی و اختلال و سرطان ریه بازمانده — او ساخته شده است به خصوص مستعد ابتلا به بیماری تنفسی, نیویورک تایمز گزارش داد.

با توجه به انتشار McNally درگذشت, شنبه در ساراسوتا فلوریدا بیمارستان.

“ما از دست داده ایم بزرگ نیویورکر یکی از مهمترین واقعا مشهور اعضای ما فرهنگی جامعه-بزرگ نمایشنامه نویس Terrence McNally” de Blasio, یک دوست از McNally گفت. “کسی که پرچمش خیلی در مورد این شهر آمد و در اینجا از تگزاس به عنوان یک مرد جوان به ارمغان آورد همه استعدادهای خود نوشت: برخی از بزرگترین نمایشنامه از حافظه اخیر است. بلکه کسی است که خیلی سخت برای بهتر شهر نیویورک و امریکا بهتر برای همه است.”

McNally برنده چهار Tonys در خود طبقه حرفه ای قابل توجه از شش سال برای اولین بار در سال 1993 برای موسیقی “Kiss of the Spider Woman” به دنبال “عشق! بگیریم! شفقت!,” “کلاس استاد” و 1998 موسیقی “Ragtime” اولین و آخرین برای که او نوشت: non-موسیقی اسکریپت. فقط در سال گذشته McNally مفتخر به ویژه جایزه تونی برای یک عمر دستاورد.

McNally همچنین برنده نخست-زمان جایزه امی برای 1990 درام تلویزیونی “Andre مادر” که او اقتباس از مرحله بازی به همین نام است. او همچنین با اقتباس از نمایشنامه های او “ریتز” و “عشق! بگیریم! دلسوزی!” برای صفحه نمایش بزرگ است. او در سال 1987 off-Broadway بازی “فرانکی و جانی در Clair de Lune” تبدیل شده بود به سال 1991 درام عاشقانه “فرانکی و جانی” با بازی میشل فایفر و Al Pacino.

او جان سالم توسط شوهر, تئاتر تولید کننده تام Kirdahy و برادرش پیتر.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>