تنسی به توقف های COVID-19 بیمار داده

تنسی به زودی جلوگیری از ارائه نام و آدرس COVID-19 بيمار به اولین پاسخ دهندگان در ابتدا پس از استدلال انجام می دهند تا محافظت از کسانی که در خط مقدم

NASHVILLE, Tenn. — تنسی به زودی جلوگیری از ارائه نام و آدرس COVID-19 بيمار به اولین پاسخ دهندگان در ابتدا پس از استدلال است که انجام این کار خواهد محافظت از کسانی که در خط مقدم.

رژیم صهیونیستی. بیل لی دولت تصمیم بر تغییر این هفته اذعان که داده ها ممکن است ایجاد حس کاذب امنیت و به کسانی که پاسخ به تماس های اضطراری. داده های متوقف خواهد شد در پایان ماه.

این اطلاعیه به شرح زیر همراه بررسی مطبوعات است که مقامات دولتی در حداقل دو سوم از کشورهای در حال های آدرس از افرادی که آزمایش مثبت با اولین پاسخ دهندگان. یک تعداد انگشت شماری از این کشورها از جمله تنسی در آن زمان نیز به اشتراک گذاشته شده از بیماران مبتلا به نام.

حامیان استدلال می کنند که اطلاعات حیاتی برای کمک به آنها اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از انقباض و گسترش coronavirus. در عین حال آزادی مدنی و فعالان جامعه ابراز مکرر نگرانی از پتانسیل پروفایل در آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی جوامع است که در حال حاضر مضطرب در رابطه با اجرای قانون است.

“افرادی که COVID-19 اما که نه به دنبال تست زیرا آنها علائم ممکن است ناخواسته انتقال ویروس به پرسنل خود به دلیل نیاز به پوشیدن لباس مناسب PPE بود که آشکار نیست” نوشته تاد Skelton, حقوقی, مشاور برای لی coronavirus نیروی کار در یک شنبه ایمیل. “بنابراین اولین پاسخ دهندگان و اجرای قانون تشویق به درمان همه تعاملات با افراد با اقدامات احتیاطی مناسب.”

Skelton اضافه شده است که شخصی حفاظت تجهیزات در حال حاضر “بیشتر به راحتی قابل دسترسی” برای اولین پاسخ دهندگان. در ایمیل خود, Skelton اشاره کرد که بیش از 1.4 میلیون PPE موارد بوده است حمل به اجرای قانون و دیگران در سراسر کشور.

در اوایل سال جاری وزارت بهداشت تا به حال در اصل کاهش یافته است به دست COVID-19 بیمار داده و هشدار داد که با پوشیدن تجهیزات حفاظتی تنها در آن موارد تایید شده بیماری است که بعید است برای تضمین حفاظت از آنها.

این تصمیم در نهایت لغو توسط دفتر والی پس از اجرای قانون رسیده به دفتر او شفاعت آن نیاز به ایمن ماندن.

لی بعدا به خبرنگاران گفت که بیمار داده های سیاست موقت خواهد بود و می تواند تغییر زمانی که اطلاعات بیشتر و حفاظت تجهیزات در دسترس قرار گرفت.

به اشتراک گذاری اطلاعات را نقض نمی کند, پزشکی, قوانین حفظ حریم خصوصی با توجه به راهنمایی های صادر شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی. اما آن را متوقف کرده نگرانی در مورد چگونه اطلاعات مورد استفاده قرار گرفت.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, تنسی, سیاه حزبی و دیگران تا به حال همه به نام برای توقف به اشتراک گذاری داده ها با اجرای قانون است.

حداقل هشت متحده در حال ادامه برای به اشتراک گذاشتن نام بیمار با اجرای قانون: Iowa, لوئیزیانا, Nevada, New Hampshire, New Jersey, داکوتای شمالی و اوهایو و داکوتای جنوبی. ویسکانسین بنابراین به طور خلاصه اما متوقف در اوایل این ماه.

کلرادو مقامات همچنین تایید کرد روز دوشنبه در ادارات بهداشت محلی متوقف شده بود های نام و آدرس با اجرای قانون به این دلیل که جامعه انتقال COVID-19 تا به حال آنقدر گسترده است.

کلرادو تا به حال بیش از 25,000 موارد مثبت و بیش از 1100 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

در کانزاس قانونگذاران جمهوری خواه بود و شامل یک بخش در یک جارو coronavirus لایحه که اطمینان حاصل شود COVID-19 بیمار نام, آدرس و دیگر اطلاعات مربوطه خواهد بود ارائه شده به اولین پاسخ دهندگان و 911 مراکز تماس.

این لایحه را وتو توسط لیبریا لورا کلی در روز سه شنبه.

کلی نیست اشاره به این ماده در حق وتو پیام و نود و نه بحث در مورد آن در مجلس نمایندگان و سنا بحث. اما در طول یک جلسه برای اوباما و دیابت مولی Baumgardner یک شهر کانزاس-منطقه جمهوری خواه در دفاع از آن را به عنوان لازم برای حفاظت از اولین پاسخ دهندگان.

دولت یکی از چند که تا به حال به اشتراک گذاشته نمی شود اطلاعات بیمار با اولین پاسخ دهندگان.

در تنسی اجرای قانون مقامات دستور داده شده است به “حذف و/یا تکه تکه” بیمار داده های ارائه شده توسط دولت در ظرف 30 روز با توجه به Skelton ایمیل.

“همچنین شما باید فورا اطلاع سلامتی اگر (حفاظت اطلاعات سلامت) در اختیار شما بوده است و یا مشکوک به داشتن شده است افشا می شود در یک شیوه ای غیر مجاز بدون در نظر گرفتن زمانی که افشای رخ داده است,” او گفت:.

آسوشیتد پرس نویسندگان جیم اندرسون در دنور کلرادو و جان هانا در Topeka کانزاس کمک به این گزارش.

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>