TaxWatch: چه برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری می خواهید به انجام به مالیات خود را


MarketWatch تصویر عکس/گتی ایماژ, تصاویر iStockphoto

دموکراتیک نامزدهای مختلف رویکردهای وقتی که می آید به سیاست های مالیاتی.

مالیات در قلب دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری.

به عنوان نامزد تمرکز بر رشد نابرابری درآمد و پیشنهاد مقیاس بزرگ بهداشت و درمان و آموزش عالی برنامه ای برای رسیدگی به این مشکل بیشتر مالیات — برای شرکت های بزرگ و غنی — در حال راه آنها می خواهند به تعهد پیشنهادات خود را.

به عنوان مثال دیابت برنی ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن پیشنهاد ثروت و مالیات اضافه مالیات میلیونرها و میلیاردرهای به پرداخت هزینه برای گسترش مراقبت های بهداشتی و وام دانشجویی لغو.

در همین حال معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن می خواهد به محدود کردن چقدر مالیات دهندگان می توانند با استفاده از کسر برای کاهش بدهی مالیاتی برای افزایش درآمد برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی زیرساخت های بهداشت و درمان و آموزش عالی است.

سناتور. ctq می خواهد به مالیات بر سود سرمایه را به عنوان عادی درآمد و بالا بردن میزان درآمد بالا براکت برای کمک به صندوق پرداخت می شود و خانواده leave, رایگان کالج و برنامه های دیگر.

رقابت مالیاتی پیشنهاد آمده سه سال پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازرسی مالیاتی برای کاهش نرخ مالیات بر درآمد برای افراد و کسب و کار. یکی از ماده کاهش نرخ مالیات بر درآمد شخصی برای بالا بگیر به 37 درصد از 39.6 درصد و دیگری ارائه کاهش مالیات بر درآمد شرکت ها به نرخ 21 درصد از 35 درصد است. مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به فاش کردن دور دیگری از کاهش مالیات بعد از این سال.

هر دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات بیش از حد رفت و همه آنها تعهد به افزایش مالیات بر ثروتمندان و شرکت های بزرگ. گذشته از آن وجود دارد تفاوت در نامزدهای پیشنهادی و میزان مالیات آنها می گویند آنها می خواهند.

در اینجا این است که چگونه برنامه را پشته تا در برابر یکدیگر:

سناتور. برنی ساندرز ورمونت

مالیات بر درآمد: ساندرز طرح حفظ خواهد پایین تر شش براکت درآمد در نرخ فعلی و افزایش 35 درصدی درآمد براکت به 40 درصد به مالیات بر پایه یک راست متمایل فکر می کنم تانک با تمرکز بر سیاست های مالیاتی. (فعلی نرخ 35% امر به ازدواج شده, زن و شوهر, بین $408,201 و $612,350 و $204,101 به $510,300 برای تک.)

ساندرز خواهد اضافه سه براکت که اعمال نرخ 45 درصد برای خانوارها بین 500.000 دلار و $2 میلیون و 50% برای خانواده ها بین 2 میلیون و 10 میلیون دلار و 52 درصد برای خانوار ساخت بالای 10 میلیون دلار مالیات بنیاد اشاره کرد.

ساندرز نیز اعمال 12.4% مالیات بر حقوق و دستمزد در حقوق و دستمزد بالاتر از $250,000 مالیاتی بنیاد گفت.

در روز پنج شنبه ساندرز اعلام کرد یک پیشنهاد برای تغییر قوانین مالیاتی معوق برای جبران بالا-مدیران پرداخت می شود. در میان چیزهای دیگر, گزینه های سهام خواهد بود میان به یک فرد مالیات بر درآمد تعهد یک بار سهام خود را گزینه های جلیقه وال استریت ژورنال گزارش شده است. تجدید نظر در انتخاب سهام قوانین مالیاتی خواهد گزارش تعداد کارکنان درآمد بالا $130,000.

مالیات بر ثروت: در علاوه بر این به 52 درصد بالای نرخ ساندرز پیشنهاد 1% مالیات بر ثروت خالص بالاتر از 32 میلیون دلار 2 درصد در $50 میلیون و تا 8% در ثروت بالاتر از 10 میلیارد دلار. پیشنهاد مالیات بر چه ساندرز تماس “ثروت.”

مالیات املاک: فعلی فدرال مالیات بر املاک و 40 درصد امر به املاک به ارزش بیش از $11.58 میلیون در سال 2020 است. ساندرز به دنبال املاک و نرخ مالیات شروع می شود که در 45 درصد برای املاک به ارزش 3.5 میلیون دلار. این محدوده تا 77 درصد برای املاک با ارزش بالاتر از $1 میلیارد.

ساندرز نیز پایان به اصطلاح “گام به گام تا در صورت” یک ماده است که ری استارت دارایی قدردانی برای افزایش سرمایه و اهداف مالیاتی بر ارث.

مالیات شرکت: ساندرز خواهد بازگشت به اوباما-دوران 35 درصد نرخ مالیات بر درآمد.

مالیات بر سود سرمایه: IRS مالیات فروش دارایی است که رشد ارزش بیش از زمان مانند یک انبار. مالیات دهندگان ساخت حداقل $78,750 و پر کردن تک مشمول مالیات در 15٪. با برخی از موارد استثنا تنها مالیات دهندگان درآمد بالا $434,550 صورت 20 درصد مالیات بر سود سرمایه. ساندرز’ مالیات بر سود سرمایه از نرخ خواهد بود همان نرخ مالیات بر درآمد برای خانواده ها ساخت بیش از 250.000 دلار است.

معاملات مالی و مالیاتی: ساندرز خواهد مالیات بر معاملات سهام در .5% (50 واحد), اوراق قرضه, معاملات در .1% (10 واحد) و مشتقات معاملات در .005% (5 واحد).

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن

مالیات بر درآمد: بایدن پیشنهاد به بازگشت به بالا نرخ مالیات بر درآمد بازگشت به 39.6 درصد برای درآمد بالاتر از $510,000. بایدن نیز محدود کردن جزء به جزء کسر به کاهش 28 درصد از بدهی مالیاتی. بایدن خواهد اعمال 12.4% مالیات بر حقوق و دستمزد در حقوق و دستمزد بالاتر از $400,000.

مالیات بر ثروت: هیچ کدام.

مالیات املاک: بایدن از بین بردن گام در اساس.

مالیات شرکت: بایدن را در این شرکت نرخ مالیات بر درآمد به 28 درصد.

سود سرمایه: بایدن خواهد مالیات بر سود سرمایه در همان نرخ به عنوان درآمد عادی برای خانواده ها ساخت بیش از 1 میلیون دلار — به عبارت دیگر در 39.6%.

معاملات مالی و مالیاتی: هیچ یک به طور خاص پیشنهاد شده اما بایدن گفته او از این مفهوم است.

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg

مالیات بر درآمد: Buttigieg پیشنهاد به بازگشت به بالا نرخ مالیات بر درآمد بازگشت به 39.6 درصد. او را گسترش واجد شرایط برای کسب درآمد مالیاتی اعتبار یک اعتبار مالیاتی برای کم درآمد خانواده. او را لغو 10000 $در مالیات ایالتی و محلی کسر کلاه برای خانوارهای با درآمد کمتر از $400,000. او همچنین ارزیابی 12.4% حقوق و دستمزد مالیات بر دستمزد بالای 250.000 دلار است.

مالیات بر ثروت: هیچ پیشنهاد شده است.

مالیات املاک: Buttigieg خواهد از بین بردن گام در اساس.

مالیات شرکت: Buttigieg خواهد برگرداندن این شرکت نرخ مالیات بر درآمد بازگشت به 35 درصد

معاملات مالی و مالیاتی: Buttigieg است پیشنهاد 0.1% مالیات بر معاملات مالی در تمام معاملات اوراق بهادار.

مالیات بر سود سرمایه: Buttigieg خواهد مالیات بر سود سرمایه در همان نرخ به عنوان درآمد عادی برای بالا 1 ٪ از خانواده ها — به عنوان مثال در 39.6%. به عنوان شرکت مشاوره اندرسن یادداشت Buttigieg نیز پیاده سازی “خوانده شده را علامت به بازار” مالیات که در آن بالا 1 ٪ از مالیات دهندگان خواهد پرداخت سالانه مالیات بر قدردانی از دارایی های خود را. دارایی مانند سهام در حال حاضر مشمول مالیات تنها در زمان فروش.

سناتور ctq از مینه سوتا

مالیات بر درآمد: Klobuchar را بالا نرخ مالیات بر درآمد بازگشت به 39.6 درصد و اعمال 30% حداقل نرخ مالیات دهندگان با تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از 1 میلیون دلار است. او همچنین می خواهد به گسترش به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد. او را افزایش حداکثر اعتباری در حدود 30% و گسترش واجد شرایط بودن.

مالیات بر ثروت: هیچ پیشنهاد شده است.

مالیات املاک: Klobuchar می گوید: او به پایان خواهد رسید “صندوق راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه می دهد تا ثروتمند برای جلوگیری از پرداخت مالیات بر ثروت به ارث برده.”

مالیات شرکت: Klobuchar خواهد افزایش مالیات بر درآمد شرکت ها به نرخ 25%.

مالیات بر سود سرمایه: Klobuchar خواهد مالیات بر سود سرمایه در عادی نرخ مالیات بر درآمد برای خانوارهای بیش از 400.000 دلار است.

معاملات مالی و مالیاتی: هیچ پیشنهاد شده است.

مایکل بلومبرگ تاجر و سابق شهر نیویورک شهردار

مالیات بر درآمد: بلومبرگ را بالا نرخ مالیات بر درآمد بازگشت به 39.6 درصد. او همچنین گسترش واجد شرایط برای اعتبار مالیات بر درآمد به دست آورده.

مالیات بر ثروت: بلومبرگ پیشنهاد 5 درصد مالیات اضافی بر درآمد بالای 5 میلیون دلار.

مالیات املاک: بلومبرگ از بین بردن گام در اساس.

مالیات شرکت: بلومبرگ به افزایش مالیات بر درآمد شرکت ها نرخ به 28 درصد.

مالیات بر سود سرمایه: بلومبرگ خواهد مالیات بر سود سرمایه در عادی نرخ مالیات بر درآمد برای خانواده ها ساخت حداقل 1 میلیون دلار است که 39.6 درصد.

معاملات مالی و مالیاتی: بلومبرگ ارائه شده است از یک مرحله به مرحله در مالیات است که در نهایت منجر 0.1% مالیات بر همه سهام, اوراق قرضه و مشتق معاملات. مالیات خواهد در شروع 0.02%.

سناتور الیزابت وارن از ماساچوست

مالیات بر درآمد: وارن را بالا نرخ مالیات بر درآمد بازگشت به 39.6 درصد و ارزیابی 14.8% درآمد بالا امنیت اجتماعی مالیات بر بالای براکت.

مالیات بر ثروت: وارن مالیات بر ثروت شروع می شود در 2 درصد برای درآمد بالاتر از 50 میلیون دلار افزایش به 6 درصد برای درآمد بالاتر از $1 میلیارد.

مالیات املاک: وارن خواهد از بین بردن گام در اساس.

مالیات شرکت: وارن خواهد بازگرداندن مالیات بر درآمد شرکت ها به نرخ 35%.

مالیات بر سود سرمایه: وارن خواهد مالیات بر سود سرمایه در درآمد عادی نرخ ثروتمندترین 1 درصد از خانواده ها. شرکت مشاوره اندرسن اشاره کرد که وارن نیز پیاده سازی “خوانده شده را علامت به بازار” مالیات که در آن بالا 1 ٪ از مالیات دهندگان خواهد پرداخت سالانه مالیات بر قدردانی از دارایی های خود را.

معاملات مالی و مالیاتی: وارن خواهد پیاده سازی 0.1% مالیات بر معاملات مالی.

تام Steyer تاجر

مالیات بر درآمد: Steyer ارسال خواهد بالا رای بازگشت به 39.6% استفاده برای افراد ساخت بالا $418,000 و ازدواج زوج های ساخت بیش از $470,000. Steyer خواهد کاهش نرخ مالیات 10 ٪ برای خانواده های ساخت کمتر از 250.000 دلار و افراد ساخت $200,000 و زیر. او همچنین گسترش واجد شرایط برای اعتبار مالیات بر درآمد به دست آورده.

مالیات بر ثروت: Steyer پیشنهاد مالیات بر ثروت است که شروع می شود در 1 درصد برای درآمد بالاتر از 32 میلیون دلار و کلاه در 2 درصد برای درآمد بالاتر از $1 میلیارد.

مالیات املاک: Steyer پشتیبانی از افزایش مالیات بر املاک و سخنگوی گفت.

مالیات شرکت: Steyer را شرکت نرخ مالیات بر درآمد بازگشت به 35٪.

مالیات بر سود سرمایه: Steyer خواهد مالیات بر سود سرمایه در عادی نرخ مالیات بر درآمد.

معاملات مالی و مالیاتی: Steyer پشتیبانی از معاملات مالی مالیاتی سخنگوی گفت.

تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی

مالیات بر درآمد: Gabbard پیشنهاد شده است مالیات بر درآمد تغییرات اما او پیشنهاد افزایش مالیات حقوق و دستمزد به نسبت امنیت اجتماعی با توجه به شهری بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز به سمت چپ متمایل فکر می کنم تانک با تمرکز بر سیاست های مالیاتی.

مالیات بر ثروت: هیچ پیشنهاد شده است.

مالیات املاک: هیچ پیشنهادی تغییرات.

مالیات شرکت: Gabbard خواهد افزایش مالیات بر درآمد شرکت ها به نرخ 24.5%

مالیات بر سود سرمایه: هیچ پیشنهادی تغییرات.

معاملات مالی و مالیاتی: هیچ پیشنهادی تغییرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>