تنسی, بررسی روزنامه ‘وحشتناک’ پایان بار در آگهی

یک تنسی روزنامه می گوید: این تحقیق یک صفحه کامل تبلیغات را از یک گروه مذهبی است که پیش بینی یک حمله تروریستی در نشویل ماه آینده

یک تنسی روزنامه گفت: آن است که به بررسی آنچه که سردبیر آن به نام “وحشتناک” تمام صفحه تبلیغات را از یک گروه مذهبی است که پیش بینی یک حمله تروریستی در نشویل در ماه آینده.

این تبلیغات پرداخت می شود که به نظر می رسد در روز یکشنبه نسخه از Tennessean از این گروه در آینده برای امریکا ادعا می کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “است نهایی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا” و ویژگی های یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن و فرانسیس. آن شروع می شود با این ادعا که ایران دستگاه خواهد بود منفجر در نشویل که این حمله می تواند انجام نامشخص منافع “اسلام است.”

این گروه همچنین فرار یک صفحه کامل آگهی در چهار نسخه از این روزنامه بیان کرد قصد خود را برای هشدار دادن به نشویل ساکنان در مورد ماه آینده رویداد “به طوری که آنها ممکن است قادر به تصمیم گیری هوشمندانه.”

در یک داستان در وب سایت خود بعد از ظهر یکشنبه در Tennessean گفت: ad نقض روزنامه بلند تاسیس استانداردهای ممنوعیت سخنرانی نفرت.

معاون رئیس جمهور و ویرایشگر Michael A. Anastasi گفت: کاغذ اخبار و فروش بخش مستقل به کار گیرند.

“به وضوح وجود دارد یک شکست در فرآیندهای طبیعی که تماس برای موشکافی دقیق از تبلیغات ما مطالب” Anastasi گفت.

“آگهی های وحشتناک و کاملا غیرقابل دفاع در همه شرایط. این اشتباه است و باید هرگز منتشر شده است,” او گفت:. “آن صدمه دیده است اعضای جامعه ما و خود ما و کارکنان که باعث تاسف من فراتر از باور است. آن را مغایر با همه چیز Tennessean به عنوان یک نهاد ایستاده است و ایستاده بود.”

مدیران فروش سفارش آگهی به حذف از آینده نسخه های این روزنامه است.

شورای اسلامی-آمریکایی روابط سخنگوی ابراهیم هوپر در بیانیه ای گفت: روز شنبه در حالی که این گروه قدردانی که “Islamophobic” آگهی کشیده شد و تحقیقات را آغاز کرده است: “ما می خواهیم این Tennessean به همچنین اجرای به روز رسانی سیاست ها و آموزش کارکنان برای اطمینان حاصل شود که این نوع از نفرت حادثه رخ نمی دهد در آینده است. CAIR است که مایل به ارائه این آموزش ها.”

از آن خواهد شد چقدر آینده برای امریکا پرداخت شده برای تبلیغات است. با توجه به وب سایت خود را, گروه, وزارت, هشدار به اصطلاح end-of-the-world پیشگویی های کتاب مقدس که تحقق “است که دیگر آینده ای برای آن در حال وقوع است قبل از چشم ما.”

یک پیام تلفن چپ با Bonnerdale آرکانزاس مبتنی بر آینده برای امریکا نبود بلافاصله بازگشت.

تری Heaton که یک نویسنده و بازنشسته خبری تلویزیون های اجرایی از جمله سابق اجرایی تولید کننده “باشگاه 700” گفت: در این تبلیغات ادعا می کنند پشتیبانی نمی شود در کتاب مقدس است.

“این ایده شده است مورد بحث در محافل کلیسا برای همیشه لطفا برای و شده اند وجود دارد بسیاری از تاریخی حساب کسانی که فریاد زد که پایان نزدیک است'” Heaton گفت. “بدیهی است که هیچ کس نمی شده است, دقیق, بنابراین من فکر می کنم آن را ایمن می گویند این ها مزخرف است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>