افزایش تنش در ویروس نقطه داغ آپارتمان در جنوب ایتالیا

مندرگن ایتالیا — فرماندار جنوب ایتالیایی منطقه اصرار داشت در روز جمعه است که ساکنان یک مجتمع آپارتمانی در داخل قرنطینه به مدت 15 روز و حتی جسارت را به خرید مواد غذایی پس از ده ها تن از COVID-19 موارد در میان بلغاری فصلی کارگران مزرعه و ایتالیایی ها که زندگی می کنند وجود دارد را تایید کرد.

با پوشیدن یک ماسک برای تضعیف ویروس گسترش کامپانیا رژیم صهیونیستی است. Vincenzo De Luca به خبرنگاران گفت که ملی عمران سازمان حفاظت باید تحویل مواد غذایی به حدود 700 ساکنین آپارتمان ها در مندرگن یک شهر ساحلی در حدود 50 کیلومتر (32 کیلومتر) شمال غرب از ناپل.

این مجموعه نگهداری می شود باید در “دقیق انزوا” د لوکا گفت. که بدان معنی است که برای 15 روز “هیچ کس برگ و هیچ کس وارد” آپارتمان.

بعد از آن در روز جمعه, فرماندار گفت که از 743 سواب آزمایشات انجام شده بر روی ساکنان که زندگی در این مجموعه’ پنج ساختمان 43 COVID-19 موارد تشخیص داده شد و از جمله کسانی که از نه بی خانمان ایتالیایی ها شده اند که پناه در یکی از ساختمان های.

سوخت برخی از خشم در این شهر شده بود کلمه ای که برخی از بلغارها حال فرار از این مجتمع در مخالفت با اجباری قرنطینه سفارش. اما د لوکا گفت که همه 19 که تا به حال اجرا دور شده بود دنبال کردن و تست شده برای coronavirus و “خدا را شکر همه آزمایش منفی است.”

تمام شهر از 30,000 شده است خواست به آزمایش می شود و بسیاری از مردم به صف جمعه به تست های گرد.

“از صبح زمانی که ما شروع به ما انجام داده اند بیش از 250 سواب. آنها درک کرده اند در اینجا اهمیت بودن دقیق در مورد این ویروس گفت:” صلیب سرخ داوطلب ماسیمو d’alessio.

جنوب بخشوده شده است تعداد بالا از coronavirus موارد که باید زده شمال ایتالیا.

شناخته شده برای خود را به خصوص در خط ضد سرایت اقدامات در سراسر کشور شیوع کروناویروس در این سال De Luca قول داده است برای قفل کردن همه مندرگن اگر تعداد موارد در نقطه داغ 100 می رسد.

“آیا من روشن است ؟ من استفاده می شود به صحبت کردن به طور واضح” De Luca گفته تلویزیون دولتی RAI.

مجتمع آپارتمانی قرار گرفت تحت مستند پیش از آن در هفته و همه کسانی که زندگی می کنند وجود دارد دستور داده شد به آزمایش می شود برای این ویروس پس از یک تعداد انگشت شماری از موارد در ابتدا ظاهر.

منطقه کامپانیا درخواست تقویت پلیس به اعمال قرنطینه در این مجتمع است. د لوکا گفت: وزارت کشور تا به حال مجاز ارتش مشروط.

ساکنان آپارتمان باید خودداری کردند در داخل خانه ماندن در این فیلم تحریک روز تابستان است. تنش هایش در روز پنج شنبه با ایتالیایی ها در خیابان jeering در بلغارستان زندگی می کنند که در این مجموعه اگر چه جمعه تنش به نظر می رسد به طور عمده محدود به نام.

“مانند این است که یک جنگ بین دو جامعه” گفت: جوزپه Capotosto داخلی حفاظت داوطلب با اشاره به ایتالیایی ها و بلغارها که در زندگی پیچیده است. “اساسا وجود ندارد و ادغام ما فقط می خواهم به ادغام این افراد به آنها کمک کند اما آنها به هیچ وجه قصد به ادغام در جامعه است.”

این بلغارها در حال حاضر در حال برداشت لوبیا سبز و سایر سبزیجات در مزارع نزدیک مندرگن.

ایتالیا مهاجران از آفریقا و آسیا و همچنین کارگران فصلی از اروپا از جمله اوکراین رومانی و بلغارستان درگیر در چیدن میوه ها و سبزیجات در باغ ها و مزارع در سراسر ایتالیا.

ایگور پراتا رسمی از CGIL کار کنفدراسیون گفت: آسمان TG24 در مندرگن که بلغارها در میان استثمار کارگران مزرعه.

“بیایید نکنید که کار می کنند (فصلی) برای سال منوط به بهره برداری” پلاتا گفت. آنها نیروی کار از نه تا 11 ساعت در روز در این زمینه با مردان درآمد در اکثر 40 یورو (45 دلار) در هر روز کار و درآمد حدود 5 یورو کمتر, او گفت:. هر کارگر می دهد برخی از 5 یورو از دستمزد روزانه به باند کارفرمایان که کمک به آنها در پیدا کردن کار و یا حمل و نقل آنها را به زمینه های.

رژیم صهیونیستی. د لوکا گفت: اولین COVID-19 مورد در میان بلغارها بود که از یک زن که به هنگام تولد در یک بیمارستان محلی با نوزاد تست منفی است.

ردیابی کردن زن مخاطبین در نهایت منجر به کشف موارد دیگر در این مجموعه De Luca گفت.

در طول همه گیر کامپانیا ثبت نام برخی از 4,660 COVID-19 موارد و 431 مرگ و میر بخش کوچکی از سراسر کشور موارد و مرگ و میر.

در ایتالیا به شمال در منطقه بولونیا یکی دیگر از شیوع باعث نگرانی مقامات بهداشتی. ایتالیایی, گزارش های خبری گفت: 64 کارگران در خدمات پیک, بسیاری از آنها با یک شرکت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در روزهای اخیر. تا کنون 370 نفر از جمله تحویل کارگران و خانواده های آنها آزمایش شده اند. تقریبا تمام موارد مثبت هستند و بدون علائم و تنها دو نفر در بیمارستان بستری شده است, Corriere della Sera روزانه گزارش شده است.

فرانسیس D’Emilio گزارش از رم.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>