نوجوان متهم به باشگاه های زنجیره ای از قاچاق انسان سوء استفاده جنسی: دعوی در دادگاه

جین سازمان حفاظت محیط زیست گفت: او به طور غیر قانونی به کار به عنوان یک جزئی در نمرات تمپا.

یک دختر نوجوان واصل طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر نمرات متهم در سراسر کشور باشگاه های زنجیره ای از سوء استفاده جنسی و قاچاق انسان است.

“جین سازمان حفاظت محیط زیست” خود توصیف معلولین رشدی و عاطفی آشفته و نوجوانان گفت: در سال 2017 یک مرد آشنایی به ارمغان آورد او را به یک نمره در تمپا, فلوریدا, که در آن او گفت که او قرار بود در مرحله ظرف مدت 30 دقیقه و با ارسال کردن یک مسیر از سوء استفاده و استثمار و فحشا.

طرح دعوی در دادگاه هدفمند نمرات تمپا اما شاکی وکیل مدافع گفت که اتهام های بی پروا و شیوه های غیر قانونی مطابق با زنجیره ای از مدل کسب و کار.

“فعال کردن و بهره مندی از سوء استفاده جنسی از یک معلولین رشدی دختر نوجوان اسفناک است حتی با استانداردهای صنعت سرگرمی بزرگسالان” گفت: Michael Dolce در Cohen Milstein فروشندگان و تلفات.

  

با توجه به طرح دعوی در دادگاه نمرات موفق به تایید جین سازمان حفاظت محیط زیست عصر یا هویت یا به دنبال دیگر اقدامات مورد نیاز توسط قانون مبارزه با قاچاق انسان.

برای چند روز جین سازمان حفاظت محیط زیست بود که به طور غیر قانونی به کار به عنوان یک جزئی در نمرات تمپا او طرح دعوی در دادگاه گفت که او به طور منظم قرار داده و در موقعیت انجام صریح عمل می کند و تشویق می شد به مواد مخدر به بی حس خودش را به طوری که او می تواند انجام دهد.

یک سخنگوی نمرات برگزاری شرکت کاهش یافته است به نظر به ABC News.

نمرات که بیش از 10 مکان در ایالات متحده بازگشت و به ویژه در سال 2019 فیلم “زرنگ.” جنیفر لوپز, شخصیت بر اساس سابق نمرات رقصنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>