TaxWatch: جف بزوس صرف بیشتر در این خانه در بورلی هیلز از آمازون پرداخت کرده است که تا کنون در فدرال مالیات بر درآمد شرکت برای سال 2019

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گزارش پرداخت $165 میلیون برای یک مجلل عمارت بورلی هیلز و با توجه به براده SEC که مجموع آمازون AMZN, -0.70% موسس می تواند خیال کل 2019 فدرال لایحه مالیات بر شرکت او در حال برنامه ریزی برای پرداخت این سال است. او می خواهم که 3 میلیون دلار باقی مانده است.

بزوس خریداری وارنر و مستغلات در اصل طراحی شده در دهه 1930 برای Warner Bros. T -0.16% رئیس جمهور جک وارنر از موسیقی مغول دیوید گفن, the Wall Street Journal گزارش با استناد به منابع به عنوان آشنا با معامله.

که فراتر قبلی بالاترین قیمت پرداخت شده برای یک خانه در کالیفرنیا است. سال گذشته رسانه های اجرایی Lachlan مرداک صرف 150 میلیون دلار در Chartwell از Bel-Air عمارت معروف از مجموعه تلویزیونی “بورلی Hillbillies.” ترجمه مرداک پسر روپرت مرداک غول رسانه و با همکاری رئیس News Corp که صاحب Dow Jones & Co., ناشر MarketWatch و وال استریت ژورنال. (یک سخنگوی اخبار پارسیان کاهش یافته است به نظر.)

آمازون مدیون بیش از 1 میلیارد دلار در مالیات بر درآمد فدرال برای سال 2019 با توجه به براده SEC فرستاده شده در ماه گذشته. این خرده فروشی آنلاین پایونیر تا کنون پرداخت 162 میلیون دلار در آن سال 2019 لایحه با باقی مانده $914 میلیون بدهکار در سال 2019 فدرال مالیات بر درآمد معوق تشکیل پرونده اشاره کرد.

آمازون نماینده کاهش یافته است به نظر بزوس را در خرید ملک و یا شرکت نرخ مالیات اما اشاره به یک شرکت قبلی بیانیه ای در آمازون مالیات است.

“ما به دنبال همه قوانین فدرال و ایالتی قوانین مالیاتی و ایالات متحده ما مالیات بازتابی از ما ادامه داد: سرمایه گذاری های جبران خسارت از کارکنان و فعلی قوانین مالیاتی” شرکت گفت: در Jan. 31 پست وبلاگ.

بیشتر بخوانید: 25 حمام? سابق کلینتون کار, منشی می گوید بزوس عمارت کمک می کند تا مورد برای خیساندن غنی

آمازون ذکر شده “خلاصه” از آن 2019 ایالات متحده به عنوان مالیات از جمله 2.4 میلیارد دلار در دیگر فدرال مالیات از جمله مالیات بر حقوق و عوارض گمرکی و بیش از 1.6 میلیارد دلار در دولت و مالیات های محلی است. این شرکت همچنین اشاره کرد که در آن واریز نزدیک به 9 میلیارد دلار در خرید و فروش و استفاده از مالیات به دولت ها و محلات مطابق با قانون قابل اجرا است.

مالیات معوق نمایندگی یک پیش بینی از مالیات شرکت ها نیاز به پرداخت. وجود دارد “بدون گارانتی” شرکت در نهایت پرداخت مالیات در برابر آنها معوق آمار و ارقام گفت: Matt گاردنر, یک عضو ارشد در موسسه مالیات و سیاست های اقتصادی.

آمازون و مالیات “در نهایت باید پرداخت کنید اما شرکت همچنین می توانید تسلیم این برای مدت زمان طولانی” گفت: اندرو اشمیت, حسابداری استاد در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. “مالیات معوق بوجود می آیند به دلیل وجود تفاوت در وجه شرکت به حساب دارایی ها و بدهی درآمد و هزینه برای گزارشگری مالی اهداف نسبت به مقاصد مالیاتی است.”

بزوس املاک-نرخ مالیات به نظر می رسد نزدیک به آمازون موثر فدرال نرخ مالیات

در کالیفرنیا املاک-نرخ مالیات محاسبه می شود بر اساس یک خانه جدید ترین قیمت فروش منجر به استنتاج است که بزوس می تواند با پرداخت حدود بیش از 2 میلیون دلار در مالیات بر املاک در این سال در مقایسه با میانگین ملی از حدود 3500 دلار بر اساس محاسبات توسط املاک و مستغلات ارائه دهنده اطلاعات Attom داده ها راه حل های.

که به طور قابل توجهی بیشتر از قبلی صاحب گفن که گزارش خواهد پرداخت بیش از $705,000 سالانه املاک, مالیات بر وارنر و مستغلات بر اساس یک ارزیابی ارزش اموال هنگامی که او آن را خریداری با توجه به داده ها از املاک و مستغلات سایت Zillow ZG, +0.10% ZG, +0.10% . گفن نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر و یک وکیل برای گفن نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چه صاحبخانه در نهایت پرداخت در املاک و مستغلات مالیات بستگی به نرخ های وضع شده توسط تعدادی از مقامات محلی. در سراسر کشور متوسط ملک-نرخ مالیات بر قراردادن موشواره در حدود 1.2%. در کالیفرنیا و مالیات بر املاک و ثابت هستند در 1 ٪ از خانه را ارزیابی ارزش ملک-لایحه مالیات نمی تواند افزایش بیش از 2 ٪ از یک سال به بعد.

استفان Whitmore سخنگوی Los Angeles County assessor دفتر گفت: صاحبان املاک در شهرستان ممکن است انتظار می رود به پرداخت تقریبا دیگر 0.25% ملک را ارزیابی مختلف شهری هزینه های مانند بهبود سیستم های آب منطقه مدارس و بخش های آتش, او گفت:.

مانند کالیفرنیا املاک-نرخ مالیات آمازون نرخ مالیات شرکت نیز در پایین تک رقمی به گفته گاردنر از موسسه مالیات و سیاست های اقتصادی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2017 مالیات تعمیرات اساسی کاهش نرخ مالیات شرکت به 21% از قبل 35 درصد رای.

اما آمازون موثر فدرال نرخ مالیات در سال گذشته 1.2% بر اساس آنچه که این شرکت پرداخت کرده است تا کنون گفت: گاردنر. او وارد در این شماره با تقسیم این شرکت بیش از 13 میلیارد دلار در pretax داخلی درآمد با 162 میلیون دلار آن را برنامه ریزی برای خرج کردن در مالیات بر درآمد فدرال در این سال است. اگر مقاطعه در مالیات معوق موثر مالیاتی فدرال جهش نرخ به 8 درصد.

آمازون سهام تا حدود 15.5 ٪ از زمان آغاز سال است. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.09% است تا 3 درصد و شاخص S&P 500 SPX +0.18% است تا 4.6 درصد در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>