در آلمان های بیشتر ‘وحشیانه’ مطالب در گروه های چت

ویدئوها به تصویر می کشد وحشتناک خشونت و تجاوز به عنف شده اند و گردش در دانش آموزان مقطع دبيرستان گروه های چت در سراسر کشور است. جوانان اغلب غافل از عواقب گرفتار شدن با محتوای غیر قانونی.

پلیس و مربیان در آلمان نگران هستند بیش از افزایش میزان خشونت افراطی و غیر قانونی مطالب به اشتراک گذاشته شده توسط آلمان در چت آنلاین گروه سیستم عامل, مانند WhatsApp.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه توسط روزنامه ها از Funke Mediengruppeآلمان فدرال جنایی پلیس (BKA) هشدار داد که چت در حال تبدیل شدن بیشتر “رادیکال و بی رحمانه است.”

یک گروه قرار گرفت پس از سقوط یک دختر در مدرسه پس از تماشای یک ویدئو از یک مرد که داعش با اره برقی که به اشتراک گذاشته شده در کلاس گروه چت. یکی دیگر از گروه های نفرت گفتار کشف شد هنگامی که پدر و مادر به طور تصادفی اضافه شده است.

مقامات گفت که بیشتر از زمان چت پنهان بماند و از پدر و مادر و معلمان است.

تصاویر سوء استفاده از کودکان

در اکتبر 2019, آلمانی, پلیس فدرال انجام شده در سراسر کشور پورنوگرافی کودکان تحقیق که مشبک 21 مظنون بین 14 و 26 سال سن دارد.

اما دادستان گفت که گمان نمی شد پدوفیل بود اما “فکر” به اشتراک گذاشته محتوا.

“از زمانی که این ویدئوها شامل موسیقی و تفسیر است که آنها تصور می شد به معنای خنده دار” Markus Koths رئیس BKA را cybercrime واحد گفت: Funke Mediengruppe.

بیشتر بخوانید: حفاظت از کودکان و نوجوانان آنلاین, آلمانی, پدر و مادر تقاضا

در بسیاری از موارد افراد جوان شگفت زده شدند که به اشتراک گذاری فیلم های ساخته شده آنها را تحت تعقیب کیفری.

ویدئوها به تصویر می کشد سوء استفاده و یا سوء استفاده جنسی همچنان در جوانان, چت گروه, به گفته پلیس در روز چهارشنبه گزارش رسانه های.

به گفته محققان دو فیلم در حال حاضر در حال گردش در آلمان دبیرستان گروه چت: یکی گفته نشان می دهد که دو جوان در افغانستان, تجاوز به یک کودک و دیگری را نشان می دهد کودکان از آمریکا یا کانادا مجبور به انجام اعمال جنسی.

بیشتر بخوانید: مزاحمت سایبری: ‘هیچ فضای امن دیگر’

نازی بت پرستی

در یک چت گروهی در استان صلاح باز یک بررسی پس از آن کشف شد اعضای پرداختن به هر یک از دیگر با “sieg heil” و به اشتراک گذاری تصاویر از صلیب های شکسته.

مربیان گفت: برای اکثر دانش آموزان به ندرت راست افراطی بلکه تلاش برای تحریک و تحت تاثیر قرار دادن همکلاسی های خود را. آنها اغلب غافل از عواقب قانونی.

در آلمان و به اشتراک گذاری تصاویر از صلیب های شکسته با مجازات جریمه و گسترش نفرت در گفتار می تواند حمل و 5 سال زندان محکوم شد.

آموزش و پرورش بیشتر مورد نیاز

چت گروه ناشناس هستند که باعث می شود آن را آسان تر برای مردم را به گسترش بی مزه و یا غیر قانونی از مطالب بدون ترس از هر گونه عواقب. اما به جای مجازات قانونی به پلیس گفت: آموزش و پرورش می تواند کمک به حل مشکل.

ادامه مطلب: دسترسی به آموزش و پرورش در آلمان هنوز هم مشخص توسط خانواده پس زمینه

“معرفی یک کلاس در رسانه صلاحیت در مدارس می تواند یک گام مهم” گفت: Koths اضافه کرد که پدر و مادر نیاز به صحبت کردن با کودکان خود در مورد چیزهایی مانند بیگانه ستیزی و رسانه ها سوء استفاده.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>