موقت بیمارستان در مرکز کنوانسیون خواهد بود یکی از بزرگترین در کشور

وجود خواهد داشت در حدود 3000 تخت موجود در Javits Center.

با ارتش کمک موقت بیمارستان صحرایی در شهر نیویورک Javits مرکز کنوانسیون در حال حاضر نگه 2,910 تخت ساخت آن را یکی از بزرگترین بیمارستان در آمریکا است. تاسیس شده در زمان ثبت موقت بیمارستان یک مثال از افزایش فدرال و منابع نظامی به نیویورک برای کمک به رمان coronavirus همه گیر از جمله ارتش و سپاه مهندسین ارتش دو بیمارستان و نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی.

در طول هفته گذشته سپاه مهندسان ارتش مشغول بوده است تبدیل به مرکز کنوانسیون گسترده نمایشگاه سالن به یک سرریز امکانات پزشکی است که آغاز و تا روز دوشنبه را درمان بیمارانی که مبتلا به رمان coronavirus. درمان غیر COVID-19 بیماران طراحی شده است به آن را آسان تر به امکانات پزشکی در نیویورک به تمرکز درمان در بیماران آلوده به ویروس.

در اصل قرار است به خانه 1,000 تخت متشکل از چهار سازمان مدیریت اضطراری فدرال بیمارستان سپاه مهندسان ارتش در زمان استفاده از کنوانسیون مرکز طراحی و ورود ارتش دو بیمارستان از فورت کمپبل کنتاکی و فورت هود تگزاس به گسترش تعداد تخت در موقت بیمارستان.

“ما اساسا گرفت که چهار [ضرب] توسط 250 1,000. ما فکر می کنیم می تواند از گسترش آن توسط کشش نسبت” ژنرال تاد Semonite سر از سپاه مهندسان ارتش به خبرنگاران گفت: جمعه. “امروز ما در حال رفتن به برنامه با داشتن 2,910 اتاق تا صبح روز دوشنبه در Javits Center.”

که تعداد تخت را Javits Center بیمارستان بزرگتر از 2,600 تخت ظرفیت نیویورک – پروتستان بیمارستان این شهر بزرگترین بیمارستان.

“این Javits Center شگفت انگیز تسهیلات گفت:” Semonite. “هر 10 فوت وجود دارد بزرگ درب فلزی در کف آن را باز کنید تا در وجود تمام الکتریکی; انگار آب سرد وجود دارد آب داغ و وجود دارد یک محل برای فاضلاب بنابراین شما در واقع می تواند انجام کارهایی مانند غرق درست در وسط از یک مرکز کنوانسیون قادر به ایجاد این اتفاق می افتد.”

بیمارستان خواهد بود کارکنان 350 پرسنل پزشکی از FEMA و دو بیمارستان های ارتش.

غیر COVID-19 بيمار منتقل خواهد شد از بيمارستان در منطقه شهر نیویورک به مرکز کنوانسیون فقط به عنوان آنها را در 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی USNS راحتی زمانی که آن را عملیاتی در بندر نیویورک در روز سه شنبه.

در اوایل این هفته سه نفر از ارتش شش بیمارستان دستور داده شد برای کمک به درمان غیر COVID-19 بيمار با یکی از آنها به رهبری واشنگتن و دو نفر دیگر به شهر نیویورک است.

شش صد سرباز از کسانی که این 531st بیمارستان مرکز از فورت کمپبل و 9 بیمارستان مرکز از فورت هود پرواز به نیویورک در روز پنج شنبه پیش از ورود خود را به تجهیزات پزشکی است که حمل و نقل در 108 تراکتور, تریلر, کامیون

“این واضح است که مطلق اولویت کشور در حال حاضر و دانستن است که ما به خوبی آموزش دیده و قادر به [531st] بیمارستان مرکز در حال رفتن به بخشی از این باعث می شود ما واقعا افتخار” مسلح ، ژنرال برایان Winski فرمانده این لشکر 101 هوابرد گفت: ABC News در مصاحبه.

“آنها به خوبی آموزش دیده, آنها آماده شده و آمادگی است که ما شعار; آنها در حال آمادگی برای استقرار در یک لحظه متوجه است که دقیقا آنچه که آنها انجام داد و آنها در حال رفتن به ایجاد یک تاثیر عظیمی,” او اضافه شده است.

در حالی که پرسنل پزشکی از 531st بیمارستان مرکز نخواهد بود درمان غیر COVID-19 بيمار آنها هنوز هم به دنبال دستورالعمل برای اطمینان از آنها نمی شود در معرض این ویروس در طول استقرار خود را.

پیش از عزیمت به Winski گفت: سربازان خود را که در طول استقرار خود به نیویورک خواهد شد به احتمال زیاد “یک ماده از ماه و نه هفته” که فرمان او را انجام بهترین خود را به اطمینان حاصل شود که آنها و دستورات خود نگه داشته مطلع زمانی که آنها به خانه خواهد آمد.

خود را به اقامت طولانی مدت نیز تاثیر در فورت کمپبل Blanchfield ارتش بیمارستان جامعه که در آن بسیاری از پرسنل از 531st به طور معمول اختصاص داده است.

“این است که نیاز ما به سازماندهی مجدد” Winski گفت: اذعان سربازان استقرار منجر به کارکنان تنظیمات در Blanchfield به اطمینان حاصل شود که امکانات می تواند در درمان COVID-19 موارد در فورت کمپبل.

“ما قصد داریم برای تنظیم چگونه ما در حال سازماندهی شده وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که ما در حال پیکربندی شده به عنوان به عنوان بهترین ما می تواند احتمالا برای اعداد بزرگتر از COVID-19 بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>